اخبار > هم‌اندیشی مدیرعامل شرکت با مدیر شعب مناطق آزاد تجاری-صنعتی برای افزایش وصول مطالباتهم‌اندیشی مدیرعامل شرکت با مدیر شعب مناطق آزاد تجاری-صنعتی برای افزایش وصول مطالبات

در دیدار محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح واندیشه بهساز ملت با حسینی مدیر شعب مناطق آزاد تجاری-صنعتی بانک ملت که روز یکشنبه 19 خردادماه انجام شد طرفین بر توسعه همکاری‌های فی مابین در جهت تحقق اهداف بانک ملت در کاهش مطالبات معوق تأکید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت، حسینی در ابتدای این نشست صمیمی که عسگری قائم مقام مدیرعامل و کشاورز دستیار معاون کل عملیات در تهران نیز حضور داشتند ضمن تبریک انتصاب آقای سبزواری به سمت مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه، از زحمات مهندس مدنی‌زاده مدیرعامل سابق این شرکت نیز قدردانی کرد.

وی در ادامه گفت: طرح و اندیشه بهساز ملت یک مجموعه حرفه‌ای در صنعت وصول مطالبات و بازوی کارآمد بانک ملت در این عرصه است و قطعاً ما نیز این شرکت را از بانک ملت جدا نمی‌دانیم.

مدیر شعب مناطق آزاد تجاری-صنعتی در ادامه سخنان خود در این نشست افزود: با توجه به اینکه شعب مناطق آزاد در خارج از تهران قرار دارند و از طرفی به دلیل حجم مطالبات این شعب، انتظار داریم خدمات ویژه‌ای از سوی شرکت طرح و اندیشه ارائه شود.

بنابراین گزارش،حسینی از مدیرعامل شرکت طرح واندیشه درخواست کرد ترتیبی اتخاذ نمایند تا کارشناس وصول این شرکت حداقل 15 روز یک بار با مراجعه به شعبه چابهار، نسبت به پیگیری پرونده‌های مطالباتی اقدام و گزارش مربوطه را نیز به مدیر شعب منطقه ارائه نماید.

وی همچنین با توجه به افزایش مطالبات منطقه آزاد قشم، خواستار افزایش اقدامات حمایتی برای دفتر نمایندگی شرکت طرح واندیشه در این منطقه ازجمله تقویت نیروی کمکی در مقاطعی از سال شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، حسینی از عملکرد رئیس و کارشناسان دفتر نمایندگی کیش نیز اظهار رضایت کرد و از مدیرعامل شرکت خواست پرسنل این دفتر مورد تشویق قرار گیرند.

برپایه همین گزارش مدیر شعب مناطق آزاد تجاری-صنعتی در ادامه گفت: از عملکرد محسنی رییس دفتر نمایندگی کیش و همکاران وی به واسطه اقدامات موفق ثبتی در منطقه و تعامل بیش از پیش با شعب رضایت کامل دارد.

بنابراین گزارش، حسینی در پایان از زحمات آقای عسگری قائم مقام مدیرعامل، تغییر مثبت رویکرد شرکت و پیشرفت روزافزون مجموعه و همچنین تعامل کشاورز دستیار معاون کل عملیات در تهران نیز قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی، سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه نیز در ادامه این نشست گفت: حضور من در این جلسه اعلام آمادگی کامل برای همکاری همه جانبه و افزایش تعامل بین شرکت طرح واندیشه و مدیریت شعب مناطق آزاد تجاری –صنعتی در جهت اهداف بانک ملت است.

مدیرعامل در ادامه با تأکید بر اینکه فلسفه تأسیس این شرکت ایفای نقش در راستای سیاست های بانک ملت در حوزه وصول و کاهش مطالبات است ، به تشریح ظرفیت های مدیریتی و کارشناسی این شرکت برای توسعه همکاری با مدیریت شعب مناطق آزاد تجاری - صنعتی  پرداخت و خواستار برنامه ریزی برای استفاده بیشتر از این ظرفیت ها شد.

کشاورز دستیار معاون کل عملیات نیز گفت: انتظار داریم در خصوص پرونده‌های زیر یک میلیارد و کلان این منطقه تعامل و همکاری بیشتری داشته باشیم و اینکه پرونده‌های خاص بیشتری در اختیار ما قرار گیرد.

براساس این گزارش، وی ضمن قدردانی از حسینی مدیر شعب مناطق آزاد تجاری و صنعتی برای تعامل و همکاری مطلوب، به مأموریت اخیر خود به همراه اشراقی رئیس اداره عملیات شعب این مناطق به کیش و قشم اشاره کرد و گفت: در این مأموریت گزارش پیگیری پروند ه های مطالباتی و اقدامات مربوط به آنها را از رؤسای دفاتر و کارشناسان مربوطه دریافت کردیم.

گفتنی است که حسینی در پایان این نشست انتصاب اشراقی رییس جدید اداره عملیات مناطق آزاد تجاری- صنعتی را نیز تبریک و اظهار امیدواری کرد این انتصاب به تقویت همکاری ها و کاهش مطالبات منطقه منجر شود.

افزایش کارشناسان کمیته خاص شرکت جهت تسریع در پیگیری پرونده‌های حقوقی

همچنین در نشست مشترک آقایان محمد حسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه و شجاع مدیر شعب منطقه 4 بر افزایش کارشناسان کمیته خاص جهت تسریع در پیگیری پرونده‌های حقوقی این منطقه تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ شجاع مدیر شعب منطقه 4 در ابتدای این جلسه که یکشنبه 19 خردادماه و با حضور آقایان عسگری قائم مقام مدیرعامل، کشاورز دستیار معاون کل عملیات در تهران، خامنه معاون اعتباری منطقه 4 و فرزانه رییس اداره حقوقی مدیریت شعب منطقه برگزار شد، ضمن تبریک انتصاب آقای سبزواری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت طرح واندیشه، گفت: بسیار خوشحالیم که مدیریت شرکت طرح و اندیشه به یک پیشکسوت بانکی سپرده شده است زیرا با این تصمیم صحیح مدیریتی، شاهد توسعه کمی و کیفی خدمات و افزایش عملکرد شرکت طرح واندیشه خواهیم شد.

وی در ادامه، افزود: مدنی‌زاده مدیرعامل سابق شرکت طرح و اندیشه نیز خدمات ارزنده‌ای داشته‌اند که جا دارد از ایشان هم تشکر کنم.

شجاع خاطرنشان کرد: امیدوارم با حضور آقای سبزواری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت، شاهد توفیقات و پیشرفت‌های بیشتر این مجموعه در آینده باشیم.

بنابراین گزارش، محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه نیز در ادامه این نشست صمیمانه طی سخنانی، گفت: فلسفه این نشست اعلام آمادگی شرکت طرح واندیشه با انگیزه‌ای به مراتب بیش از گذشته برای همکاری هرچه بیشتر و بهتر با مدیریت‌های شعب بانک ملت و از جمله منطقه 4 است.

وی افزود: تمامی تلاش شرکت طرح واندیشه در راستای کاهش مطالبات بانک ملت متمرکز است و سعی می‌کنیم انتظارات مدیران بانک بزرگ ملت را تا حصول نتیجه مورد نظر پیگیری کنیم.

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه در بخش دیگر سخنان خود به سیاست ورود به بازارهای مطالباتی غیر از بانک ملت توسط شرکت طرح واندیشه ابلاغ شده از سوی گروه مالی ملت اشاره کرد و گفت: برای موفقیت بیشتر در این مأموریت جدید سازمانی، به مساعدت مدیران شعب مناطق نیازمندیم.

سبزواری تاکید کرد: با توجه به نتایج بررسی های انجام شده ، شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت به دلیل برخورداری از توانمندی‌های بالقوه در بخش نیروی انسانی متخصص و حرفه‌ای در وصول مطالبات می‌تواند از محل ورود به بازارهای جدید میزان سوددهی خود و در واقع بانک ملت را افزایش دهد.

سبزواری: آماده پذیرش انتقادات و پیشنهادات سازنده همکاران بانکی هستیم

محمد حسین سبزواری تاکید کرد: با استقرار کارشناسان وصول شرکت طرح و اندیشه در مکان و فضاهای متعلق به مدیریت شعب مناطق تهران، سطح تعامل بین بانک و این شرکت گسترده‌تر و از جمله اینکه تبادل اطلاعات سریع‌تر انجام می‌شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: آماده پذیرش انتقادات و پیشنهادات سازنده همکاران بانکی هستیم، زیرا معتقدم از این طریق کیفیت خدمات شرکت طرح واندیشه ارتقا می‌یابد.

شجاع: کارشناسان به بحث کارمزدها ورود نکنند

به گزارش روابط عمومی، شجاع مدیر شعب منطقه 4 در ادامه این نشست، ضمن تایید سخنان مدیرعامل شرکت طرح واندیشه، گفت: یکی از موارد انتقادی که بیان آن را ضروری می‌دانم این است که اگر دریافت کارمزدها از سوی معاونین شعب مورد تایید قرار نگرفت، کارشناسان ورود نکنند و حل آن را به مدیران و رؤسا واگذار نمایند.

وی افزود: این مساله نباید به چالش در شعب منجر شود بلکه باید در سطوح مدیریت منطقه و مدیریت شرکت طرح واندیشه مطرح و حل و فصل شود.

شجاع در ادامه همچنین گفت: موضوع دیگری که مورد انتظار است تأمل بیشتر مدیریت ارشد شرکت طرح واندیشه در جابه‌جایی کارشناسان حاضر در شعب است، زیرا اتخاذ تصمیمات سریع در این خصوص آن هم بدون اطلاع رؤسای شعب ناشی از سطح تعاملات حداقلی بین شرکت طرح و اندیشه و بانک است.

خامنه: تعداد نفرات کارشناسان کمیته خاص افزایش یابد

به گزارش روابط عمومی شرکت، خامنه معاون اعتباری مدیریت شعب منطقه 4 نیز در ادامه با اعلام رضایت از عملکرد شرکت در وصول مطالبات منطقه 4، خواستار تعامل هرچه بیشتر و بهتر کارشناسان کمیته خاص با این منطقه شد.

وی در ادامه گفت: درخصوص کاهش مطالبات زیر یک میلیارد ریال با توجه به حمایت‌هایی که از سوی بانک وجود دارد تقاضای ما از مدیرعامل شرکت طرح واندیشه این است که تعداد نفرات کارشناسان کمیته خاص افزایش یابد تا اقدامات موثرسریع تر انجام گیرد.

به گزارش روابط عمومی؛ فرزانه رییس اداره حقوقی مدیریت شعب منطقه 4 نیز در ادامه این نشست رضایت کامل خود را از عملکرد کارشناسان کمیته خاص و مدیران عملیات شرکت طرح واندیشه در این منطقه اعلام کرد.

براساس این گزارش، کشاورز دستیار معاون کل عملیات نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کارشناسان وصول در مدیریت شعب منطقه 4، گفت: براساس اقدامات صورت گرفته در این منطقه و رضایت مدیریت شعب از کارشناسان ، وضعیت مطلوبی را برای آینده نیز پیش‌بینی می‌کنیم.

کشاورز به برگزاری جلسه هم‌اندیشی مدیران، معاونین و روسای حوزه های منطقه 4 به دعوت خامنه معاون اعتباری مدیریت شعب این منطقه و با حضور نمایندگان شرکت در دو نوبت صبح و عصر 19 و 20 خردادماه در محل سرپرستی مدیریت شعب اشاره کرد و گفت: این نشست نتایج مثبتی را به همراه داشت و قطعاً آثار مثبت آن در مقاطع آتی مشخص می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، دستیار معاون کل عملیات همچنین افزود: درخصوص پرونده‌های کلان نیز برای دریافت پیش‌پرداخت تا پایان مقطع خردادماه مثبتی صورت گرفته است.

کشاورز خاطرنشان کرد: تمامی تلاش خود را برای منفی کردن مطالبات منطقه 4 نسبت به مقطع پایان سال گذشته به کار خواهیم بست.

بنابراین گزارش، وی تأکیدکرد: کارشناسان کمیته خاص برای انجام اقدامات حقوقی در مدیریت شعب منطقه 4 افزایش می‌یابند.

وی همچنین پیشنهاد کرد: کارشناسان کمیته خاص مستقر در منطقه 4 با نظارت مدیریت شعب منطقه و به صورت ویژه به عنوان نماینده بانک ملت در ادارات ثبت و دعاوی حقوقی بکار گرفته شوند.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٣ تير ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٦:٥٦ شماره خبر:٢٤٧٢ تعداد نمایش خبر:301

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: