اخبار > شرکت طرح واندیشه در کاهش مطالبات بانک ملت نقش بسیار مثبتی داردمدیر شعب بانک ملت استان هرمزگان:

شرکت طرح واندیشه در کاهش مطالبات بانک ملت نقش بسیار مثبتی دارد

شرکت طرح واندیشه در کاهش مطالبات بانک ملت نقش بسیار مثبتی دارد

در نشست هم‌اندیشی بانک ملت استان هرمزگان با دفتر نمایندگی شرکت که با حضور آقایان محمدرضا ساداتی مدیر شعب، حمیدرضا طبسی معاون اعتباری، عبدالرضا رفیعی معاون مالی و اداری بانک ملت استان، عبدالحسین لوری آبکنار رئیس و کلیه پرسنل دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد بر افزایش تعاملات فی مابین به عنوان عامل مهم در کسب موفقیت‌های بیشتر در مقطع پیش رو تأکید گردید.

به گزارش روابط عمومی؛ در این نشست و دیدار صمیمی که یازدهم آذرماه در مدیریت شعب استان برگزار شد ابتدا لوری رئیس دفتر نمایندگی شرکت ضمن تبریک انتصاب ساداتی به عنوان مدیر شعب استان هرمزگان و آرزوی موفقیت برای وی و مجموعه مدیریتی ایشان، طی سخنانی گفت: دفتر نمایندگی شرکت طرح و اندیشه با همه ظرفیت‌های مدیریتی و کارشناسی با مدیریت جدید استان میثاق می‌بندد که با تلاش مضاعف و استفاده از کلیه امکانات در اختیار در جهت موفقیت مدیریت شعب استان در حوزه کاهش مطالبات معوق گام برداشته و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

براساس این گزارش؛ در ادامه نشست ساداتی نیز ضمن ابراز خرسندی از دیدار با رئیس و کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت، گفت: فعالیت در عرصه وصول مطالبات کاری بسیارسخت و خشن است زیرا مذاکره با هر مدیون زبان خاص خود را می‌طلبد.

وی افزود: با این حال اطمینان دارم کارشناسان طرح واندیشه بهساز ملت به فنون مذاکره با مدیونین تسلط کامل دارند و با استفاده از راهکارهای مختلف می‌توانند به کاهش قابل توجه مطالبات استان کمک کنند.

وی همچنین گفت: نگاه من به نقش شرکت طرح واندیشه در کاهش مطالبات بانک ملت بسیار مثبت است زیرا به کار شما آشنایی کامل دارم.

مدیر شعب بانک ملت  استان هرمزگان در ادامه سخنان خود تعامل و همکاری شرکت طرح واندیشه با شعب استان را خوب ارزیابی کرد و ابراز امیدواری نمود در آینده نیز سطح تعاملات در جهت تحقق اهداف مشترک افزایش یابد.

ساداتی گفت: با استفاده بهینه از تجارب کارشناسان شرکت و تعامل و همکاری مضاعف بین بانک و شرکت، شاهد درخشش استان هرمزگان در پایان مقطع آذرماه باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ طبسی معاون اعتباری استان نیز ضمن خیرمقدم به رئیس و کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت و قدردانی از تلاش‌های آنان، گفت: مطالبات استان در چند شعبه مخصوصاً حوزه شرق درحال افزایش است که انتظار می‌رود با درایت کارشناسان و استفاده از راهکارهای مختلف، شاهد کاهش مطالبات در پایان مقطع آذرماه باشیم.

برپایه همین گزارش؛ رفیعی معاون مالی و اداری استان نیز با قدردانی از نقش مؤثر دفتر نمایندگی شرکت در کاهش مطالبات استان مخصوصاً کمک در خلع ید املاک بانک ملت، بر آمادگی همه‌جانبه این معاونت با دفتر نمایندگی شرکت در جهت تحقق اهداف برنامه عملیاتی بانک تأکید کرد.

تاریخ درج خبر:شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨ زمان درج خبر:١١:٠١ شماره خبر:٢٥٦٢ تعداد نمایش خبر:929

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: