اخبار > تاکید مدیر شعب استان ایلام بر تسریع در فرایند پیگیری پرونده‌های توقیفی-جلب و خلع یدتاکید مدیر شعب استان ایلام بر تسریع در فرایند پیگیری پرونده‌های توقیفی-جلب و خلع ید

محمدحسین محمدی مدیر شعب بانک ملت استان ایلام در جلسه مشترک با آقایان میلاد محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 و ایوب بسطامی مدیر دفتر نمایندگی ایلام بر برنامه‌ریزی به منظور تسریع در پیگیری پرونده‌های توقیفی، جلب و خلع ید تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ محمدی مدیر شعب استان ایلام در ادامه این جلسه که 28 خرداد ماه و با حضور مراد عزتی معاون اعتباری استان و مسعود کاظم‌زاده رییس اداره حقوقی در محل مدیریت شعب برگزار شد ضمن قدردانی از عملکرد دفتر نمایندگی شرکت در استان، تلاش همه‌جانبه برای افزایش تعامل و همکاری بین شعب استان و نمایندگی شرکت را لازم و ضروری دانست و گفت: علاوه بر این، شعب و دفتر طرح واندیشه باید از موازی کاری اجتناب کنند.

براساس این گزارش، عزتی معاون اعتباری منطقه نیز با تشکر از تلاش کارشناسان شرکت،گفت: روش پیگیری پرونده‌ها باید متنوع باشد و از ابزارهای موجود به صورت مناسب‌تر استفاده شود.

برپایه همین گزارش؛ همچنین مسعود کاظم‌زاده رییس اداره حقوقی نیز بر رعایت دستورالعمل‌ها و اطلاعیه‌های ارسالی از بانک ملت توسط کارشناسان وصول شرکت تاکید و گفت: مذاکره حضوری با مدیون در محل شعبه بسیار تاثیرگذار است.

وی همچنین خواستار ارجاع پرونده‌های قرض‌الحسنه به دفتر نمایندگی طرح و اندیشه و پیگیری جدی از سوی کارشناسان وصول  شد.

به گزارش روابط عمومی؛ میلاد محمدی مدیر ناحیه 3 نیز در ادامه این نشست ضمن تشکر از تعامل سازنده مدیریت شعب استان ایلام با دفتر نمایندگی شرکت، گفت: این دفتر با استفاده از توانمندی نیروهای جوان خود در صنعت وصول مطالبات، تلاش مضاعف خود را در راستای تحقق اهداف تعیین شده در چارچوب برنامه عملیاتی متمرکز کرده است.

وی روند پیگیری پرونده‌های توقیف را روبه جلو توصیف کرد و افزود: پیش‌بینی می‌شود در پیگیری این پرونده‌ها، شاهد پیشرفت‌های چشمگیری باشیم.

مدیر عملیات ناحیه 3 در ادامه گفت: در موضوع پرونده‌های تخلیه نیز اکثر مدیونین به‌خاطر پیگیری دفتر نمایندگی شرکت طرح واندیشه درخواست اقاله داده‌اند که این اقدامات تا حصول نتیجه نهایی ادامه دارد.

براساس این گزارش؛ محمدی در پایان استفاده کارشناسان وصول شرکت را از ابزارهای حقوقی در پیگیری سریع‌تر پرونده‌های مطالباتی بسیار موثر ارزیابی کرد که با استقبال رییس اداره حقوقی مدیر شعب استان ایلام مواجه شد.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٣ تير ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٢:٢٠ شماره خبر:٢٤٦٦ تعداد نمایش خبر:430

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: