اخبار > تاکید مدیر شعب بانک ملت استان قم بر پیگیری پرونده‌های مطالباتی با سرفصل مشکوکتاکید مدیر شعب بانک ملت استان قم بر پیگیری پرونده‌های مطالباتی با سرفصل مشکوک

تاکید مدیر شعب بانک ملت استان قم بر پیگیری پرونده‌های مطالباتی با سرفصل مشکوک

کیارش مدیر شعب بانک ملت استان قم در جلسه هم‌اندیشی با میلاد محمدی مدیر عملیات ناحیه 3 بر پیگیری پرونده‌های مطالباتی زیر یک میلیارد ریال به ویژه در سرفصل مشکوک‌الوصول تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، مدیر شعب استان قم در ابتدای این نشست که شنبه یازده خردادماه برگزار شد و آقایان حبیبی معاونت اعتباری، نجفلو رییس اداره حقوقی بانک ملت استان و محمدی رئیس دفتر نمایندگی شرکت  در آن حضور داشتند ضمن خیر مقدم به مدیران شرکت و قدردانی از تلاش مستمر و متعهدانه کارشناسان دفتر نمایندگی طرح واندیشه، جدیت بیشتر در پیگیری پرونده‌های زیر یک میلیارد ریال به خصوص در سرفصل مشکوک‌الوصول را خواستار شد.

وی از میلاد محمدی مدیر عملیات  ناحیه 3 درخواست کرد ترتیبی اتخاذ کند تا بانک ملت استان قم در پایان مقطع 98/03/31 شاهد کاهش20 میلیارد ریالی در مطالبات زیر یک میلیارد باشد.

کیارش در پایان به رئیس اداره حقوقی خود نیز تأکید کرد: نسبت به اختصاص 10 پرونده مطالباتی به کارشناس کمیته خاص دفتر نمایندگی شرکت اقدام نماید.

براساس این گزارش، در ادامه این نشست مشترک میلاد محمدی مدیر ناحیه 3 در رابطه با برنامه عملیاتی و کمیته خاص توضیحاتی را ارائه و درخصوص همکاری کارشناسان وصول تهران جهت پیگیری پرونده‌های مطالباتی استان قم در مقطع خردادماه اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ حبیبی معاون اعتباری بانک ملت استان قم  نیز ضمن تشکر از اهتمام رئیس و کارشناسان دفتر نمایندگی طرح واندیشه، خواستار تعامل بیشتر کارشناسان با شعب و ارائه گزارش هفتگی از سوی آنان به شعب شد.

گفتنی است؛ مدیر عملیات ناحیه 3 در بخش پایانی ماموریت خود به استان قم به همراه رئیس دفتر نمایندگی شرکت در این استان از شعب کیوانفر و مرکزی بازدید کرد.


 

تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٠:٠١ شماره خبر:٢٤٥٢ تعداد نمایش خبر:640

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: