اخبار > صرفاً در راستای کاهش مطالبات تلاش کنید / مشکلات را مستقیماً به مدیریت منتقل نماییدمدیرعامل شرکت در دیدار با روسای دفاتر نمایندگی استانها:

صرفاً در راستای کاهش مطالبات تلاش کنید / مشکلات را مستقیماً به مدیریت منتقل نمایید

اولین نشست محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت با روسای دفاتر نمایندگی نواحی 3،2 و 4 و مجمع بررسی عملکرد این نواحی منتهی به 29 اسفند 97 صبح یکشنبه دوم تیرماه در سالن کنفرانس ساختمان شماره 1 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، محمدحسین سبزواری در این نشست صمیمانه که با حضور اعضای هیات مدیره شرکت، مدیران، معاونین و روسای دفاتر نمایندگی 3،2و 4 برگزار شد، گفت: این جلسه و نشست باید پیش تر برگزار می‌شد ولی به جهت تقارن مسئولیت بنده با ماه مبارک رمضان و مسائل کاری که پیش آمد، برگزاری این نشست قدری به تعویق افتاد.

وی در ادامه گفت: برای برگزاری هرچه زودتر نشست این‌چنینی به منظور ملاقات با شما بسیار دغدغه داشتم که خوشبختانه این مهم محقق شد و امیدوارم در پایان این جلسه با نتایج خوب و رضایت کامل به محل کار خود برگردید.

سبزواری خاطرنشان کرد: از دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت و اعضای هیات مدیره شرکت طرح و اندیشه که به بنده اعتماد کردند و مسئولیت مدیرعاملی و عضویت در هیات مدیره شرکت را به من سپردند تقدیر و تشکر می‌کنم.

براساس این گزارش، مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه در ادامه گفت: از زحمات برادر عزیز و پرتلاش مهندس مدنی‌زاده به خاطر همه زحمات دوران مسئولیت خود در این شرکت نیز صمیمانه تشکر می‌کنم.

خودمان را با تغییرات هماهنگ کنیم

سبزواری خطاب به حاضران در جلسه گفت: تغییر امری بدیهی و مفید است همچنانکه زندگی ما، محیط و دنیای اطراف ما و همچنین شرایط اقتصادی و سیاسی به‌طور مداوم درحال تغییر است طبیعتاً وضعیت شغلی ما نیز تغییر می‌کند.

وی افزود: بنابراین با توجه به تغییر مدیریتی که در شرکت طرح و اندیشه صورت گرفته باید خودمان را با این تغییرات هماهنگ کنیم زیرا هر تغییری قطعا شرایط جدیدی را بوجود می‌آورد.

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه خاطرنشان کرد: با این مقدمه، ضرورتی ندارد در برابر تغییر مقاومت کنیم، زیرا موجب هدر رفتن بیهوده انرژی‌ می‌شود.

مدیرعامل شرکت تأکید کرد: باید در راستای تغییرات حرکت کنیم و برای بدست آوردن نتایج خوب و بهتر از گذشته تلاش کنیم.

براساس این گزارش، محمدحسین سبزواری گفت: در این دوره تلاش خواهیم کرد با کمک همدیگر عملکرد بهتر و قابل قبول‌تری در مقایسه با گذشته بدست آوریم.

وی افزود: شرکت طرح واندیشه به دنبال افزایش کارائی خود و کسب درآمد و سود بیشتر است که این مهم جز با پیگیری و تلاش هوشمندانه همه ارکان شرکت اتفاق نمی‌افتد.

مدیرعامل شرکت تاکید کرد: تلاش بدون نتیجه، یعنی هدر دادن وقت و انرژی و توان زیرمجموعه، پس ما باید درصدد تلاش هوشمند باشیم تا نتیجه دلخواه یعنی همان وصول مطالبات و اخذ کارمزد و افزایش درآمد شرکت محقق شود.

به گزارش روابط عمومی، وی در ادامه گفت: شرکت طرح و اندیشه با تعداد قابل توجه نیروی انسانی به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های وابسته به بانک ملت، مسئولیت بسیار مهم وصول و کاهش مطالبات بانک را بر عهده دارد و بخاطر تاثیر مستقیم در سودآوری و EPS بانک، باید با برنامه و هوشمندانه مدیریت و راهبری شود زیرا توقع از این شرکت بسیار بالاست.

مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه خطاب به معاونین، مدیران ستادی و عملیاتی و رؤسای دفاتر نمایندگی نواحی 3،2و4 تاکید کرد: انتظار دارم با راهبری زیرمجموعه خود و تعامل با مدیریت‌های شعب مناطق با حداکثر سرعت در این مسیر حرکت کنید.

سبزواری گفت: انتظار بانک ملت از ما این است که با تلاش، تجربیات و دانشی که تاکنون آموخته‌ایم در راستای وصول مطالبات طبقه مشکوک‌الوصول و معوق که البته وظیفه‌ای بسیار سخت است حرکت کنیم.

مسئولین دفاتر استانی مسائل خودشان را راساً به مدیرعامل منتقل کنند

به گزارش روابط عمومی؛ مدیرعامل شرکت با اشاره به ضرورت رفع سریع دغدغه‌ها و مشکلات مدیران به ویژه در حوزه عملیات، خطاب به رؤسای دفاتر نمایندگی استانها گفت: انتظار دارم به برنامه‌ها و سیاست های ابلاغی از سوی اینجانب توجه ویژه داشته باشید. ضمن اینکه مایل هستم مسئولین دفاتر استانی اگر مطالبی دارند خودشان راساً موارد را به اینجانب منتقل کنند.

مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه افزود: اگر چه در این راستا اعضای هیات مدیره، قائم مقام، معاونین و مدیران شرکت همواره برای همکاری آمادگی کامل دارند، اما توصیه بنده این است مسائل و مشکلات را مستقیماً با مدیرعامل به عنوان مسئول اجرایی شرکت مطرح کنید.

محمدحسین سبزواری تاکید کرد: در راستای وصول و کاهش مطالبات بانک ملت و متعاقب آن دستیابی به اهداف تعیین شده باید در ارتباط و تعامل نزدیک با یکدیگر باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت، وی در ادامه گفت: همفکری، هماهنگی و همدلی بین ارکان شرکت می‌تواند در موفقیت ما بسیار اثربخش باشد.

مدیرعامل شرکت رعایت سلسله مراتب اداری و پیگیری مداوم و مستمر امور محوله را رمز موفقیت و کسب نتایج قابل قبول دانست.

جنس مطالبات سخت است، ولی همت و تلاش همکاران سخت‌تر و جدی‌تر است

محمدحسین سبزواری وصول مطالبات را از جمله مهم‌ترین وظیفه در سیستم بانکی برشمرد و گفت: خوشبختانه همت و تلاش همکاران ما به مراتب سخت و جدی‌تر از مطالبات است.

وی خاطرنشان کرد: شرکت طرح و اندیشه علاوه بر اینکه در داخل کشور وصول مطالبات بانک ملت را پیگیری می‌کند آمادگی دارد در خارج از کشور هم نسبت به پیگیری پرونده‌های مطالباتی اقدام نماید.

سبزواری گفت: شرکت طرح واندیشه بازوی توانمند بانک ملت در وصول مطالبات و مورد اعتماد مدیران و کارکنان بانک در این عرصه است.

مدیرعامل شرکت ازود: باید منابع بانک ملت را که به هر دلیلی در دست عده‌ای بلوکه شده و تمایلی به بازپرداخت ندارند با پیگیری مداوم خود آزاد کنیم و آن را به چرخه تولید و اقتصاد که مورد تاکید مقامات عالیه نظام است برگردانیم.

رونق تولید با گردش منابع مالی ممکن است

بنابراین گزارش، سبزواری افزود: امروز مقام معظم رهبری تاکید فراوان درخصوص رونق تولید دارند و رونق تولید نیز با گردش منابع مالی اتفاق می‌افتد.

وی گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری درخصوص رونق تولید، وظیفه داریم این منابع بلوکه شده را با ابزارهای در اختیار به چرخه تولید برگردانیم تا تولید درکشور رونق بگیرد.

سبزواری تاکید کرد: از کلیه مدیران حوزه عملیات و روسای دفاتر نمایندگی استانی انتظار دارم با تمام وجود بصورت جمعی و مشارکتی با همکاران خود و استفاده بهینه از ابزارهای موجود و همچنین کمک اعضا هیات مدیره شرکت، قائم مقام، معاونین و مدیران ستادی نسبت به وصول و کاهش بیشتر مطالبات اقدام کنند.

از چالش با شعب و مدیریت مناطق جداً پرهیز شود

به گزارش روابط عمومی، سبزواری به مدیران و رؤسای حوزه عملیات وصول توصیه کرد از ایجاد چالش با همکارانی بانکی در شعب و مدیریت مناطق اکیداً خودداری کنند و تلاش نمایند از همکارانی که در صف اول وصول مطالبات هستند حداکثر کمک و یاری را ببرند.

مدیرعامل شرکت یادآور شد همه ما در یک صف هستیم و هدف کاملاً مشترک و یکسانی داریم که وصول و کاهش مطالبات است.

وی تأکید کرد: استفاده حداکثری از فناوری اطلاعات و روش الکترونیک در راستای آسان‌سازی کارها و به حداقل رساندن اختلاف در کارمزدها و وصولی‌ها با شعب و مناطق بانک ملت را باید در اولویت وظایف و مسئولیت های خود قرار دهیم.

دنبال ایجاد بازارهای جدید برای شرکت طرح واندیشه هستیم

محمدحسین سبزواری درادامه سخنان خود در این نشست افزود: درصدد ورود به بازارهای مطالباتی غیر از بانک ملت هستیم و چنانچه بتوانیم زیرساخت‌ها را فراهم کنیم قطعاً شاهد افزایش درآمد شرکت خواهیم بود.

خدمات جدید رفاهی پرسنلی  

براساس این گزارش، مدیرعامل شرکت با اشاره به ضرورت ارائه خدمات متنوع رفاهی به کارکنان گفت: برنامه‌هایی برای ارائه این خدمات برنامه‌ریزی شده است که اگر بودجه شرکت اجازه دهد درصدد انجام آنها هستیم.

وی از جمله این خدمات را استقرار پزشک در ساختمان آزادی، ناهار برای همکاران ساختمان آزادی و توزیع کارت‌های ورزشی با اعتبار 6 میلیون ریالی عنوان کرد که ضمن جلوگیری از اتلاف وقت همکاران و تأمین سلامت آنان، باعث  افزایش کارآمدی پرسنل در انجام وظایف سازمانی نیز می‌شود.

مدیرعامل شرکت همچنین پرداخت بخشی از کارانه همکاران در نیمه ماه را از دیگر اقدامات انجام شده در این حوزه برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ محمدحسین سبزواری تاکید کرد: به تناسب افزایش درآمد شرکت، مزایای پرسنلی هم افزایش خواهد یافت، لذا باید تلاش کنیم عملکرد شرکت هر روز بهتر از گذشته باشد.

آموزش ضمن خدمت کارکنان یک امر مهم و جدی است

مدیرعامل شرکت خاطرنشان کرد: بحث آموزش یک بحث جدی در شرکت طرح واندیشه و وصول مطالبات است است، زیرا بدون اطلاعات و دانش کافی نمی‌توانیم به موفقیت دست یابیم.

سبزواری افزود: با قدرت تمام به وظایف خود عمل خواهیم کرد و در این مسیر از هیچ بی‌مهری و کم لطفی هراسی به دل راه نخواهیم داد.

مدیرعامل شرکت افزود: وصول مطالبات با سایر مشاغل بانکی بسیار متفاوت است که یکی از تفاوت‌های آن تأثیر منفی روحی و روانی برای کارشناسان وصول است.

بنابراین گزارش، مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه در پایان گفت: از نظرات کلیه همکاران در سراسر کشور برای بهبود فرایند وظایف و مأموریت‌های استقبال و استفاده می‌کنیم.

هیچگونه تغییر مدیریتی نداریم، مگر به ضرورت

سبزواری تاکید کرد: درحال حاضر قرار نیست هیچ‌گونه تغییر مدیریتی در سطح معاونین و مدیران شرکت ایجاد شود مگر در صورت ضرورت یا عدم کارآیی همکاران و یا تقاضای آنان.

مدیرعامل شرکت افزود: قائم مقام، معاونین و کلیه مدیران شرکت در جایگاه خودشان ابقا شده‌اند و کلیه وظایف و امور سازمانی با هماهنگی و مشورت کامل با اینجانب انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: همه ما در راستای اهداف شرکت و بانک ملت و با هدایت هیات مدیره شرکت فعالیت خواهیم کرد تا اهداف شرکت محقق شود.

سبزواری خطاب به رؤسای دفاتر نمایندگی استانها و کارکنان این دفاتر گفت: با تمام وجود برای اعتلای شرکت طرح واندیشه تلاش کنید و یقین بدانید ستاد مرکزی شرکت نیز در کنار شما و همراه شما خواهد بود.

قدردانی ازعملکرد موفق پایان مقطع خردادماه

مدیرعامل شرکت به آمار ارائه شده از سوی قائم مقام خود درخصوص عملکرد مقطع 98/3/31 اشاره و گفت: خوشبختانه به مدد تلاش‌های شما عملکرد بسیار خوبی را شاهد بودیم که جا دارد از یکایک همکاران صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.

وی در پایان افزود: لازم می دانم از روابط عمومی و همه کسانی که در برگزاری این نشست صمیمانه زحمت کشیدند، تقدیر کنم.

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٤ تير ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٣:٥١ شماره خبر:٢٤٦٨ تعداد نمایش خبر:828

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: