اخبار > عملکرد مقطع شهریورماه نشانه حرکت درست دفتر نمایندگی شرکت طرح و اندیشه استمدیر شعب بانک ملت استان کرمان:

عملکرد مقطع شهریورماه نشانه حرکت درست دفتر نمایندگی شرکت طرح و اندیشه است

عملکرد مقطع شهریورماه نشانه حرکت درست دفتر نمایندگی شرکت طرح و اندیشه است

مدیر شعب بانک ملت استان کرمان از پرسنل دفتر نمایندگی شرکت طرح و اندیشه در این استان به جهت عملکرد مطلوب در مقطع شهریورماه تقدیرکرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ احمدی مدیر شعب استان کرمان در این جلسه مشترک که آقایان مرتضی دادگرپور معاون اعتباری، حمید دریجانی رییس اداره حقوقی، مصطفی شعاعی معاون اداره حقوقی و محمدرضا بکرانی رئیس دفتر نمایندگی شرکت در آن حضور داشتند ضمن تسلیت ایام ماه صفر و اربعین حسینی، از تلاش مؤثر رئیس و کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت در کاهش چشمگیر مطالبات استان در مقطع شهریورماه قدردانی کرد.

وی در ادامه گفت: آمار و گزارش‌های دریافتی از شعب حکایت از آن دارد که نمایندگی شرکت طرح و اندیشه در مسیر درست گام برداشته است.

مدیر شعب استان کرمان با اشاره به حضور مؤثر بکرانی رییس دفتر نمایندگی شرکت در استان کرمان، از همکاری مطلوب وی و کارشناسان این دفتر با شعب قدردانی کرد.

مدیر شعب بانک ملت استان کرمان با اعلام شعار سال 98 این مدیریت،گفت: این استان در برنامه عملیاتی پایان مقطع شهریورماه رتبه اول کشور را کسب کرده که این موفقیت مرهون تلاش‌های تمامی پرسنل صف و ستاد بانک و نمایندگی شرکت طرح و اندیشه است.

احمدی ضمن تأکید بر تشکیل جلسات و کمیته‌های طرح پایش 3 که بزودی برگزار می‌شود از کارشناسان وصول دفتر نمایندگی شرکت خواست با توجه به تجربیات طرح‌های پایش 1 و 2 ، نسبت به پیگیری پرونده‌های مطالباتی با قدرت و جدیت بیشتری اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی؛ در ادامه جلسه مرتضی دادگرپور معاون اعتباری بانک ملت استان نیز با اشاره به تغییر در مدیریت ارشد شرکت طرح و اندیشه، گفت: نظم کاری، هماهنگی و ارتباط بانک با این شرکت بسیار مطلوب‌تر از گذشته و رضایت‌بخش است.

وی خطاب به رئیس دفتر نمایندگی شرکت گفت: بهترین مبلغ شما، عملکرد شما است که بازخورد آن را در میزان ارسال پرونده‌های مطالباتی توسط شعبات استان می‌توان دید.

معاون اعتباری بانک ملت استان کرمان این سطح از ارسال پرونده‌ها را نشانه عملکرد مثبت و اعتماد و اطمینان شعب به دفتر نمایندگی شرکت دانست.

دادگرپور همچنین از کارشنان وصول شرکت خواست با توجه به برنامه عملیاتی بانک و درصد تحقق وصول نقدی استان، تمرکز خود را روی وصول نقد قرار دهند و درخصوص تعیین تکلیف پرونده‌های مطالباتی نیز به کارشناسان وصول توصیه کرد این موضوع و اعلام مبالغ وصولی را بر عهده بانک بگذارند.

بنابراین گزارش؛ در ادامه این نشست مشترک محمدرضا بکرانی رییس دفتر نمایندگی استان کرمان نیز موفقیت بانک ملت کرمان در پایان مقطع شهریور را به مدیر شعب استان و همکاران وی تبریک گفت و از حمایت‌ها و رهنمودهای مدیریت شعب، معاون اعتباری، رییس اداره حقوقی و همه همکاران وی تشکر کرد.

بکرانی در پایان برنامه‌های دفتر نمایندگی کرمان را برای مقطع سه ماهه سوم سال تشریح و خواستار حمایت و همیاری هرچه بیشتر رؤسای شعب با کارشناسان وصول شرکت در مقطع پیش رو شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در بخش بعدی این نشست حمید دریجانی رییس اداره حقوقی بانک ملت استان نیز ضمن قدردانی از پرسنل شرکت و حمایت‌های مدیر شعب استان، از نمایندگی شرکت طرح واندیشه به عنوان بازوی اجرایی اداره حقوقی یاد کرد و افزود: باید این بازو بسیار تقویت شود؛ علی الخصوص در کارهای اجرایی مانند جلب، اقدامات ثبتی و ... که تاکنون نیز به نحو احسن انجام شده است.

وی از کارشناسان وصول خواست ضمن بررسی کامل پرونده‌های مطالباتی، با هماهنگی و تعامل کامل با شعب و همچنین کارشناسان اداره حقوقی درخصوص وظایف محوله اقدام کنند.

گفتنی است؛ در پایان این نشست کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت به بیان نظرات، مشکلات و موانع موجود پرداختند.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ١٥ مهر ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٢:٢٩ شماره خبر:٢٥٣٥ تعداد نمایش خبر:1133

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: