اخبار > به توسعه همکاری با نمایندگی طرح واندیشه مصمم هستیممدیر شعب استان سمنان در دیدار با مدیرعامل شرکت:

به توسعه همکاری با نمایندگی طرح واندیشه مصمم هستیم

به توسعه همکاری با نمایندگی طرح واندیشه مصمم هستیم

مرادی مدیر شعب بانک ملت استان سمنان در دیدار با محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت ضمن ابراز رضایت از عملکرد موفق دفتر نمایندگی شرکت در پایان مقطع شهریورماه، بر استفاده از همه ظرفیت‌های مدیریتی و کارشناسی این دفتر و توسعه همکاری همه‌جانبه با آن به منظور کاهش بیشتر مطالبات استان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه؛ در این نشست مشترک که دوشنبه اول مهرماه در قالب جلسه هم‌اندیشی به میزبانی مدیرشعب استان سمنان برگزار شد و آقایان درویشی معاون اعتباری و افشار معاون مالی و اداری این مدیریت و همچنین دهقان مدیر عملیات ناحیه 4، بردال مدیر فناوری اطلاعات شرکت و محسن خروتی سرپرست دفتر نمایندگی شرکت در استان سمنان در آن حضور داشتند؛ درخصوص خدمات جدید شرکت در وصول مطالبات از جمله راه‌اندازی کمیته خاص بحث و تبادل نظر شد.

براساس این گزارش؛ مرادی مدیر شعب بانک ملت استان سمنان ضمن استقبال از تشکیل کمیته خاص، بر ارتقاء و گسترش همکاری‌های فی مابین در جهت تحقق بهتر اهداف مشترک تأکید کرد.

مدیر شعب استان سمنان ضمن ابراز رضایت از عملکرد موثر دفتر نمایندگی شرکت در کاهش باکیفیت مطالبات استان به واسطه راهبری و عملکرد قابل تحسین محسن خروتی، مدیر جوان و شایسته، از وی و همکارانش تقدیر کرد.

وی همچنین با اشاره به موفقیت‌های دفتر نمایندگی شرکت در این استان و ارائه خدمات متنوع، در راستای پیگیری بهتر مطالبات در حوزه اجرای ثبت، بر استفاده از همه ظرفیت‌های موجود دفتر نمایندگی شرکت برای کاهش بیشتر مطالبات تأکید کرد.

براساس این گزارش؛ در ادامه این نشست مشترک، محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت از اعلام رضایت مدیر شعب استان سمنان از عملکرد دفتر نمایندگی شرکت ابراز خرسندی کرد و از تیم مدیریتی وی نیز به پاس تعامل بسیار مثبت با نمایندگی شرکت قدردانی نمود.

مدیرعامل شرکت همچنین با اشاره به اینکه شرکت طرح واندیشه صرفاً برای وصول مطالبات بانک ملت تأسیس شده است بر ضرورت استفاده بهینه از ظرفیت‌های تخصصی این شرکت توسط مدیران و رؤسای شعب بانک ملت تأکید کرد.

 

تاریخ درج خبر:يکشنبه ٧ مهر ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٩:٠٧ شماره خبر:٢٥٣١ تعداد نمایش خبر:1040

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: