اخبار > تاکید معاون اعتباری بانک ملت لرستان بر پیگیری پرونده‌های مرابحه و قرض‌الحسنهتاکید معاون اعتباری بانک ملت لرستان بر پیگیری پرونده‌های مرابحه و قرض‌الحسنه

محمدیان معاون اعتباری مدیریت شعب بانک ملت استان لرستان در دیدار با محمدی مدیر عملیات ناحیه سه و عسگری‌نژاد رییس دفتر نمایندگی شرکت در این استان بر ضرورت تلاش بیشتر به منظور پیگیری پرونده‌های مرابحه و قرض‌الحسنه تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت،  محمدیان در این نشست مشترک که یازدهم تیرماه و با حضور مهرابی رییس اداره حقوقی و قبادی رییس حوزه خرم آباد در محل سرپرستی بانک ملت استان لرستان برگزار شد  وجود شرکت طرح واندیشه را با توجه به تجربه و کارنامه موفق این شرکت در کنار بانک ملت برای وصول مطالبات فرصت بسیار مغتنمی دانست.

وی در ادامه ضمن تأکید بر ضرورت همکاری و تعامل نزدیک بین بانک و شرکت طرح واندیشه، خواستار تمرکز دفتر نمایندگی شرکت و کارشناسان این دفتر درخصوص توقیف خودروی مدیونین و خلع ید شد.

به گزارش روابط عمومی، در بخش پایانی این نشست مشترک میلاد محمدی مدیر عملیات ناحیه3 نیز با قدردانی از معاون اعتباری بانک ملت استان لرستان به جهت حمایت و همکاری نزدیک با دفتر نمایندگی  شرکت و معرفی برنامه عملیاتی شرکت طرح واندیشه که به‌زودی رونمایی خواهد  شد  در زمینه پیگیری امور ثبتی  و پرونده‌های غیر منقول نیز اعلام آمادگی کرد.

تاریخ درج خبر:شنبه ١٥ تير ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٧:٠٩ شماره خبر:٢٤٧٨ تعداد نمایش خبر:495

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: