اخبار > تأکید مدیر شعب استان ایلام بر ضرورت کاهش بیشتر مطالبات مشکو‌ک‌الوصولتأکید مدیر شعب استان ایلام بر ضرورت کاهش بیشتر مطالبات مشکو‌ک‌الوصول

تأکید مدیر شعب استان ایلام بر ضرورت کاهش بیشتر مطالبات مشکو‌ک‌الوصول

محمدحسین محمدی مدیر شعب بانک ملت استان ایلام در دیدار با میلاد محمدی مدیرعملیات ناحیه 3 بر ضرورت تمرکز کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت در جهت کاهش مطالبات مشکوک‌الوصول در مقاطع پیش رو تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ در این جلسه که پنج‌شنبه نهم آبان‌ماه و با حضور آقایان ایران‌نژاد معاون اعتباری، ارزگر کارشناس اداره حقوقی بانک ملت استان و بسطامی رییس دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد؛ مدیر شعب استان ایلام ضمن خیرمقدم به مدیر عملیات ناحیه 3، از تلاش رییس و کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت قدردانی و بر ضرورت تلاش بیشتر آنها به منظور کاهش مطالبات مشکو‌ک‌الوصول و وام‌های قرض‌الحسنه تأکید کرد.

بنابراین گزارش؛ محمدحسین محمدی در عین حال تحقق این هدف را مستلزم همکاری و تعامل بیشتر بین دفتر نمایندگی شرکت و مدیران و مسئولین شعب استان دانست.

براساس این گزارش؛ در ادامه میلاد محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 نیز طی سخنانی با تقدیر از حمایت‌های مدیر شعب استان ایلام و همکاران ایشان، ارسال پرونده‌های سند رهنی به دفتر نمایندگی شرکت را خواستار و کاهش مطالبات مشکوک‌الوصول و منفی‌شدن شعب در این سرفصل از مطالبات را از اهداف اصلی شرکت طرح و اندیشه برشمرد.

به گزارش روابط عمومی؛ مدیر عملیات ناحیه 3 در سفر به استان ایلام و بازدید از دفتر فرعی دره شهر، چهارشنبه هشتم آبان‌ماه در جلسه هم‌اندیشی با رییس و کارشناسان دفتر نمایندگی استان ایلام، ضمن ارزیابی عملکرد مقطع گذشته این دفتر، اهداف و برنامه‌های مقطع پیش رو را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ در آغاز این نشست هم‌اندیشی بسطامی رییس دفتر نمایندگی شرکت گزارشی از عملکرد شش ماهه نخست امسال را ارائه کرد.

وی ضمن قدردانی از زحمات کارشناسان وصول، عملکرد آنها را موفق توصیف کرد و افزود: فعالیت روی پرونده‌های اسناد رهنی در راستای افزایش اعتماد و تعامل با شعب باید در دستور کار قرار گیرد.

 

تاریخ درج خبر:سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٠:١٣ شماره خبر:٢٥٥٠ تعداد نمایش خبر:1086

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: