اخبار > توصیه‌های رئیس ستاد همیاری مقطع شهریور به همکاران ستادی برای تماس تلفنی موفق با مدیونینتوصیه‌های رئیس ستاد همیاری مقطع شهریور به همکاران ستادی برای تماس تلفنی موفق با مدیونین

توصیه‌های رئیس ستاد همیاری مقطع شهریور به همکاران ستادی برای تماس تلفنی موفق با مدیونین

پنجمین جلسه ستاد همیاری مقطع شهریور 98 به ریاست عبادی‌پور معاون کل عملیات و رییس این ستاد عصر روز چهارشنبه سیزدهم شهریورماه با حضور همکاران ستادی که پیگیری تعدادی از پرونده‌های مطالباتی دفاتر استانی را از طریق تماس تلفنی با مدیونین بر عهده خواهند داشت در سالن کنفرانس ساختمان شماره 1 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ در این جلسه که آقایان چمنکار و حاج محمدی دبیران عملیاتی و اجرایی ستاد، عبداله‌زاده مدیر روابط عمومی، خانم‌ها محمدلی و کهرام دستیاران دبیران عملیاتی و اجرایی و کارشناسان ستادی عضو ستاد همیاری مقطع شهریورماه 98 نیز حضور داشتند، عبادی‌پور معاون کل عملیات با اشاره به اقدامات صورت گرفته از آغاز اجرای این طرح، گفت: 45 نفر از کارشناسان وصول ناحیه 1 برای پیگیری پرونده‌های مطالباتی دفاتر استانی به نواحی 3،2 و 4 اعزام شده‌اند.

وی در ادامه با تشریح 5 محور ابلاغی از سوی عسگری قائم مقام مدیرعامل با هدف کاهش چشمگیر مطالبات در مقطع شهریورماه، به کارشناسان ستاد همیاری توصیه کرد قبل از تماس با مدیونین حتماً  در جریان جزئیات پرونده‌های مطالباتی قرار بگیرند زیرا باید در کمترین زمان، بیشترین بهره‌وری را داشته باشند.

وی تأکید کرد: کارشناسان در تماس‌های تلفنی با مدیونین ضمن رعایت اصول و مبانی حرفه‌ای در مکالمات تلفنی، از متن‌های آسانسوری (مختصر-مفید- جذاب و کوتاه) استفاده کنند تا به آنچه که مورد انتظار است دست یابند.

براساس این گزارش، عبادی‌پور اعتماد به نفس تماس گیرنده، حفظ آرامش و پرهیز از استرس، استفاده از جملات مثبت و همچنین سرعت مناسب در مکالمات را از جمله اصول حرفه‌ای در انجام موفق تماس‌های تلفنی با مدیونین برشمرد.

به گزارش روابط عمومی؛ رئیس ستاد همیاری تحقق اهداف مقطع شهریورماه اشراف همکاران ستادی به همه اطلاعات پرونده‌های مطالباتی برای پاسخگوئی به سئوالات احتمالی مدیونین را از دیگر عوامل موفقیت در تماس‌های تلفنی دانست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه طبق برنامه‌ریزی انجام شده همکاران ستادی تا پایان شهریورماه و در تمام طول روز با ستاد همیاری تحقق اهداف شهریورماه همکاری خواهند داشت، گفت: این همکاران در صورت نیاز به مرخصی با دبیر اجرایی و دستیار مربوطه  هماهنگ نمایند.

بنابراین گزارش، عبادی‌پور رییس ستاد همیاری مقطع شهریور 98، در پایان این جلسه به منظور آشنایی بیشتر کارشناسان با نحوه تماس تلفنی موفق با مدیونین، با تعدادی از بدهکاران و ضامنین آنها تماس گرفت.

 

تاریخ درج خبر:شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٨:٥٩ شماره خبر:٢٥٢١ تعداد نمایش خبر:1217

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: