اخبار > کارشناسان پیگیری پرونده‌های مشکوک‌الوصول را در اولویت قرار دهندقائم مقام مدیرعامل:

کارشناسان پیگیری پرونده‌های مشکوک‌الوصول را در اولویت قرار دهند

کارشناسان پیگیری پرونده‌های مشکوک‌الوصول را در اولویت قرار دهند

هفدهمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت عصر یکشنبه چهاردهم مهرماه به ریاست سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل و با حضور معاونین و مدیران عملیاتی و ستادی عضو ستاد در سالن کنفراس ساختمان شماره 1 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه؛ عسگری در ابتدای جلسه پس از قرائت کلام‌الله مجید، شهادت جانسوز امام حسن مجتبی(ع) و شهادت حضرت رقیه(س) را به همکاران تسلیت و قبولی عزاداری آنان را از درگاه خداوند متعال خواستار شد.

براساس این گزارش؛ در ادامه چمنکار دبیر کمیته راهبرد تکالیف جلسه شانزدهم را قرائت کرد و مدیران درخصوص تکالیف محوله گزارش اقدامات انجام شده را ارائه دادند.

بر پایه همین گزارش؛ ابتدا عبادی‌پور معاون کل عملیات اطلاعیه‌ شماره 2/10270 مربوط به افزایش سقف برداشت از خودپردازها تا پایان مهرماه و اطلاعیه شماره 5/5135 اداره کل امور ارزی بانک ملت را تشریح کرد و در ادامه نیز فرجی مدیر حقوقی و امور قراردادها درخصوص تعیین تکلیف خودروهای متوقف شده در پارکینگ المهدی، دستورالعمل استفاده بهینه از خودروهای در اختیار در تهران و استانها و برگزاری جلسه پیرامون همین موضوع، ارسال اظهارنامه به مدیونین از طریق دفاتر الکترونیک خدمات قضایی در استان کرمانشاه و منطقه 4 به صورت آزمایشی مطالبی را بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ بردال مدیر فناوری اطلاعات نیز درخصوص برپاسازی سامانه توقیف و ترخیص، اقدامات صورت گرفته برای ایجاد سامانه جامع منابع انسانی و راه‌اندازی سیستم ارتباط بر بستر وُیپ گزارشات خود را ارائه نمود.

براساس این گزارش؛ عسگری قائم مقام مدیرعامل در ادامه این جلسه با اشاره به مشاهده برخی ایرادات در سامانه جم، به مدیر فناوری اطلاعات ماموریت داد اقدامات لازم را برای رفع مشکلات انجام دهد.

وی همچنین به واحد آموزش ماموریت داد فرایند ارزیابی نیروهای ستادی توسط مدیران بخش عملیات را تهیه و ارائه کند تا در صورت لزوم نسبت به بازنگری این فرایند اقدام شود.

برپایه این گزارش؛ قائم مقام مدیرعامل پس از ارائه گزارش مدیران ستادی و عملیاتی، طی سخنانی افزود: روسای دفاتر نمایندگی و مناطق و همچنین کارشناسان وصول پیگیری مطالبات مشکوک‌الوصول را در اولویت قرار دهند ؛ زیرا این مسئله به حیات و بیزنس شرکت و منافع کارشناسان ارتباط مستقیم دارد.

بنابراین گزارش؛ عسگری با اشاره به افزایش روزانه پرونده‌های مشکوک‌الوصول، به مدیران توصیه کرد: این دست از مطالبات را در محوریت اقدامات خود قرار دهند و همه تخصص خود را در وصول آنها بکار گیرند تا توانمندی شرکت طرح واندیشه به اثبات برسد.

وی تاکید کرد: اگر به این موضوع توجه ویژه نشود قطعاً همه آسیب می‌بینند.

به گزارش روابط عمومی؛ عسگری همچنین ضمن توصیه به کارشناسان وصول برای پرداختن صرف به مأموریت خود، آنان را از مسائل و مباحث حاشیه‌ای که جز اتلاف وقت نتیجه‌ای ندارد برحذر داشت.

 

تاریخ درج خبر:دوشنبه ١٥ مهر ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٣:٢٥ شماره خبر:٢٥٣٦ تعداد نمایش خبر:1214

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: