اخبار > سرپرست دفتر نمایندگی استان گلستان معرفی شدسرپرست دفتر نمایندگی استان گلستان معرفی شد

سرپرست دفتر نمایندگی استان گلستان معرفی شد

مراسم معارفه وحید جمشیدی سرپرست جدید دفتر نمایندگی شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت در استان گلستان شنبه چهارم خردادماه با حضور آقایان آخوندی مدیر شعب وطاهری ریاست اداره حقوقی بانک ملت استان و همچنین  روح‌الله یکه دهقان مدیر عملیات ناحیه چهار در دفتر مدیر شعب استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، آخوندی مدیر شعب بانک ملت استان گلستان در این مراسم با تبریک انتصاب وحید جمشیدی، وی را فردی پویا و خلاق در امور اعتباری معرفی کرد و گفت:  با حضور ایشان که در وصول مطالبات معوق و پیگیری امور مربوطه متخصص است پیش‌بینی می‌شود مطالبات استان به‌طور چشمگیری کاهش یابد.

وی در ادامه سخنان خود  افزود: به دلیل اهمیت ویژه مطالبات و کاهش آن، با انتقال آقای جمشیدی از شعبه بانک ملت به دفتر نمایندگی طرح واندیشه موافقت شد تا با این تغییرات مدیریتی، شاهد رشد عملکرد در کاهش مطالبات در مقطع پایان خردادماه جاری و مقاطع آتی باشیم.

براساس این گزارش؛ آخوندی پیشنهاد کرد: پیگیری ویژه مطالبات زیر یک میلیارد ریال با توجه به شرایط استان و مقطع پیش رو در اولویت‌های اصلی دفتر نمایندگی شرکت قرار گیرد.

مدیر شعب بانک ملت استان گلستان در پایان افزود: تحقق اهداف پیش‌بینی شده جز با تلاش و همت مضاعف کارشناسان وصول در قالب نگاه حرفه‌ای به مطالبات و با رویکرد برنامه‌های عملیاتی بانک ملت میسر نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، در همین راستا جلسه دیگری در دفتر نمایندگی شرکت در استان گلستان با حضور روح‌اله یکه دهقان مدیر عملیات ناحیه 4 برگزار شد و وحید جمشیدی به عنوان سرپرست این دفتر به کارشناسان معرفی گردید.

برپایه همین گزارش؛ یکه دهقان در این جلسه ضمن قدردانی از عملکرد دفتر نمایندگی شرکت در سال 97 و رشد قابل توجه در میزان وصول مطالبات، انتظارات شرکت  را از سرپرست و کارشناسان این دفتر بیان کرد و خواستار تلاش بیشتر در سال 98 در راستای تحقق اهداف شرکت شد.

وی با اشاره به تأکید مدیر شعب استان مبنی بر اولویت قرار گرفتن وصول مطالبات زیر یک میلیارد ریال در مقطع خردادماه، گفت: در جلسه کمیته راهبرد هفته جاری این دفتر، مطالبات زیر یک میلیارد ریال به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد و کارشناسان پیشنهادات و راهکارهای خود برای کاهش این مطالبات را به سرپرست دفتر ارائه دهند.

بر پایه این گزارش؛ همچنین در این جلسه بر رعایت قوانین و مقررات اداری از جمله ورود اول وقت پرسنل به محل کار تاکید شد.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه وحید جمشیدی سرپرست جدید دفتر نمایندگی شرکت،  اظهار امیدواری کرد: با همدلی و فعالیت به صورت عملیاتی بتوانیم اهداف بانک ملت و شرکت طرح واندیشه را بهتر از گذشته محقق کنیم.

 

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٨ خرداد ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٠:٢٨ شماره خبر:٢٤٤٩ تعداد نمایش خبر:1128

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: