اخبار > تأکید محمدحسین سبزواری بر مدیریت در هزینه‌هابازدید مدیرعامل شرکت از دفتر نمایندگی استان قم

تأکید محمدحسین سبزواری بر مدیریت در هزینه‌ها

تأکید محمدحسین سبزواری بر مدیریت در هزینه‌ها

محمدحسین سبزواری مدیر عامل شرکت طرح و اندیشه بیست‌و چهارم مهرماه از دفتر نمایندگی شرکت در استان قم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ محمدحسین سبزواری در جمع رئیس و کارکنان دفتر نمایندگی استان قم ضمن تسلیت اربعین سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه‌السلام؛ از همکاری کیارش مدیر شعب بانک ملت استان قم با دفتر نمایندگی و تلاش میلاد محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 و همچنین محمدی رییس دفتر نمایندگی شرکت در این استان و کارشناسان وصول در راستای تحقق اهداف شرکت قدردانی کرد.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت مدیریت بر  هزینه‌ها و توجه به صرفه‌جویی اقتصادی توسط همه ارکان شرکت، گفت: هزینه‌های جاری باید به نحو مطلوب و به شکل قابل قبولی مدیریت شود؛ زیرا این مساله با درآمد شرکت و همچنین کارکنان ارتباط مستقیم دارد.

بنابراین گزارش؛ مدیرعامل شرکت افزود: از آنجاییکه دقت، سرعت و تکریم ارباب رجوع و مشتری شعار همیشگی بانک ملت است؛ لذا این استراتژی باید در شرکت طرح واندیشه و توسط همه پرسنل نیز مورد توجه ویژه قرار گیرد.

محمدحسین سبزواری تاکید کرد: چنانچه ارتباط و تعامل کارشناسان وصول با شعب مناسب باشد قطعاً به توسعه و تسهیل در فرایند همکاری بین شرکت و بانک منجر می‌شود.

براساس این گزارش؛ وی در پایان ضمن تشکر مجدد از کیارش مدیر شعب بانک ملت استان و اشاره به جایگاه ویژه شرکت در مجموعه بانک ملت، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مدیریت استان نیز در راستای سیاست‌های بانک ملت نگاه مثبتی به شرکت طرح واندیشه دارد و همکاران باید از این فرصت استفاده نموده و با دریافت تعداد پرونده‌های بیشتر، میزان وصول مطالبات خود را افزایش دهند.

به گزارش روابط عمومی؛ محمدی رئیس دفتر نمایندگی استان نیز ضمن خیر مقدم به سبزواری مدیرعامل شرکت و تشکر به جهت حضور ایشان در این دفتر، گزارشی از تعداد پرونده‌های مطالباتی اختصاص یافته از سوی شعب استان و همچنین معرفی کارشناسان وصول این دفتر ارائه داد.

براساس این گزارش؛ وی گفت: در بدو ورود به دفتر شاهد رشد بسیار زیادی در مطالبات زیر یک میلیارد بوده‌ایم به گونه‌ای که تمام شعب استان مثبت بودند اما با پیگیری‌های مستمر و هم‌افزایی کارکنان دفتر، مطالبات روندی کاهشی به خود گرفت.

محمدی افزود: بر همین این اساس در تاریخ بیست‌وهفتم اردیبهشت‌ماه تعداد شعب دارای مطالبات مثبت به 18 شعبه، سی‌ویکم خردادماه به  9 شعبه و در پایان شهریور این تعداد به 1 شعبه مثبت رسید که خوشبختانه مطالبات این شعبه نیز در پایان شهریور کاهش محسوسی داشته است.

رییس دفتر نمایندگی استان قم در ادامه گفت: هر چند در فروردین و اردیبهشت امسال میزان وصولی‌های دفتر نمایندگی استان قم قابل توجه نبوده اما در ماه‌های بعد رشد قابل توجهی را شاهد بودیم.

وی خاطرنشان کرد: در وصول واقعی و کارمزد سه ماهه دوم سال 98 نسبت به سه ماهه اول رشد 58 درصدی داشته‌ایم و در شش ماهه اول امسال نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 12 درصدی روبرو بوده‌ایم.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ در ادامه این جلسه میلاد محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 نیز گفت: وصولی‌های شهریورماه دفتر نمایندگی استان قم در بین این ناحیه رتبه هفتم را دارد که در مقایسه با سال 97 بالغ بر 12 درصد رشد داشته  است.

محمدی میزان تحقق اهداف این دفتر در سه ماهه اول سال جاری را 52 درصد و در سه ماهه دوم 68 درصد اعلام کرد.

وی  با اشاره به مشکلات دفتر نمایندگی قم نیز گفت: از مشکلات این دفتر بار مالی استان است که واقعی نیست و متأسفانه هدف‌گذاری  دفتر نیز براساس آن محاسبه شده است.

دیدار مدیرعامل شرکت با مدیر شعب بانک ملت استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ محمدحسین سبزواری در ادامه سفر به استان قم با کیارش مدیر شعب بانک ملت استان نیز دیدار و پیرامون توسعه همکاری‌های فی مابین با وی به بحث و تبادل نظر پرداخت.

بنابراین گزارش؛ در این دیدار مدیر شعب استان قم ضمن خیر مقدم به مدیر عامل شرکت طرح و اندیشه، از تلاش محمدی رئیس و کارشناسان وصول دفتر نمایندگی شرکت بابت کاهش مطالبات در پایان مقطع شهریورماه قدردانی کرد.

براساس این گزارش؛ محمدحسین سبزواری نیز در این نشست مشترک بر ضرورت توسعه بیش از پیش همکاری دوجانبه در جهت تحقق بهتر اهداف بانک ملت در حوزه وصول مطالبات تأکید کرد.

بر پایه همین گزارش؛ میلاد محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 نیز بر فراهم شدن زمینه‌های پیگیری پرونده‌های بالای یک میلیارد استان توسط کارشناسان وصول دفتر قم شد که کیارش مدیر شعب استان دستور داد تا همکاری بیشتری از سوی اداره حقوقی با دفتر نمایندگی شرکت صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی؛ همچنین محمدی رئیس دفتر نمایندگی شرکت نیز بر سرعت بخشیدن به پیگیری پرونده‌های مطالباتی توسط کارشناسان وصول این دفتر در جهت افزایش وصول مطالبات در مقاطع اعلام آمادگی کرد.

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٠:٣٠ شماره خبر:٢٥٤١ تعداد نمایش خبر:1042

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: