اخبار > از تجربیات روسای نمایندگی دفاتر استانی استفاده می‌کنیمسعید عسگری:

از تجربیات روسای نمایندگی دفاتر استانی استفاده می‌کنیم

مجمع بررسی عملکرد نواحی 3،2و 4، یکشنبه دوم تیرماه در دو نوبت صبح و بعدازظهر به ریاست سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل و با حضور روسای دفاتر نمایندگی این نواحی در سالن کنفرانس ساختمان شماره 1 برگزار شد.

به  گزارش روابط عمومی شرکت، در این مجمع که عبادی‌پور معاون کل عملیات و آقایان خادم، میلاد محمدی و یکه‌دهقان مدیران نواحی 3،2و 4 نیز حضور داشتند ابتدا حاج محمدی مدیر برنامه‌ریزی گزارش عملکرد نواحی 3،2و 4 را در مقطع سه ماه پایانی سال 97 و مقایسه آن با مدت مشابه سال 96 را به ترتیب در قالب پاورپوینت ارائه داد و در ادامه احسان مصلحی مدیر حسابداری پروژه‌ها و بودجه نیز گزارش مالی هریک از این نواحی را به تفکیک تشریح کرد، همچنین مدیران نواحی مورد اشاره نیز به تشریح عملکرد ناحیه مربوطه در استان‌های تحت مدیریت خود پرداختند.

براساس این گزارش، پیش از آغاز بررسی عملکرد دفاتر نمایندگی استانی، عسگری قائم مقام مدیرعامل طی سخنانی، گفت: با توجه به فعالیت فنی و تخصصی‌تر شرکت طرح و اندیشه در مقایسه با گذشته، لذا سطح انتظارات بانک ملت از شرکت نیز نسبت به سنوات گذشته بیشتر و البته متفاوت‌تر شده است، بنابراین دلیل برگزاری جلسات چالشی با مدیران و رؤسای دفاتر نمایندگی خصوصاً در مجامع، شناسایی نقاط قوت و ضعف در جهت دستیابی به نتایج بهتر است.

وی در ادامه گفت: مدیران نواحی پس از بررسی عملکرد دفاتر زیرمجموعه خود، جلسه‌ای جداگانه با رؤسای آنها داشته باشند و ایرادات مجمع را استخراج کنند.

وی پیشنهاد کرد: در جلسه بعدازظهر از هر ناحیه یک نفر به نمایندگی نکات مهم را بیان کند.

سعید عسگری افزود: مدیر عمل‌گرا و اجرایی به موفقیت می‌رسد، هرگز با تدوین صرف برنامه موفقیتی حاصل نمی‌شود بلکه باید برنامه‌ها و سیاست‌ها به مرحله اجرا در آید.

قائم مقام مدیرعامل خاطرنشان کرد: شرکت طرح و اندیشه مدیران موفق و ارزشمندی را در دفاتر نمایندگی در اختیار دارد که با توجه به سوابق بانکی آنان، باید از این پتانسیل‌ها به نحو شایسته‌ای استفاده شود.

وی به مدیران نواحی پیشنهاد کرد: با برگزاری جلسات مشترک با روسای دفاتر نمایندگی، از تجربیات ارزشمند آنان در جهت افزایش عملکرد دفاتر استفاده کنند.

براساس این گزارش، عسگری در پایان پیگیری پرونده‌های مشکوک‌الوصول را از اولویت‌های وظایف رؤسای دفاتر نمایندگی استانها دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ در ادامه جلسه گزارش عملکرد دفاتر نمایندگی نواحی 3،2و4 منتهی به 29 اسفند 97 به تفکیک هر دفتر توسط آقایان حاج محمدی و مصلحی قرائت و مورد بررسی قرار گرفت.

معاون کل عملیات: برنامه عملیاتی یعنی تبدیل ایده به واقعیت

بنابراین گزارش؛ اولین برنامه عصر این نشست یک روزه به آموزش برنامه عملیاتی برای رؤسای دفاتر نمایندگی استانها اختصاص داشت که توسط آقایان عبادی‌پور معاون کل عملیات، مهرزاده معاون منابع انسانی و برنامه‌ریزی و امیدی کارشناس برنامه عملیاتی و رئیس بانک ملت شعبه چیذر اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، عبادی‌پور در ابتدای این جلسه ضمن قدردانی از محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه، از خدمات آقایان تاهباز و مدنی‌زاده مدیران گذشته این شرکت نیز تشکر کرد.

عبادی‌پور در تشریح برنامه عملیاتی، گفت: در دنیا سه نوع برنامه وجود دارد که شامل برنامه استراتژیکی، تاکتیکی و برنامه عملیاتی است.

وی در ادامه افزود: برنامه استراتژیکی مختص صاحبان فکر و ایدئولوژیست‌ها است، برنامه تاکتیکی مختص مدیران میانی است که شامل ما نیز می‌شود و برنامه عملیاتی نیز یعنی تبدیل ایده‌ها به واقعیت.

معاون کل عملیات خاطرنشان کرد: باید با برنامه آینده را به زمان حال تبدیل کنیم و همگام با تغییر، به روز باشیم.

براساس این گزارش، عبادی‌پور افزود: خوشبختانه اکنون شرکت به سوددهی رسیده است و نسبت به سال‌های 96 و 97 ، تحولات مثبت و چشمگیری داشته است.

وی تأکید کرد: درصدد هستیم در سال 98 نیز پیشرفت و تحولات بیشتری را با همکاری همه ارکان شرکت رقم بزنیم.

عبادی‌پور با اشاره به سخنان عسگری قائم مقام مدیرعامل، تاکید کرد: بقای شرکت در گرو برنامه عملیاتی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم.

بنابراین گزارش؛ معاون کل عملیات افزود: برنامه خوب، برنامه‌ای است که سریعاً قابلیت اجرایی داشته باشد نه اینکه اجرای آن به ماه‌های آتی موکول شود.

به گزارش روابط عمومی؛ عبادی‌پور افزود: دو بخش مهم از اهداف استراتژیک بانک ملت یعنی سودآوری و مدیریت اقلام معوق در حوزه فعالیت شرکت طرح و اندیشه قرار دارد که باید مورد توجه و اهمیت قرار گیرد.

بنابراین گزارش، امیدی کارشناس برنامه عملیاتی بانک ملت نیز برنامه عملیاتی را در قالب پاورپوینت برای روسای دفاتر نمایندگی استانی تشریح و به سوالات آنان پاسخ داد.

همچنین حاج محمدی مدیر برنامه‌ریزی نیز در ادامه این جلسه اهداف بانک ملت در برنامه عملیاتی را در قالب پاورپوینت ارائه داد.

بر پایه همین گزارش اجرای پنل پرسش و پاسخ با حضور آقایان بیات معاون مالی و اقتصادی، مهرزاده معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی، فرجی مدیر حقوقی و امور قراردادها و مرتضی عسگری رئیس اداره عملیات کمیته خاص بخش بعدی جلسه بعدازظهر بود.

سبزواری: در آینده نزدیک از دفاتر استانی بازدید می‌کنم  

بنابراین گزارش، مدیرعامل شرکت در پایان این نشست یک روزه با حضور مجدد در جمع همکاران، ضمن قدردانی از تعهد سازمانی آنان در انجام وظایف محوله، طی سخنانی، گفت: امیدوارم از این جلسه بهره و نتیجه کافی را گرفته باشید.

وی افزود: از حضور همه معاونین، مدیران ستادی و عملیاتی و رؤسای دفاتر نمایندگی که مسئولیت اصلی شرکت بر عهده آنان قرار دارد تقدیر و تشکر می‌کنم.

مدیرعامل شرکت تاکید کرد: در آینده نزدیک به استان‌ها سفر خواهم کرد و از نزدیک با همکاران استانی ملاقات می‌کنم.

 

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٤ تير ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٤:٠٣ شماره خبر:٢٤٧٠ تعداد نمایش خبر:767

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: