اخبار > نگاه حرفه‌ای به مدیونین، پیگیری مستمر و تعامل با شعب رمز موفقیت شرکت طرح و اندیشهمدیر شعب بانک ملت استان کرمان تأکید کرد:

نگاه حرفه‌ای به مدیونین، پیگیری مستمر و تعامل با شعب رمز موفقیت شرکت طرح و اندیشه

محمود احمدی مدیر شعب بانک ملت استان کرماندر بازدید از دفتر نمایندگی شرکت در این استان نگاه حرفه‌ای به مشتریان بدهکار، پیگیری مستمر و تعامل با شعب و بانک را رمز موفقیت شرکت طرح و اندیشه برشمرد.

به گزارش روابط عمومی؛ مدیر شعب استان کرمان در این دیدار صمیمی که دادگرپور معاون اعتباری و دریجانی رییس اداره حقوقی این مدیریت وی را همراهی می‌کردند، علت حضور خود در دفتر نمایندگی شرکت را تقدیر از عملکرد موفق این دفتر در مقطع 31 خردادماه بیان کرد.

وی ضمن قدردانی از تلاش کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت، از حضور بکرانی رئیس جدید این دفتر ابراز خرسندیکرد و وی را فردی لایق، پویا و فعال دانست.

بنابراین گزارش، احمدی افزود: مهم‌ترین دغدغه اصلی من مطالبات استان است و بر همین اساس برای جایگاه و عملکرد شرکت طرح و اندیشه اهمیت بسیاری قائل هستم.

مدیر شعب کرمان در ادامه سخنان خود، گفت: خوشبختانه با تلاش متعهدانه رئیس و کارشناسان دفتر نمایندگی طرح واندیشه و تعامل مثبت با شعب در پایان مقطع 98/3/31 بالاترین درصد تحقق اهداف این  مدیریت مربوط به مطالبات است.

به گزارش روابط عمومی، وی با اشاره به اتمام طرح پایش اول، گفت: پایش دوم نیز از 15 تیرماه شروع می‌شود و آنجائیکه هدف‌گذاری آن برای پایان مقطع 98/6/31 کاهش30%- درصدی مطالبات است؛ لذا انتظار من از نمایندگی شرکت طرح و اندیشه این است در این خصوص نیز همگام با بانک، هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی داشته باشد.

بنابراین گزارش، احمدی در ادامه سخنان خود به اجرای طرح ناجیان نیز اشاره کرد و از کارشناسان وصول شرکت خواست این مهم را نیز در دستور کار خود قرار دهند.

مدیر شعب استان کرمان در همین راستا به معاون اعتباری خود مأموریت داد برای نمایندگی شرکت در این استان نیز هدف‌گذاری تعیین کند.

احمدی در ادامه گفت: فعالیت کارشناسان وصول باید به گونه‌ای باشد که عدم حضورشان برای مجموعه بانک ملموس و مشهود باشد.

وی تأکید کرد: نگاه یک کارشناس وصول خبره و توانمند به مشتری باید متفاوت و حرفه‌ای باشد.

مدیر شعب استان کرمان تعامل در همه ابعاد علی‌الخصوص تعامل تنگاتنگ با کارشناسان حقوقی و مسئولین شعب را  رمز موفقیت کارشناسان وصول دانست.

به گزارش روابط عمومی، در ادامه جلسه مرتضی دادگرپور معاون اعتباری بانک ملت کرمان نیز گفت: هیچگاه شرکت طرح واندیشه را جدا از بانک ندانسته‌ایم؛ زیرا با همکاری این شرکت به اهداف خود بسیار نزدیک شده‌ایم.

وی نیز از تلاش و مسئولیت‌شناسی رئیس و کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت قدردانی کرد و بر ادامه تلاش‌ها در جهت تداوم موفقیت‌های به دست آمده تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ حمید دریجانی رییس اداره حقوقی مدیریت شعب استان کرمان نیز ضمن تشکر از زحمات تلاشگران شرکت طرح و اندیشه، از آمادگی این اداره برای تعامل و همکاری بیشتر با کارشناسان شرکت در همه زمینه‌ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، در ادامه این نشست محمدرضا بکرانی رئیس دفتر نمایندگی شرکت با قدردانی از حضور مدیر شعب استان و همراهان وی، ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت این دفتر، هدف‌گذاری و برنامه‌های سه ماهه دوم سال را نیز تشریح کرد.

گفتنی است، در پایان این نشست  نیز پرسنل دفتر کرمان  نظرات و دیدگاه‌های خود را به مدیر شعب استان  و همراهان وی  اعلام کردند.

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١٢ تير ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٤:٢٥ شماره خبر:٢٤٧٧ تعداد نمایش خبر:707

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: