اخبار > مدیریت بر هزینه‌ها اولویت اصلی مدیران باشدمدیرعامل شرکت در شانزدهمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی:

مدیریت بر هزینه‌ها اولویت اصلی مدیران باشد

مدیریت بر هزینه‌ها اولویت اصلی مدیران باشد

محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت در شانزدهمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت که عصر یکشنبه هفتم مهرماه در سالن کنفرانس ساختمان شماره 5 برگزار شد، بر ضرورت مدیریت هزینه‌ها در همه واحدهای صف و ستاد در راستای افزایش سودآوری شرکت تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ وی با آرزوی قبولی عزاداری همکاران در ماه محرم، به تأکیدات مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی و رونق تولید اشاره کرد و گفت: مأموریت شرکت طرح واندیشه که بازگرداندن منابع بلوکه شده و منجمد به چرخه تولید است دقیقاً در راستای منویات معظم له می‌باشد؛ زیرا مطالبات معوق بعد از وصول وارد چرخه تولید شده و باعث رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در کشور می‌شود.

بر پایه همین گزارش؛ مدیرعامل شرکت در بخش دیگری از سخنان خود از اعضای هیأت مدیره و کلیه همکاران در صف و ستاد به جهت موفقیت در عملکرد مقطع شهریورماه قدردانی کرد.

سبزواری همچنین بر نظارت مستمر مدیران به ویژه مدیران عملیات نواحی درخصوص مأموریت‌های اداری تأکید کرد و گفت: باید مأموریت‌ها نتایج مثبت برای شرکت داشته باشد در غیراینصورت صرفاً تحمیل هزینه محسوب می‌شود.

مدیرعامل شرکت در ادامه افزود: باید هر روز به سمت بهبود مستمر حرکت کنیم که مقدمه دستیابی به بهبود، اولویت دادن به "رفتار، اخلاق و عملکرد" در زندگی است و به مدیران توصیه کردند سه اصل مورد اشاره را در راس امور اجرایی و همچنین الگوی رفتاری خود و زیرمجموعه قرار دهند تا ماموریت سازمانی خود یعنی کاهش مطالبات بانک ملت را محقق نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه؛ پیش از سخنان مدیرعامل شرکت ابتدا چمنکار دبیر کمیته راهبرد تکالیف جلسه پانزدهم را قرائت کرد و مدیران عضو کمیته نیز گزارش اقدامات انجام شده را ارائه کردند و در ادامه این جلسه؛ سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل با اشاره به پایان مقطع شهریورماه، از تمامی همکاران عملیاتی و ستادی در سطوح مدیریتی و کارشناسی که با مشارکت گسترده خود در کاهش مطالبات بانک ملت و کسب موفقیت جدید برای شرکت طرح و اندیشه نقش‌آفرینی کردند، تقدیر کرد.

برپایه همین گزارش؛ وی همچنین بر ضرورت مدیریت مستمر مدیران بر هزینه‌ها در راستای برنامه‌ عملیاتی تاکید کرد.

قائم مقام مدیرعامل در ادامه با اشاره به ضرورت ثبت پیگیری پرونده‌های مطالباتی توسط کارشناسان، گفت: ثبت پیگیری پرونده‌ها وظیفه کارشناس است در غیر اینصورت تخلف محسوب می‌شود.

گفتنی است؛ تشکیل جلسه‌ای متشکل از آقایان فرجی، بردال، چمنکار، خادمی، کشاورز، خادم و پژمانفر به منظور پیگیری امور مربوط به راه‌اندازی هرچه سریع‌تر سامانه توقیف و ترخیص براساس پیشنهاد قائم‌مقام مدیرعامل و ارزیابی عملکرد رانندگان خودروهای طرف قرارداد با شرکت در قالب «پویش سال جدید- خدمت جدید» از جمله مصوبات جلسه شانزدهم کمیته راهبرد بود.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٨ مهر ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٥:٢٥ شماره خبر:٢٥٣٢ تعداد نمایش خبر:1125

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: