اخبار > تلاش خود را بر وصول نقد متمرکز کنیدتوصیه مدیر شعب استان هرمزگان به کارشناسان وصول:

تلاش خود را بر وصول نقد متمرکز کنید

تلاش خود را بر وصول نقد متمرکز کنید

مدیر شعب بانک ملت استان هرمزگان در بازدید از دفتر نمایندگی شرکت در این استان بر تمرکز تلاش کارشناسان بر وصول نقدی مطالبات تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه؛ قاضی‌زاده مدیر شعب بانک ملت استان هرمزگان که به همراه آقایان رفیعی معاون مالی و اداری، مرادی‌پور رییس اداره حقوقی و ناصری و جهانگیری روسای حوزه یک و دو بانک ملت استان در دفتر نمایندگی شرکت حضور یافته بود با تقدیر از تلاش‌های لوری رییس و کارشناسان این دفتر بخاطر عملکرد موفق آنها در مقطع شهریورماه، درخصوص ضرورت بهبود و ارتقای سطح تلاش و کوشش کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت به منظور کاهش بیشتر مطالبات استان مباحثی  را بیان کرد.

وی به کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت گفت: چنانچه به فعالیت و تلاش‌های خود ایمان داشته باشید و در این مسیر همواره امیدوار و خوش خلق باشید یقیناً پیشرفت و موفقیت حاصل خواهد شد.

مدیر شعب استان هرمزگان همچنین افزود: هرکس در هر سمتی باید تلاش کند اثربخش باشد؛ زیرا نتایج  اثربخشی یک فرد مشترکاً متوجه سازمان مربوطه و آن فرد خواهد بود.

قاضی‌زاده تأکید کرد: خوشبختانه اثربخشی در بین همکاران دفتر نمایندگی شرکت طرح واندیشه در استان هرمزگان کاملاً مشهود و قابل لمس است.

به گزارش روابط عمومی؛ وی در ادامه سخنان خود به کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت توصیه کرد: در مدت زمان باقیمانده تا پایان سال 98 تمرکز خود را بر وصول نقد مطالبات قرار دهند زیرا سودآوری از طریق وصول نقد محقق می‌شود.

وی همچنین براساس قرارداد منعقده خواستار پیگیری پرونده‌های حقوقی شد و در همین راستا به رییس اداره حقوقی استان نیز مأموریت داد تا همکاری لازم را با دفتر نمایندگی شرکت داشته باشد.

براساس این گزارش، در این دیدار که یکه‌دهقان مدیر عملیات ناحیه چهار نیز حضور داشت لوری رئیس دفتر نمایندگی شرکت طی سخنانی، ضمن تشکر از حمایت‌های بی‌دریغ مدیر شعب بانک ملت استان و معاونین ایشان، گفت: دفتر نمایندگی شرکت طرح واندیشه بهساز ملت با تمام ظرفیت و توانمندی خود آماده فعالیت‌های بیشتر و بهتر در جهت نیل به اهداف مشترک است.

گفتنی است؛ قاضی‌زاده در پایان این مراسم با لوح تقدیر و هدایا از کلیه کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت قدردانی کرد.

تاریخ درج خبر:شنبه ٤ آبان ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٤:١٣ شماره خبر:٢٥٤٤ تعداد نمایش خبر:921

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: