اخبار > نیروهای این کمیته پرتلاش و متعهد هستند/تقاضا برای تشکیل کمیته خاص در استان‌ها افزایش یافته استمدیرعامل شرکت در بازدید از کمیته خاص:

نیروهای این کمیته پرتلاش و متعهد هستند/تقاضا برای تشکیل کمیته خاص در استان‌ها افزایش یافته است

نیروهای این کمیته پرتلاش و متعهد هستند/تقاضا برای تشکیل کمیته خاص در استان‌ها افزایش یافته است

محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه صبح شنبه یازدهم آبان‌ماه با حضور در جمع همکاران اداره کمیته خاص با رییس و کارشناسان این اداره دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ مدیرعامل شرکت در این بازدید یک ساعته که آقایان سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل و عبادی‌پور معاون کل عملیات نیز حضور داشتند با تشکر از قائم مقام خود به جهت تدبیر دوراندیشانه در راه‌اندازی کمیته خاص، گفت: کارکرد مهم کمیته خاص، پیگیری پرونده‌های مطالباتی قدمت‌دار است که کار بسیار سخت و طاقت‌فرسایی است.

وی افزود: از مدیریت موفق مرتضی عسگری رییس کمیته خاص نیز که این مجموعه را بدور از حاشیه و با توان و پتانسیل بالا راهبری می‌کنند قدردانی می‌کنم.

براساس این گزارش، محمدحسین سبزواری با اشاره به توانمندی کارشناسان کمیته خاص گفت: نیروهای این اداره نیروهای متعهدی هستند که با پیگیری پرونده‌های ثبتی، رهنی، دعاوی حقوقی و مذاکره با مدیونین که کاری طاقت‌فرسا و نیازمند صبر و حوصله بسیار است تلاش زیادی می‌کنند تا به نتیجه مطلوب برسند.

مدیرعامل شرکت در ادامه خاطرنشان کرد: درخواست مسئولین بانک ملت استان‌های مختلف مبنی بر تشکیل کمیته خاص حکایت از توانمندی کارشناسان این اداره دارد که توانسته‌اند جایگاه شرکت طرح و اندیشه را ارتقاء ببخشند.

به گزارش روابط عمومی؛ سبزواری خطاب به رئیس و کارشناسان اداره عملیات کمیته خاص گفت: به عنوان مدیرعامل شرکت به شما که در چنین مجموعه موفقی حضور دارید تبریک می‌گویم و از همه شما که در پیگیری پرونده‌های دشوار مطالباتی بانک ملت موفق هستید قدردانی می‌کنم.

وی به کارشناسان این اداره توصیه کرد: همواره تلاش کنید در راستای وظایف سازمانی که برای شما تبیین شده است حرکت کنید کما اینکه تاکنون نیز چنین بوده است؛ زیرا رضایت کامل مناطق از عملکرد شما نشانه حرکت درست‌تان است.

براساس این گزارش؛ مدیرعامل در بخش دیگری از سخنان خود در جمع رئیس و کارشناسان اداره عملیات کمیته خاص، گفت: رمز ماندگاری و موفقیت شرکت طرح و اندیشه به تلاش همکاران در بخش‌های مختلف از جمله در کمیته خاص بستگی دارد؛ پس با تمام توان تلاش کنید و این مسیر را ادامه دهید.

مدیرعامل در ادامه تأکید کرد: کارشناسان کمیته خاص ضمن اینکه اطلاعات جدید و فنی خود را در اختیار سایر همکاران قرار می‌دهند از آموزش مستمر و فراگیری مباحث جدید نیز غافل نشوند تا همواره اطلاعات‌شان به روز باشد.

وی افزود: کارشناسان این کمیته باید در فنون مذاکره، تعامل و رفتار سازمانی سرآمد باشند و همواره تلاش کنند مانند شاخص بودن در پیگیری پرونده‌های مطالباتی، در رفتار سازمانی و رعایت ضوابط اداری نیز ممتاز باشند.

براساس همین گزارش؛ محمد حسین سبزواری در پایان سخنان خود در این بازدید گفت: وظایفی که برعهده همکاران کمیته خاص است در ردیف وظایف بسیار مهم شرکت طرح واندیشه قرار دارد که انجام آنها نیازمند مهارت و توانمندی ویژه‌ای است.

وی اظهار امیدواری کرد در سایه تعامل بسیار مثبت با ادارات حقوقی مناطق، موفقیت‌های کمیته خاص روز به روز بیشتر شود.

* کارشناسان کمیته خاص به هیچ وجه وارد مباحث وصولی نشوند

به گزارش روابط عمومی؛ پیش از سخنان مدیرعامل شرکت، عسگری قائم مقام مدیرعامل مطالبی را در قالب چند توصیه به کارشناسان کمیته خاص بیان داشت.

وی گفت: کارشناسان به هیچ‌وجه وارد مباحث وصولی نشوند و فقط به کار و عملکردشان توجه داشته باشند و بقیه امور را به مسئولان مربوطه محول کنند.


بر پایه این گزارش، مطالعه روزانه قوانین مدنی و حقوقی توصیه بعدی سعید عسگری به رئیس و کارشناسان کمیته خاص بود.

وی همچنین تاکید کرد: کارشناسان ضمن اینکه بخشنا‌مه‌های بانکی را مطالعه می‌نمایند و اطلاعات کافی و وافی در این زمینه دارند، خلاقیت و نوآوری را نیز در دستور کار خود قرار دهند زیرا در کارآمدتر شدن آنها ارتباط مستقیم دارد.

بنابراین گزارش، عسگری در پایان گفت: کمیته خاص باید بدور از هرگونه حاشیه به فعالیت خود ادامه دهد زیرا اینجا فقط کار در اولویت است.
*پرونده‌های کم هزینه و زود بازده در اولویت قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ عبادی‌پور معاون کل عملیات نیز در این جلسه ضمن خیر مقدم به مدیرعامل شرکت و قائم مقام وی، گفت: کمیته خاص از ادارات بسیار کم حاشیه شرکت طرح و اندیشه است که با مدیریت مرتضی عسگری و تیم موفق آن با قدرت به فعالیت ادامه می‌دهد.

وی با تاکید بر رعایت کامل رفتار سازمانی از سوی کارشناسان کمیته خاص، توصیه کرد: همکاران این اداره علاوه بر برنامه محوری، به روز بودن اطلاعات اقتصادی و بانکی را نیز سرلوحه کار خود قرار دهند زیرامی‌تواند در تضمین موفقیت آنها بسیار مؤثر باشد.

عبادی‌پور با اشاره به اینکه پرونده‌های دارای هزینه کمتر و بازدهی سریع‌تر باید در اولویت قرار گیرد، گفت: از کارشناسان کمیته خاص انتظار داریم به این مسئله مهم توجه ویژه داشته باشند.

براساس این گزارش؛ مرتضی عسگری رییس اداره کمیته خاص نیز با اشاره به عملکرد مثبت این کمیته در آزادسازی ذخایر مالی از جمله مطالبات مشکوک‌الوصول و ...، گفت: ارتباط و تعامل خوبی که با ادارات حقوقی مناطق مختلف ایجاد شده است این کمیته را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری نموده است.

وی همچنین افزود: کمیته خاص 12 استان را تحت پوشش خود قرار داده است که پیگیری پرونده‌های آنها از سوی کارشناسان در تهران انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی؛ در بازدید مدیرعامل شرکت از اداره کمیته خاص آقایان ایمانی رییس دایره کمیته خاص استان‌ها، توانا رییس دایره امور استان‌ها، مهدوی رییس دایره عملیات منطقه1، زارعی رییس دایره عملیات منطقه 2، نادرفر رییس دایره عملیات منطقه 3، قاسمی رییس دایره عملیات منطقه 4، صحت رییس دایره عملیات مناطق آزاد و مستقل مرکزی و خانم رازقی رییس دایره عملیات منطقه 5 گزارشی از عملکرد حوزه مسئولیتی خود و برنامه‌های پیش رو را ارائه کردند.

گفتنی است؛ در پایان این بازدید و نشست مشترک، میثاق‌نامه و منشور اخلاقی کمیته خاص توسط خانم فریدونی‌فر قرائت و توسط مرتضی عسگری رییس این کمیته به مدیرعامل شرکت تقدیم شد.

«گزارش تصویری»

تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٠:٥٢ شماره خبر:٢٥٤٧ تعداد نمایش خبر:1458

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: