اخبار > بیستمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی برگزار شدبیستمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی برگزار شد

بیستمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی برگزار شد

بیستمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت عصر دوشنبه بیستم آبان‌ماه به ریاست سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل و با حضور معاونین و مدیران عملیاتی و ستادی عضو ستاد در سالن کنفراس ساختمان شماره 1 برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه؛ پس از تلاوت آیانی از کلام‌الله مجید، تکالیف جلسه نوزدهم توسط چمنکار دبیر کمیته راهبرد مرکزی  قرائت شد که مدیران مربوطه گزارش اقدامات خود را ارائه دادند.
 
گزارش آقایان فرجی مدیر حقوقی و امور قراردادها پیرامون تعیین تکلیف خودروهای متوقف شده در پارکینگ المهدی و ارسال اظهارنامه به مدیونین از طریق دفاتر الکترونیک خدمات قضایی، حاج محمدی مدیر برنامه‌ریزی در ارتباط با اقدامات صورت گرفته برای تهیه دستورالعمل نحوه استفاده از خودروهای استیجاری و پیشنهادات دریافتی در قالب پویش «سال جدید-خدمت جدید»، بردال مدیر فناوری و اطلاعات در مورد راه‌اندازی سامانه توقیف و ترخیص و چمنکار مدیر حوزه قائم درخصوص پیگیری روند اجرایی انتقال پرونده‌های خلع ید از کمیته خاص به مدیریت اجرا از جمله گزارشات ارائه شده در این بخش از کمیته راهبرد مرکزی بود.
 
به گزارش روابط عمومی؛ در ادامه این جلسه عسگری قائم مقام مدیرعامل ضمن اشاره به تکمیل نهایی سامانه بسیار مهم و حائز اهمیت توقیف و ترخیص، گفت: با توجه به زحمات تعداد زیادی از همکاران بخش فناوری اطلاعات، حقوقی، اجرا و عملیات برای طراحی و راه‌اندازی این سامانه، بهتر است مراسم رونمایی رسمی برای آن تدارک دیده شود زیرا تبلیغات خوبی برای معرفی ابزارها و توانمندی‌های فنی و تخصصی شرکت خواهد شد.
 
بنابراین گزارش؛ وی همچنین به چمنکار مدیر حوزه قائم مقام مأموریت داد، هفته آینده جلسه‌ای را برای تصمیم‌گیری درخصوص پیگیری و اقدامات کارشناسان عملیات در راستای اقدامات حقوقی و قضایی با حضور آقایان عبادی‌پور معاون کل عملیات، فرجی مدیر حقوقی و قراردادها، جام جمی مدیر حسابرسی داخلی، کشاورز دستیار معاون کل عملیات در تهران و کوه‌فر رئیس دفتر نمایندگی البرز برگزار کند.
 
برپایه همین گزارش؛ همچنین حسب اعلام قائم مقام مدیرعامل مقرر شد از کریم‌نیا رییس اداره عملیات منطقه دو مرکز بخاطر طرح پیشنهادی وی در قالب پویش «سال جدید-خدمت جدید» قدردانی شود.

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٤:١٥ شماره خبر:٢٥٥١ تعداد نمایش خبر:1380

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: