اخبار > تأکید رئیس هیأت مدیره شرکت بر کاهش 50 درصدی مطالبات مشکوک‌الوصول آذربایجان غربیتأکید رئیس هیأت مدیره شرکت بر کاهش 50 درصدی مطالبات مشکوک‌الوصول آذربایجان غربی

تأکید رئیس هیأت مدیره شرکت  بر کاهش 50 درصدی مطالبات مشکوک‌الوصول آذربایجان غربی

نادرزاده مدیرکل وصول مطالبات بانک ملت و رئیس هیئت مدیره شرکت طرح و اندیشه در بازدید هفته گذشته خود از دفتر نمایندگی استان آذربایجان غربی، بر تلاش همه‌جانبه به منظور کاهش50 درصدی مطالبات استان با سرفصل مشکوک‌الوصول در پایان مقطع شهریور تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و اندیشه؛ وی در این بازدید در یک نشست صمیمی با رئیس و کارشناسان وصول دفتر آذربایجان غربی، ضمن قدردانی از تلاش آنها در کاهش مطالبات بانک ملت استان، گفت: رمز ماندگاری شرکت طرح و اندیشه تسلط مدیران و کارشناسان وصول مطالبات به دانش روز و به روزرسانی مستمر اطلاعات آنها پیرامون این صنعت است.

مدیرکل وصول مطالبات بانک ملت ادامه داد: شرکت طرح و اندیشه بعد از گذشت 12 سال از تأسیس، به بلوغ لازم در صنعت وصول مطالبات رسیده و همین امر موجب تغییر نگاه بانک ملت و دیگر سازمان‌ها به این شرکت شده است.

رئیس هیأت مدیره شرکت گفت: افزایش مهارت و تسلط به تمام ارکان وصول مطالبات از جمله فنون مذاکره، اطلاعات حقوقی و ثبتی و اطلاعات بانکی نیاز اساسی و ضروری مدیران و کارشناسان وصول است.

بنابراین گزارش، نادرزاده تاکید کرد: رمز ماندگاری شرکت طرح و اندیشه و امنیت شغلی کارکنان قطعاً در گرو افزایش دانش و مهارت مرتبط با وصول مطالبات است.

وی خاطرنشان کرد: هدف اصلی شرکت طرح و اندیشه کاهش مطالبات بانک ملت و دستیابی به اهداف تعیین شده در قالب برنامه عملیاتی بانک است.

نادرزاده همچنین از گودرزی رئیس دفتر استان و همکاران وی خواست با تلاش مضاعف، تا پایان شهریورماه جاری تعداد پرونده‌های مطالباتی مشکوک‌الوصول استان را که 9.926 پرونده است به یک دوم کاهش دهند تا با کارنامه‌ای درخشان مقطع شهریور را به پایان رسانند.

براساس این گزارش، در ابتدای بازدید رئیس هیأت مدیره شرکت از دفتر نمایندگی آذربایجان غربی، گودرزی رئیس این دفتر ضمن خیرمقدم به ایشان و ارائه گزارشی از عملکرد مقطع گذشته و برنامه‌های مقطع پیش رو، از حضور وی در جمع کارشناسان این دفتر قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ مدیرکل وصول مطالبات بانک ملت و رئیس هیأت مدیره شرکت طی 2 روز حضور در استان آذربایجان غربی با هدف بررسی پرونده‌های مطالباتی و تبادل نظر در راستای کاهش بیشتر مطالبات استان جلسات متعددی را با مونسی مدیر شعب استان، سلطانی معاون اعتباری و فروزش رییس اداره حقوقی در سرپرستی استان برگزار کرد.

بنابراین گزارش؛ در این جلسات که رئیس دفتر نمایندگی طرح و اندیشه و نماینده کمیته خاص نیز حضور داشتند کلیه پرونده‌های کلان منطقه بررسی و راهکارها و تکالیف لازم به حوزه‌های مربوطه و از جمله دفتر نمایندگی شرکت طرح و اندیشه ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی، نادرزاده در این جلسات به ضرورت تحکیم ارتباط و هماهنگی مستمر بین طرح و اندیشه و شعب بانک ملت استان اشاره و توصیه کرد: با انجام کار تیمی نسبت به پیگیری پرونده‌های مطالباتی در جهت کاهش مطالبات منطقه خصوصاً مطالبات با سرفصل مشکوک‌الوصول اقدام شود.

وی تعامل و ارتباط نزدیک بین دو مجموعه را علاوه بر اینکه باعث شادابی و نشاط می‌شود عامل بسیار موثر در تحقق اهداف ارزیابی کرد.

نادرزاده در خاتمه تاکید کرد: کلیه پرونده‌های مشکوک‌الوصول و معوق استان برای پیگیری جهت وصول آنها به دفتر نمایندگی شرکت طرح و اندیشه ارجاع شود.

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٩:٤٩ شماره خبر:٢٥٢٥ تعداد نمایش خبر:973

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: