اخبار > تقدیر از شرکت طرح و اندیشه در جلسه مطالباتی استان کردستانتقدیر از شرکت طرح و اندیشه در جلسه مطالباتی استان کردستان

تقدیر از شرکت طرح و اندیشه در جلسه مطالباتی استان کردستان

در جلسه مطالباتی بانک ملت استان کردستان که پنج‌شنبه دوم خردادماه به ریاست شیرفر مدیر شعب استان برگزار شد از عملکرد دفتر نمایندگی شرکت در کاهش مطالبات قدردانی بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی؛ در آغاز این جلسه که آقایان بختیار پناه معاون اعتباری، رعنایی رئیس اداره حقوقی، میمنت‌آبادی رئیس شعبه مستقل مرکزی سنندج، باسط عزیزی کارشناس اداره برنامه‌ریزی، رئیس و کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت طرح و اندیشه استان کردستان نیز حضور داشتند، شیرفر مدیریت شعب استان ضمن خیر مقدم به رئیس و کارشناسان دفتر نمایندگی شرکت  و ابراز خرسندی از حضور آنان در جلسه مطالباتی، طی سخنانی گفت: هدف اول این جلسه  قدردانی از تلاش و عملکرد موفق کارشناسان طرح واندیشه در کاهش مطالبات استان در مقاطع گذشته و هدف دوم نیز هم‌افزایی بیشتر بین مدیریت شعب استان و دفتر نمایندگی طرح واندیشه در جهت تحقق بهتر اهداف است.

وی در ادامه با تشریح وضعیت مطالبات استان، افزود: خوشبختانه با تلاش مستمر همکاران بانک ملت استان و دفتر نمایندگی طرح واندیشه، این مدیریت رتبه 1 را در ناحیه مربوطه کسب کرده است.

وی همچنین با تأکید بر تقویت تعامل و همکاری در ماه‌های آتی و ضرورت پیگیری جدی تر مطالبات جاری استمهالی، گفت: به دلیل اینکه در زمان تقسیط بدهی به توان بازپرداخت مشتریان توجه چندانی نشده است ممکن است بعضی در پرداخت اقساط خود مشکل داشته باشند و یا کوتاهی کنند که این امر نیازمند پیگیری و توجه ویژه کارشناسان وصول شرکت است تا مانع از بازگشت این تسهیلات به سرفصل‌های مطالباتی شوند.

براساس همین گزارش، مدیر شعب استان کردستان در پایان از کلیه کارشناسان وصول دفتر نمایندگی شرکت خواست موانع، مشکلات و نقطه نظرات خود را بیان کنند.

به گزارش روابط عمومی، در ادامه این نشست مشترک، نوری رئیس دفتر نمایندگی شرکت گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد دو ماه گذشته کارشناسان این دفتر و همچنین وضعیت پیگیری تخلیه املاک استان  را ارائه کرد.

بر پایه این گزارش؛ در پایان این جلسه ابتدا کارشناسان وصول دفتر نمایندگی کردستان موانع، مشکلات و نقطه نظرات خود را بیان نمودند که با استقبال مدیریت شعب استان قرار گرفت و در خاتمه نیز شیرفر مدیر شعب استان با هدایایی از تلاش و عملکرد آنان قدردانی کرد.


تاریخ درج خبر:سه شنبه ٧ خرداد ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٠:٥٤ شماره خبر:٢٤٤٨ تعداد نمایش خبر:880

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: