اخبار > همه ظرفیت‌های شرکت طرح واندیشه برای تحقق اهداف بانک ملت بسیج شده استمحمدحسین سبزواری:

همه ظرفیت‌های شرکت طرح واندیشه برای تحقق اهداف بانک ملت بسیج شده است

به گزارش روابط عمومی شرکت، مدیر شعب منطقه یک تهران در ابتدای این دیدار که با حضور آقایان سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه، کشاورز دستیار معاون کل عملیات و خانم عنصری معاون اعتباری مدیریت شعب منطقه یک برگزار شد ضمن تبریک انتصاب آقای سبزواری  به سمت مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه گفت: ایشان از جمله پیشکسوتان بانک ملت هستند و مطمئناً حضور وی در شرکت طرح و اندیشه باعث پیشرفت بهتر امور و افزایش کارآمدی این شرکت و در نتیجه کاهش بیشتر مطالبات بانک ملت خواهد شد.

وی همچنین از زحمات و تلاش‌های دیگر مدیران شرکت به ویژه عسگری قائم مقام مدیرعامل تقدیر کرد.

بنابراین گزارش، مدیر شعب منطقه یک همچنین با قدردانی از تلاش‌های عسگری قائم مقام مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه، گفت: حضور وی در این شرکت، فرصت مغتنمی برای شعب منطقه یک است.

بنابراین گزارش، عنصری معاون اعتباری مدیریت شعب منطقه یک نیز با تقدیر از سبزواری مدیرعامل و عسگری قائم مقام شرکت و همچنین کشاورز دستیار معاون کل عملیات در تهران، از تلاش مسئولانه کارشناسان وصول این منطقه ابراز رضایت کرد.

عنصری در ادامه ضمن اشاره به همکاری نزدیک آقایان مسعود زرتابی و سید صالح ابوطالبی رؤسای ادارات عملیات شعب ممتاز و مرکز این منطقه و ابراز رضایت از عملکرد آنان، افزود: این همکاران در حوزه مسئولیتی خود مدیریت مطلوبی را در همراهی کارشناسان وصول با شعب دارند به گونه‌ای که باعث شد در پیگیری پرونده‌های مطالباتی پیشرفت‌های چشمگیری حاصل شود.

وی با اشاره به اطلاعیه بانک ملت با موضوع بخشودگی جرائم و وجه التزام براساس بند «ل» تبصره 16 که فرصت مناسبی را برای تعیین تکلیف و تسویه پرونده‌های زیر یک میلیارد فراهم نموده است، گفت: برای استفاده بهینه از این فرصت خواستار همکاری هرچه بیشتر کارشناسان وصول طرح واندیشه با شعب منطقه یک هستیم و امیدواریم نتایج قابل توجهی را در این زمینه شاهد باشیم.

به گزارش روابط عمومی، سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه نیز در این دیدار با تشکر از ابراز لطف ساسانیان مدیر شعب منطقه یک و معاون اعتباری وی نسبت به شرکت طرح واندیشه، اظهار امیدواری کرد: در قالب هم‌افزایی بیشتر در سال 98، اقدامات موثرتری در مقایسه با گذشته در راستای تحقق اهداف بانک ملت در حوزه کاهش وصول مطالبات انجام شود.

وی در ادامه افزود: براساس ابلاغ گروه مالی ملت و مصوبه هیأت مدیره شرکت طرح واندیشه، بسترهای لازم برای ورود این شرکت به بازارهای مطالباتی غیر از بانک ملت فراهم شده است و در این مسیر نیازمند همکاری نزدیک مدیران شعب مناطق هستیم که این درخواست با استقبال مدیر شعب منطقه یک مواجه شد.

سبزواری در پایان با تأکید بر آمادگی شرکت طرح و اندیشه به منظور دریافت انتقادات و پیشنهادات مدیریت شعب منطقه یک و همکاران وی در جهت تسهیل فرایند همکاری‌های فی مابین، گفت: همه ظرفیت‌های مدیریتی و کارشناسی شرکت طرح واندیشه برای تحقق اهداف بانک ملت در حوزه کاهش مطالبات شعب بسیج شده است، لذا انتظار می‌رود مدیریت شعب مناطق، این شرکت را برای دستیابی بهتر به اهداف ابلاغی بیش از پیش یاری کنند. 

به گزارش روابط عمومی، همچنین کشاورز دستیار معاون کل عملیات نیز در این دیدار گفت: همواره آماده استماع نظرات انتقادی و پیشنهادی مدیران بانک ملت و از جمله منطقه یک پیرامون عملکرد خود هستیم زیرا انتقادات سازنده را بهترین فرصت برای ارتقای عملکرد می‌دانیم.

وی افزود: از آنجایی‌که هدف بانک ملت از تأسیس شرکت طرح واندیشه ارائه خدمات به شعب این بانک برای وصول مطالبات بود، بنابراین به عنوان پیمانکار پروژه وصول مطالبات بانک ملت، خود را ملزم به اجرای نظرات کارفرما می‌دانیم.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٣ تير ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٩:٣٨ شماره خبر:٢٤٧٣ تعداد نمایش خبر:258

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: