اخبار > تقدیر مدیرشعب استان اردبیل از عملکرد موفق کارشناسان وصول در مقطع شهریورتقدیر مدیرشعب استان اردبیل از عملکرد موفق کارشناسان وصول در مقطع شهریور

تقدیر مدیرشعب استان اردبیل از عملکرد موفق کارشناسان وصول در مقطع شهریور

کمیته راهبرد دفتر نمایندگی استان اردبیل دوشنبه هشتم مهرماه با حضور آقایان مقدم‌نژاد مدیر شعب بانک ملت استان، معصوم‌زاده معاون اعتباری، رامزی معاون مالی اداری، سید صلاحی رئیس اداره حقوقی و عزیزپور رئیس اداره اعتبارات در دفتر نمایندگی شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ خالق قلی‌زاده رئیس دفتر نمایندگی استان اردبیل در آغاز این جلسه گزارشی از اقدامات این دفتر در مقطع شهریور 98 از جمله مدیریت بر مرخصی پرسنل در روزهای پایانی مقطع، حضور تمام وقت کارشناسان در شعبه و تقویت تعامل با رؤسای شعب، پیگیری پرونده‌های کلان و ارسال پیامک در آخرین روزهای مقطع را ارائه کرد.

وی در پایان از حمایت‌های مؤثر مقدم‌نژاد در ایجاد تعامل مثبت ادارات و حوزه‌های زیرمجموعه مدیریت شعب بانک ملت استان و مسئولین شعب با دفتر نمایندگی شرکت طرح واندیشه قدردانی کرد.

براساس این گزارش؛ در ادامه این جلسه مدیر شعب بانک ملت استان اردبیل طی سخنانی ضمن تقدیر از عملکرد موفق رئیس و کارشناسان وصول دفتر نمایندگی شرکت در سال 1397 و همچنین 6 ماهه اول سال 98 که منجر به کاهش قابل توجه مطالبات استان شد، حضور خود و هیأت همراه را در این دفتر در راستای ضرورت قدرشناسی از زحمات آنان دانست.

مقدم‌نژاد با اشاره به میزان مطالبات شعب پارس آباد، خلخال، مشگین‌شهر، بیله سوار، جام جم و مرکزی اردبیل، بر پیگیری بیشتر پرونده‌های مطالباتی شعب مذکور از سوی کارشناسان وصول دفتر نمایندگی شرکت تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ معصوم‌زاده معاون اعتباری بانک ملت استان اردبیل نیز از عملکرد کارشناسان وصول شرکت طی سالیان گذشته و نیمه اول سال جاری قدردانی و ضمن توصیه به کارشناسان وصول به منظور پیگیری جدی پرونده‌های مطالباتی، گفت: البته الزاماً همه بدهکاران بانکی افرادی متخلف و یا بدسابقه نیستند بلکه به لحاظ شرایط نامناسب اقتصادی با مشکلاتی مواجه شدند؛ بنابراین لازم است با این بخش از بدهکاران با مماشات رفتار شود تا امکان دریافت مطالبات بانک فراهم شود.

گفتنی است؛ مقدم‌نژاد مدیر شعب بانک ملت استان اردبیل در پایان این جلسه به نشانه قدردانی از عملکرد قابل توجه دفتر نمایندگی شرکت در مقطع شهریور، با اهدای هدایا از کارشناسان وصول قدردانی کرد.

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٨:٥١ شماره خبر:٢٥٣٣ تعداد نمایش خبر:971

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: