اخبار > نشست هم‌اندیشی مدیر عملیات ناحیه 4 با مدیریت شعب استان یزدنشست هم‌اندیشی مدیر عملیات ناحیه 4 با مدیریت شعب استان یزد

نشست هم‌اندیشی مدیر عملیات ناحیه 4 با مدیریت شعب استان یزد

جلسه هم‌اندیشی مدیر عملیات ناحیه 4 و رئیس دفتر نمایندگی شرکت در استان یزد با کیوانی مدیر شعب بانک ملت استان یازدهم خردادماه به میزبانی مدیریت شعب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، یکه‌دهقان مدیر عملیات ناحیه 4 در ابتدای این جلسه که همدانی رئیس دفتر نمایندگی شرکت و خانی رییس اداره حقوقی بانک ملت استان نیز حضور داشتند انتصاب کیوانی را به سمت مدیر شعب استان تبریک گفت و برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

براساس این گزارش، مدیر عملیات ناحیه 4 در ادامه در راستای تحقق سیاست کاهش مطالبات منطقه بویژه مطالبات مشکوک‌الوصول که بالغ بر 95% مطالبات را شامل می‌شود، خواستار افزایش تعامل و همکاری نزدیک بین رؤسای شعب، رؤسای حوزه‌ها و دیگر مدیران استان با دفتر نمایندگی شرکت شد.

یکه‌دهقان در پایان افزود: دفتر نمایندگی شرکت طرح واندیشه از تمامی ظرفیت‌های مدیریتی و کارشناسی خود برای کاهش مطالبات منطقه استفاده خواهد کرد.

بنابراین گزارش، در ادامه این جلسه کیوانی مدیر شعب استان یزد ضمن خیر مقدم به مدیر عملیات ناحیه 4 و رئیس دفتر نمایندگی شرکت، طی سخنانی با اشاره به اینکه حجم زیادی از مطالبات منطقه در سرفصل مشکوک قرار دارد و در نتیجه سخت وصول می‌شود و باتوجه به اینکه بیشترین مطالبات استان در شعبه مرکزی یزد تجمیع شده است، بر تلاش حداکثری کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت در راستای تعیین تکلیف مطالبات این شعبه تأکید کرد.

کیوانی با اعلام اینکه بایستی از  همه ظرفیت‌های دفتر نمایندگی شرکت طرح واندیشه برای آزادسازی ذخایر این شعبه استفاده شود، گفت: تقویت هم‌افزایی سازمانی بین رؤسای حوزه‌ها و شعب و کارشناسان وصول نمایندگی طرح واندیشه در تحقق اهداف مورد نظر بسیار مهم است؛ لذا باید همه همکاران در مدیریت استان در این عرصه بیش از گذشته نقش‌آفرینی کنند.

به گزارش روابط عمومی، وی در پایان اظهار امیدواری کرد: در پایان مقطع اول برنامه عملیاتی، کلیه شعب در بخش مطالبات زیر یک میلیارد و قرض‌الحسنه منفی شوند.

بنابراین گزارش، همچنین به منظور بررسی پرونده‌های مطالباتی مدیریت شعب استان یزد جلسه دیگری در محل اداره حقوقی تشکیل شد که در این جلسه به دستور خانی رییس اداره حقوقی کلیه پرونده‌های مطالباتی شعب بررسی و تکالیف پیگیری پرونده‌ها به کارشناسان ابلاغ شد.

براساس این گزارش، یکه‌دهقان مدیر عملیات ناحیه 4 در این نشست گفت: طبق دستور مدیر عامل شرکت طرح واندیشه، مثبت بودن شعب در بخش مطالبات زیر یک میلیارد ریال و قرض‌الحسنه در پایان مقطع خردادماه به هیچ عنوان  پذیرفتنی نیست.

وی تاکید کرد: در مدت زمان باقیمانده کارشناسان وصول دفتر نمایندگی یزد باید تمامی تلاش خود را در راستای تحقق اهداف اعلام شده بکار گیرند.

براساس همین گزارش، خانی رییس اداره حقوقی نیز در این جلسه با قدردانی از پیگیری مسئولانه رئیس و کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت، خواستار تحقق منفی شدن 30 درصد مطالبات در بخش زیر یک میلیارد و قرض‌الحسنه تا پایان سال جاری شد.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٠:٠٢ شماره خبر:٢٤٥٣ تعداد نمایش خبر:849

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: