اخبار > رسیدگی به پرونده‌های خلع ید به مدیریت اجرا منتقل می‌شودعسگری در نوزدهمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی:

رسیدگی به پرونده‌های خلع ید به مدیریت اجرا منتقل می‌شود

رسیدگی به پرونده‌های خلع ید به مدیریت اجرا منتقل می‌شود

به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه؛ عسگری در ابتدای جلسه ضمن تبریک حلول ماه ربیع‌الاول - ماه سرور اهل بیت - و همچنین تسلیت به مناسبت شهادت امام حسن عسگری (ع) و تبریک تاج‌گذاری امام زمان (عج)، برای کلیه همکاران آرزوی سلامتی و نیکبختی کرد.

وی در ادامه گفت: کارشناسان حتماً روی پرونده‌های سررسید گذشته کار کنند و به هیچ عنوان نباید مطرح شود که این دست ازپرونده‌ها از دستور کار آنها خارج شده است.

عسگری افزود: باید تلاش همه ارکان شرکت به ویژه در بخش عملیات به منظورکسب درآمد برای شرکت در اولویت باشد زیرا اگر نتوانیم درآمد و سودآوری داشته باشیم قطعا با چالش مواجه خواهیم شد.

براساس این گزارش؛ قائم مقام مدیرعامل در ادامه سخنان خود تاکید کرد: مدیران عملیات نواحی باید در زمینه عدم زیان‌دهی واحدهای تحت مدیریت خود، کارآیی هرچه بیشتر و بهتر آنها، جذب پرونده‌های مطالباتی مشکوک‌الوصول و همچنین  بازاریابی نقش موثر و پررنگ‌تری داشته باشند و تلاش کنند در هر شرایطی کسب درآمد برای مجموعه مورد توجه آنها  باشد.

عسگری در ادامه با اشاره به پیگیری پرونده‌های خلع ید که تاکنون در کمیته خاص انجام می‌شد، گفت:  براساس ارزیابی صورت گرفته، در فاز اول از هفته آینده این مأموریت در ناحیه یک از کمیته خاص به مدیریت اجرا انتقال می‌یابد  و پیش‌بینی‌های لازم نیز صورت گرفته است.

نائب رییس کمیته راهبرد مرکزی به چمنکار دبیر این کمیته ماموریت داد هماهنگی‌های لازم درخصوص این انتقال و تشکیل جلسه‌ای با حضور آقایان خادمی، مرتضی عسگری، فرجی، جام جمی و کوه‌فر در اولویت قرار گیرد تا روند کار هرچه زودتر مشخص و اجرا شود.

وی به مرتضی عسگری رییس کمیته خاص نیز تأکید کرد به‌رغم این انتقال، تا پایان سال جاری همکاری همه‌جانبه با مدیریت اجرا داشته باشند تا مشکلی در فرایند رسیدگی به پرونده‌های خلع ید به وجود نیاید.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ چمنکار دبیر کمیته راهبرد در ادامه این جلسه تکالیف جلسه هجدهم را قرائت و مدیران نیز درخصوص اقدامات انجام شده گزارش خود را ارائه دادند.

براساس این گزارش؛ گزارش آقایان فرجی مدیر حقوقی و امور قراردادها درخصوص تعیین تکلیف خودروهای متوقف شده در پارکینگ المهدی و ارسال اظهارنامه به مدیونین از طریق دفاتر الکترونیک خدمات قضایی، خانم روحانی مدیر آموزش درخصوص اقدامات انجام شده برای راه‌اندازی کمیته آموزش، حاج محمدی مدیر برنامه‌ریزی در ارتباط با اقدامات صورت گرفته برای تهیه دستورالعمل نحوه استفاده از خودروهای استیجاری، پیش‌نویس طرح توزیع  پروند‌ه‌های مطالباتی به صورت سیستمی و ارائه پیشنهادات در قالب پویش «سال جدید-خدمت جدید» از جمله گزارشات ارایه شده در این  جلسه بود.

به گزارش روابط عمومی؛ در ادامه این جلسه؛ عسگری قائم مقام مدیرعامل در بخش دوم سخنان خود  با اشاره به ضرورت نظارت جدی‌تر بر نحوه خدمات رسانی همکاران حوزه خدمات و نقلیه توسط واحد پشتیبانی ، به اختیاری مدیر این واحد مأموریت داد پیگیری‌های لازم را برای ارتقای کیفیت خدمات انجام دهد.

به گزارش روابط عمومی؛ در این جلسه همچنین مصوب شد سامانه رفع توقیف و ترخیص که قرار بود توسط مدیریت فناوری اطلاعات تا چهاردهم آبان‌ماه آماده و راه‌اندازی شود با رفع نواقص از سوی این مدیریت، به صورت پایلوت در منطقه یک ممتاز اجرا شود.

به گزارش روابط عمومی؛ تهیه گزارش ماهانه از تعداد نامه‌های ورودی به اتوماسیون اداری توسط مسئول دبیرخانه و محاسبه مفاصا حساب استان خراسان رضوی توسط مصلحی مدیر حسابداری پروژه‌ها از دیگر مصوبات این جلسه بود.

 

تاریخ درج خبر:دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٤:٣٠ شماره خبر:٢٥٤٨ تعداد نمایش خبر:1048

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: