اخبار > اولویت‌گذاری پرونده‌های مطالباتی مهم در مقاطع مختلفسبزواری در بازدید از دفتر نمایندگی استان مرکزی تاکید کرد:

اولویت‌گذاری پرونده‌های مطالباتی مهم در مقاطع مختلف

اولویت‌گذاری پرونده‌های مطالباتی مهم در مقاطع مختلف

محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه چهارشنبه بیستم آذرماه در بازدید از دفتر نمایندگی شرکت در استان مرکزی بر افزایش تعامل بین بانک ملت و شرکت، پیگیری ویژه مطالبات مشکوک‌الوصول و معوق، پیگیری پرونده‌های حقوقی، پیگیری مداوم و متداول مطالبات، اولویت‌گذاری پرونده‌های مطالباتی مهم در مقاطع، انجام کار بیشتر و موثر جهت افزایش وصول مطالبات و درآمد بیشتر تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ مدیرعامل شرکت در این بازدید که آقایان عبادی‌پور معاون کل عملیات و محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 وی را همراهی می‌کردند، از تلاش‌های موثر خانم سلطانعلی و کلیه کارشناسان وصول این دفتر در راستای تحقق اهداف سازمانی شرکت قدردانی کرد.

وی در ادامه تاکید کرد: شرکت طرح و اندیشه بزرگترین و تخصصی‌ترین شبکه وصول مطالبات در کشور است که تاکنون اقدامات و رکوردهای بزرگی را در این صنعت به ثبت رسانده است.

براساس این گزارش، در ادامه این جلسه عبادی‌پور نیز ضمن قدردانی از پرسنل این دفتر نمایندگی گفت: همکاران و کارشناسان وصول مطالبات باید به بحث آموزش و بروزرسانی دانش بانکی توجه ویژه داشته و نسبت به سازمان خود متعهد باشند.

معاون کل عملیات همچنین درخصوص موضوعاتی از قبیل اعتقاد به انجام کار و تقویت فعل خواستن، پیدا کردن راه رسیدن به هدف، کجا هستیم به کجا می‌خواهیم برسیم، چگونه برسیم، انجام درست کار(اصل کارایی)، انجام کار درست (اثربخشی)، انتقال انرژی مثبت در محیط کار و ایجاد فضای آرام، برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری در اجرای موفق برنامه عملیاتی و اجرای امهال از ابتدای سال 1399 در سیستم بانکی توضیحات لازم را ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی، محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 نیز در ادامه این جلسه به ارائه گزارشی درخصوص عملکرد دفتر در 7 ماهه سال جاری و سوددهی دفتر و مقایسه آن نسبت به سال گذشته، پیگیری جریان ثبتی وثایق رهنی و بازاریابی در سایر بانک‌ها پرداخت.

براساس این گزارش، همچنین در این جلسه خانم سلطانعلی بعنوان نماینده دفتر ضمن خیرمقدم به مدیرعامل و هیات همراه، گزارشی از عملکرد دفتر در یکسال گذشته، میزان کاهش مطالبات در مقاطع گذشته، ایجاد کمیته خاص در دفتر، اخذ پرونده‌های ثبتی، احکام جلب، توقیف اموال و همچنین زمینه‌سازی جهت تعاملات بیشتر بین بانک ملت و شرکت ارائه کرد.

گفتنی است؛ در پایان این نشست صمیمی سبزواری مدیرعامل شرکت ضمن پاسخگویی به سوالات کارشناسان، از تمامی پرسنل این دفتر تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی، سبزواری مدیر عامل شرکت در سفر به استان مرکزی همچنین با آقایان زینعلی مدیر شعب، زمانی معاون اعتباری، شفیعی رییس اداره حقوقی بانک ملت این استان نیز دیدار و گفتگو کرد.

زینعلی مدیر شعب استان ضمن خیرمقدم به سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه و هیات همراه از عملکرد مثبت و تاثیرگذار دفتر نمایندگی شرکت در استان مرکزی قدردانی کرد.

برپایه همین گزارش؛ در ادامه این جلسه طرفین در رابطه با وضعیت آمار مطالبات استان به ویژه مطالبات مشکوک‌الوصول، پیگیری جریان ثبتی اسناد رهنی، پیگیری خلع ید، احکام جلب و توقیف خودرو بحث و تبادل نظر کردند.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٤:٢٠ شماره خبر:٢٥٦٤ تعداد نمایش خبر:889

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: