اخبار > آمادگی شرکت برای کاهش مطالبات مشکوک‌الوصول استان مازندرانسبزواری در دیدار با مدیر شعب بانک ملت استان مازندران مطرح کرد:

آمادگی شرکت برای کاهش مطالبات مشکوک‌الوصول استان مازندران

آمادگی شرکت برای کاهش مطالبات مشکوک‌الوصول استان مازندران

مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه در سفر استانی به مازندران که دوشنبه هجدهم آذرماه صورت گرفت با حضور در مدیریت شعب بانک ملت استان نشست مشترکی را با آقایان جنت‌پور مدیر شعب بانک ملت استان مازندران، لسانی معاون اعتباری و خانم میرزائیان سرپرست اداره حقوقی بانک ملت استان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه؛ در این نشست که عبادی‌پور معاون کل عملیات، یکه‌دهقان مدیر عملیات ناحیه 4، پالای رییس دفتر نمایندگی شرکت در استان مازندران و کارگر مشاور مدیرعامل در استان نیز حضور داشتند درخصوص موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر شد.

براساس این گزارش؛ در ابتدای جلسه جنت‌پور ضمن خوشامدگویی به سبزواری و هیئت همراه گفت: با توجه به میزان بسیار بالای قدرمطلق اقلام معوق در استان مازندران و تاثیرگذاری استان در مطالبات ناحیه 4، خواستار تلاش مضاعف کارشناسان وصول بر اجرای احکام جلب در استان هستیم.

وی ادامه داد: علاوه بر پیگیری احکام جلب اهتمام بیشتر شرکت در تحقق اهداف تعیین شده بانک خصوصا در بخش اقلام معوق و کاهش مطالبات سرفصل مشکوک‌الوصول که بیش از 90 درصد مطالبات استان را شامل می‌شود نیز در راس و اولویت امور قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی؛ در ادامه این نشست سبزواری مدیرعامل شرکت و طرح اندیشه نیز ضمن تشکر از مدیر شعب بانک ملت استان مازندران و قدردانی از حمایت‌های همه‌جانبه ایشان از شرکت، درخصوص طرح جهش و پیگیری پرونده‌های اجرایی، تخلیه و توقیف خودرو توضیحاتی را ارائه داد.

وی همچنین آمادگی شرکت را جهت دستیابی به اهداف تعیین شده مدیریت شعب استان در کاهش اقلام معوق بویژه مطالبات مشکوک‌الوصول با استفاده از حداکثر ظرفیت‌های موجود در شرکت از طریق اقدامات اجرایی و جلب، خلع ید و توقیف خودرو اعلام داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ همچنین در ادامه سفر استانی سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه به استان مازندران که یکشنبه هفدهم آذرماه صورت گرفت، وی با حضور در دفتر نمایندگی شرکت در این استان با رییس و کارشناسان این دفتر دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه که آقایان عبادی‌پور معاون کل عملیات و یکه‌دهقان مدیرعملیات ناحیه 4 نیز حضور داشتند؛ سبزواری با ابراز خرسندی از حضور در بین همکاران استان مازندران به تبیین جایگاه شرکت در بانک و حوزه وصول مطالبات پرداخت و گفت: شرکت طرح و اندیشه بزرگترین شبکه وصول مطالبات در کشور است.

وی در ادامه با اشاره به جلسه برگزار شده با مدیر شعب بانک ملت استان، ضمن تشکر از زحمات همه همکاران شرکت در استان مازندران در سال 98 افزود: با توجه به حجم بار مالی مطالبات استان انتظار از شرکت بیشتر شده بنابراین باید تلاش مضاعفی در کاهش بیشتر مطالبات استان و نیز تعیین تکلیف بیش از پیش جلب‌های ارجاعی صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت طرح واندیشه ادامه داد: از استان مازندران انتظار داریم که در کاهش مطالبات بانکی در صدر استان‌های ناحیه 4 و حتی کشور قرار گیرد و این مساله نیز با توجه به پتانسیل پرسنل استان صددرصد دست یافتنی است.

وی گفت: هدف اصلی شرکت بحث سودآوری است که با توجه به قرارداد منعقده شرکت و بانک و نیز جهت بقاء شرکت راهی جز ورود به بازارهای جدید بانکی و عقد قرارداد با سایر بانک‌ها وجود ندارد. در این راستا نیز گام‌های خوبی برداشته شده است که خبرهای آن در آینده به اطلاع همکاران خواهد رسید.

همچنین عبادی‌پور معاون کل عملیات نیز درخصوص تغییرات بوجود آمده در قرارداد سال آینده شرکت و همچنین تغییرات ایجادی نحوه تقسیط و تعیین تکلیف بدهی مدیونین، حذف استمهال بدهی مدیونین، جایگزین شدن امهال بدهی مدیونین، مباحث مدیریتی و انگیزشی مطالب مهمی را بیان کرد.

براساس این گزارش؛ یکه‌دهقان نیز در ادامه این جلسه درخصوص برنامه محور بودن پرسنل مطالبی را بیان کرد و خواهان تلاش همه پرسنل جهت دستیابی به اهداف تعیین شده در برنامه عملیاتی بانک و شرکت شد.

به گزارش روابط عمومی، در ادامه این جلسه پالای رییس دفتر نمایندگی شرکت در استان مازندران ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم به مدیرعامل و هیئت همراه گزارشی از عملکرد سال 98 استان مازندران در وصول مطالبات، تخلیه املاک ارجاعی، توقیف خودرو و جلب‌های ارجاعی به شرکت ارائه کرد و از زحمات و تلاش‌های تمامی پرسنل و کارشناسان قدردانی کرد.

براساس این گزارش؛ در پایان این جلسه معرفی پرسنل و نیز پرسش و پاسخ برگزار شد که هر یک از کارشناسان ضمن معرفی خویش، پیشنهادات  و موارد قابل طرح را با مدیرعامل مطرح و ایشان نیز ضمن پاسخ‌گویی به موارد مطرح شده، توضیحات لازم را ارائه کرد.

تاریخ درج خبر:شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٠:٥٦ شماره خبر:٢٥٦٣ تعداد نمایش خبر:905

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: