اخبار > محمدحسین سبزواری: تهران جایگاه ویژه‌ای در مطالبات بانک ملت دارد/ مطالبات به جنس سخت خود رسیده استگزارش بازدید 3 ساعته مدیرعامل شرکت از بخش‌های مختلف عملیات ناحیه 1

محمدحسین سبزواری: تهران جایگاه ویژه‌ای در مطالبات بانک ملت دارد/ مطالبات به جنس سخت خود رسیده است

محمدحسین سبزواری: تهران جایگاه ویژه‌ای در مطالبات بانک ملت دارد/ مطالبات به جنس سخت خود رسیده است

محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه صبح چهارشنبه اول آبانماه با حضور در جمع همکاران عملیات ناحیه 1 با رؤسای ادارات و کارشناسان این ناحیه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و اندشه؛ محمدحسین سبزواری در این بازدید سه ساعته که آقایان عسگری قائم مقام مدیرعامل، عبادی‌پور معاون کل عملیات، کشاورز دستیار معاون کل عملیات در تهران و عبداله‌زاده مدیر روابط عمومی وی را همراهی می‌کردند از ادارات عملیات شعب ممتاز منطقه یک، دو، سه، چهار، پنج و همچنین منطقه یک، دو، سه، چهار و پنج مرکز و مناطق آزاد و مستقل مرکزی بازدید کرد.

براساس این گزارش؛ سبزواری مدیرعامل در بازدید از اداره عملیات شعب ممتاز منطقه یک ضمن تشکر و قدردانی از رییس و کارشناسان وصول این اداره به جهت زحمات آنها در مقطع شهریورماه و ثبت رکوردهای بی‌سابقه، گفت: تهران جایگاه ویژه‌ای در مطالبات بانک ملت دارد زیرا بیشترین حجم مطالبات مربوط به تهران است و همین مساله ضرورت تلاش و پیگیری مضاعف کارشناسان وصول را صد چندان می‌کند.

مدیرعامل شرکت به رئیس و کارشناسان این اداره توصیه کرد: پیگیری و تلاش‌های خود را با سیاست‌ها و اهداف شرکت هماهنگ کنند تا علاوه بر اینکه در مقطع آذرماه عملکرد بهتری ثبت شود در انتهای سال مالی شرکت نیز که پایان دیماه است، تأثیرگذارتر باشند.

وی افزود: انتظار ما از همکاران این است که تعامل بیشتری با روسای شعب، ادارات حقوقی و دیگر بخش‌های مرتبط در بانک برقرار کنند تا بتوانند نتایج قابل قبولی را بدست آورند.

به گزارش روابط عمومی؛ محمدحسین سبزواری در بخش دیگری از سخنان گفت: تمام هدف مدیرعامل شرکت و اعضای هیأت مدیره این است که امکانات متنوع رفاهی را برای همکاران فراهم کنیم که البته تحقق این خواسته‌ها منوط به کسب درآمد بیشتر برای شرکت است و طبیعتاً افزایش درآمد و سود نیز در سایه تلاش بیشتر کارکنان تحقق می‌یابد.

وی با اشاره به افزایش نسبی در میزان پرداختی‌ها به کارکنان طی 6 ماه گذشته، این اقدامات را نتیجه تلاش پرسنل در بخش‌های مختلف از جمله در حوزه عملیات وصول دانست و گفت: به هر میزان که در وصول مطالبات افزایش داشته باشیم به همان میزان در پرداخت تسهیلات و امور رفاهی به پرسنل قدرت مانور خواهیم داشت.

باید بیشترین تلاش و پیگیری را در تهران داشته باشیم

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ محمدحسین سبزواری در بازدید از اداره عملیات شعب ممتاز منطقه دو نیز ضمن قدردانی از رییس و کارشناسان وصول این اداره به دلیل زحمات قابل توجه در مقطع شهریورماه، گفت: این منطقه با توجه به حجم مطالباتی که دارد باید تاثیرگذاری قابل توجهی در میزان وصولی‌های شرکت طرح واندیشه داشته باشد و به همان میزان نیز درآمدهای آن باید قابل توجه و بیشتر از دیگر ادارات و دفاتر نمایندگی باشد.

وی گفت: با توجه به میزان مطالبات بانک ملت در تهران به خصوص در شعب ممتاز، باید تلاش و پیگیری‌ها نیز به تناسب حجم مطالبات بیشتر باشد تا نتیجه بهتری را در افزایش وصولی‌ها و متعاقب آن در سود شرکت به عنوان ضرورت یک بنگاه اقتصادی شاهد باشیم.

بنابراین گزارش؛ سبزواری در ادامه بازدید خود از واحدهای عملیات ناحیه 1، در جمع همکاران اداره عملیات شعب ممتاز منطقه 3، از رییس و کارشناسان وصول این اداره به جهت ثبت رکورد بسیار خوب در مقطع شهریورماه قدردانی و اظهارامیدواری کرد هر روز شاهد عملکرد بهتری نسبت به روزهای قبل باشیم.

مدیرعامل شرکت خاطرنشان کرد: با توجه به انتظارات بسیار زیادی که از کارشناسان وصول در تهران وجود دارد امیدواریم با اعمال مدیریت بهتر و تلاش بیشتر کارشناسان، در مقطع پیش رو شاهد نتایج مطلوب‌تری باشیم.

به گزارش روابط عمومی؛ سبزواری در بازدید از اداره عملیات شعب ممتاز منطقه 4 نیز با قدردانی از تعهد سازمانی همکاران این اداره و ابراز رضایت از عملکرد آنان، به تعداد زیاد شعب این منطقه و پرونده‌های مطالباتی خاص آن اشاره کرد و گفت: باید با برنامه‌ریزی، ابتدا پرونده‌هایی که زودتر نتیجه می‌رسند در دستور کار قرار گیرد تا با وصول آنها تعهدات مالی شرکت محقق گردد.

وی در عین حال تأکید کرد همه پرونده‌های مطالباتی که از سوی شعب در اختیار شرکت قرار می‌گیرد باید در قالب برنامه زمان‌بندی و با جدیت پیگیری و وصول شود.

به گزارش روابط عمومی؛ مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه در ادامه بازدید خود از ادارات عملیات ناحیه یک در جمع رییس و کارشناسان اداره عملیات شعب ممتاز منطقه 5 حضور یافت و از عملکرد مطلوب و تلاش‌های مسئولانه آنها در تحقق اهداف شرکت تقدیر کرد.

وی در جمع کارکنان این اداره طی سخنانی گفت: خوشبختانه همه مدیران و مسئولان بانک ملت در سطوح مختلف از جمله در شعب به این نتیجه رسیده‌اند که شرکت طرح و اندیشه با توجه به سوابق درخشان در کاهش مطالبات، بهترین ابزاری است که می‌توانند از توانمندی و ظرفیت‌های تخصصی آن در راستای اهداف بانک ملت در حوزه کاهش مطالبات استفاده کنند و تأثیر مثبت این انتخاب را در برنامه عملیاتی شاهد باشند و چنانچه منطقه‌ای از این ظرفیت استفاده نکند یقیناً خسارت خواهد دید.

محمدحسین سبزواری در ادامه گفت: با توجه به اعتماد مدیران بانک ملت به شرکت طرح واندیشه، قاعدتاً وظیفه همه ما بسیار سنگین‌تر شده است؛ لذا باید با تلاش بیشتر در جهت افزایش وصول مطالبات، ضمن صیانت از اعتماد ایجاد شده، از جنبه اقتصادی نیز استفاده‌های لازم را از فرصت‌های موجود ببریم.

مدیرعامل شرکت: مطالبات به جنس سخت خود رسیده است

براساس این گزارش؛ سبزواری در دیدار با رییس و کارشناسان اداره عملیات منطقه چهار مرکز نیز با اشاره به مخالفت شعب بانک از پیگیری مطالبات با سرفصل سررسید گذشته از سوی کارشناسان شرکت طرح واندیشه و همینطور عدم پیگیری اعتبارات اسنادی توسط این شرکت و ایضاً کاهش چشمگیر در تعداد پرونده‌های مطالباتی ارجاعی، گفت: به دلیل این شرایط، طبیعتاً مطالبات به جنس سخت خود رسیده است و شرایط فعالیت برای شرکت بسیار سخت‌تر از گذشته شده است و چنانچه اقدام خردمندانه‌ای نداشته باشیم منجر به کاهش درآمد و سود شرکت خواهد شد.

مدیرعامل شرکت طرح واندیشه افزود: البته مدیران و کارشناسان حوزه عملیات وصول شرکت همواره ثابت کرده‌اند که توانایی فعالیت و کسب موفقیت در شرایط بسیار سخت را نیز دارند، لذا اطمینان دارم با همت سازمانی و استفاده از ظرفیت‌های حرفه‌ای همکاران، شاهد ثبت موفقیت‌های جدید در عملکرد آینده شرکت خواهیم بود.

وی در این بخش دیگر از سخنان خود خطاب به مدیران و کارشناسان وصول ناحیه 1 و سایر نواحی گفت: همه شما در خط مقدم وصول مطالبات که وظیفه و رسالت اصلی شرکت طرح واندیشه است حضور دارید، بنابراین باید در این شرایط سخت، تلاش و اهتمام خود را شدت و سرعت ببخشید تا بتوانیم این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.

محمدحسین سبزواری در پایان دیدار خود از اداره عملیات منطقه چهار مرکز، از عملکرد آنان در مقطع شهریورماه قدردانی و خواستار استمرار روند موفقیت آنان در مقطع پیش رو شد.

به گزارش روابط عمومی؛ دیدار بعدی مدیرعامل شرکت با همکاران عملیات ناحیه یک حضور وی و هیأت همراه در اداره عملیات منطقه 5 مرکز بود که ابتدا از تلاش‌های همکاران این اداره در وصول مطالبات منطقه قدردانی کرد و در ادامه به آنان تأکید نمود با توجه به اینکه مدیر منطقه 5 و سایر مدیران این منطقه تعامل و همکاری ویژه‌ای با شرکت دارند؛ لذا بهترین فرصت برای استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در راستای کاهش مطالبات منطقه و نیز تحقق برنامه عملیاتی شرکت است.

وی افزود: خوشبختانه تلاش‌های همکاران باعث شده است که شرکت طرح واندیشه جایگاهی تاثیرگذار در کاهش مطالبات بانک ملت داشته باشد.

براساس این گزارش؛ سبزواری تأکید کرد: اکنون جایگاه شرکت طرح واندیشه بسیار منحصر به فرد است و قطعاً استمرار تلاش و همت همکاران منجر به نتایج بهتری خواهد شد که تأثیر آن در آینده شرکت برای همه مشخص می‌شود.

تأکید مدیرعامل شرکت بر پرهیز همکاران از ایجاد شایعه

به گزارش روابط عمومی؛ مدیرعامل شرکت در ادامه برنامه بازدید خود با حضور در جمع رییس و کارشناسان اداره عملیات منطقه 1 مرکز، از تلاش‌ها و زحمات آنان نیز تقدیر کرد.

وی در این دیدار با اشاره به ضرورت پرهیز کلیه همکاران از شایعه و حاشیه‌سازی در فضای شرکت، گفت: حاشیه‌سازی و ایجاد شایعه قطعاً موجب سوءتفاهم میان کارکنان خواهد شد و همکاران را نسبت به یکدیگر بدبین می‌کند.

سبزواری افزود: همه ما باید شرکت را به سمتی سوق دهیم که در مسیری درست و بدون هرگونه حاشیه و شایعه قدم برداریم.

مدیرعامل شرکت با اشاره به اینکه کلیه همکاران انسان‌های فرهیخته‌ای هستند، گفت: قضاوت‌ها نیز باید عادلانه، صادقانه و منصفانه باشد.

به گزارش روابط عمومی؛ محمدحسین سبزواری توجه مدیران و کارکنان شرکت را به تأکید ویژه مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم رونق اقتصادی کشور و اهمیت به ایجاد اشتغال جلب کرد و گفت: ما نیز باید تمامی تلاش خود را در این راستا بکار گیریم تا بتوانیم سهم کوچکی در تحقق اهداف و منافع ملی کشور داشته باشیم.

بنابراین گزارش؛ مدیرعامل شرکت در ملاقات با همکاران اداره عملیات منطقه 3 مرکز نیز ضمن قدردانی از رییس و کارشناسان این اداره ، گفت: با توجه به کاهش محسوس پرونده‌های مطالباتی منطقه، باید تلاش کنیم با تدبیر، کاهش درآمدها را جبران کنیم.

یادگیری و آموزش مستمر را سرلوحه امور خود قرار دهیم

براساس این گزارش؛ بخش پایانی بازدید مدیرعامل شرکت و هیأت همراه از ادارات عملیات ناحیه یک، به منطقه 2 مرکز، مناطق آزاد و مستقل مرکزی اختصاص داشت.

وی در این دیدار صمیمی ضمن تقدیر از همکاران دو اداره مذکور، گفت: برغم کاهش محسوس ورودی پرونده‌های مطالباتی به شرکت، عدم پیگیری مطالبات با سرفصل سررسید گذشته، کاهش درصد کارمزد شرکت و محدودیت‌های ایجاد شده دیگر، خوشبختانه وضعیت شرکت طرح واندیشه، وضعیت مطلوبی است که باید با برنامه‌ریزی بهتر نیز شود.

سبزواری گفت: من به جهت وجود مدیران و کارشناسان توانمند شرکت طرح و اندیشه، حقیقتاً هیچ نگرانی ندارم.

وی همچنین در ادامه گفت: با توجه به اینکه شرکت هر روز با وضعیت جدیدی روبه‌رو است؛ لذا شرایط اقتضا می‌کند هر روز خودمان را بازآموزی نماییم که یادگیری و آموزش مباحث مرتبط با صنعت وصول مطالبات در سرلوحه سیاست بازآموزی قرار دارد.

وی تاکید کرد: اشتغال مسئله اصلی و امروز کشور است که باید مورد توجه ویژه همکاران قرار گیرد و امیدواریم بتوانیم با انجام صحیح مسئولیت سازمانی خود در بازگرداندان منابع بلوکه شده بانک ملت به چرخه اقتصاد و تولید، نقش مؤثری در این عرصه داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی؛ در بازدید مدیرعامل شرکت از ادارات عملیات ناحیه 1، علیرضا عبادی‌پور معاون کل عملیات، کشاورز دستیار این معاونت در تهران و همچنین آقایان زرتابی، خزلی، میثم رضایی، قورچیان، گنج پرور، اکبرزاده، سمیع شمس، ابوطالبی، ناصر اکبری، کریم نیا و اشراقی رؤسای ادارات عملیات شعب ممتاز و مرکز مناطق 1 تا5 ناحیه یک و مناطق آزاد و مستقل مرکزی گزارشی از عملکرد حوزه مسئولیتی خود را در مقطع شهریورماه، برنامه‌های مقطع پیش رو، میزان تعامل با شعب و دیگر مباحث مرتبط با فرایند پیگیری پرونده‌های مطالباتی را برای مدیرعامل شرکت تشریح کردند.

همکاران برای مشاهده گزارش تصویری بازدید مدیرعامل محترم از واحدهای عملیات ناحیه یک اینجا کلیک کنند.

تاریخ درج خبر:شنبه ٤ آبان ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٨:٤٥ شماره خبر:٢٥٤٣ تعداد نمایش خبر:1231

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: