اخبار > تأکید مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری بر وصول نقدی مطالباتتأکید مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری بر وصول نقدی مطالبات

شکرریز مدیر شعب بانک ملت استان چهارمحال و بختیاری در دیدار با میلاد محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 بر تمرکز کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت در این استان بر وصول نقدی مطالبات تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری در ادامه سخنان خود در این جلسه که آقایان سعید ایمانی معاون اعتباری و غلامرضا دهقانی رئیس اداره حقوقی استان و همچنین بهرام رحیمی سرپرست دفتر نمایندگی شرکت نیز حضور داشتند ضمن قدردانی از تلاش کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت به جهت تعامل سازنده با شعب بانک ملت در سطح استان، به تاثیرگذاری وصول نقدی مطالبات در مقاطع گذشته در چندین شاخص برنامه عملیاتی اشاره و خواستار استمرار این تلاش‌ها در مقاطع آتی شد.

برپایه همین گزارش، شکرریز در پایان با اشاره به توانمندی شرکت طرح واندیشه در وصول مطالبات بانک ملت، بر ضرورت گسترش همکاری‌ها بین مدیریت شعب استان و دفتر نمایندگی شرکت در جهت تحقق حداکثری اهداف پیش‌بینی شده تأکید کرد.

گفتنی است؛ محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 نیز در این دیدار ضمن تشریح برنامه‌های شرکت طرح واندیشه برای مقاطع پیش رو، از حمایت‌های مدیر شعب استان و همچنین رؤسای شعب در همکاری با دفتر نمایندگی شرکت قدردانی کرد.

 

تاریخ درج خبر:دوشنبه ١٠ تير ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٨:٢٥ شماره خبر:٢٤٧٥ تعداد نمایش خبر:504

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: