اخبار > هفتمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت برگزار شد



هفتمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت برگزار شد

هفتمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت برگزار شد

هفتمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت عصر یکشنبه 5 خردادماه رأس ساعت مقرر به ریاست سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل در سالن کنفراس ساختمان شماره یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، در آغاز این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید توسط سعید حاج محمدی، سعید عسگری ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری مولی‌الموحدین حضرت علی ابن ابی طالب(ع)، گفت: لیالی قدر را قدر بدانیم، از فضیلت‌های آن بهره‌مند شویم و برای همدیگر دعا کنیم.

براساس این گزارش، در ادامه چمنکار دبیر کمیته راهبرد تکالیف جلسه قبل را قرائت و مدیران عضو کمیته درخصوص اقدامات انجام شده گزارشی را ارائه دادند که عبادی‌پور معاون کل عملیات  اطلاعیه 2/10114 به تاریخ 98/02/23 با موضوع بخشودگی سود و وجه التزام تأخیر و تأدیه را تشریح و بر مطالعه کامل این اطلاعیه از سوی همکاران به ویژه بخش عملیات تأکید کرد.

وی همچنین به تشریح بخشنامه شماره 1/1388 به تاریخ 98/02/25 مربوط به اخذ و نحوه تکمیل و واخواست سفته صادره از سوی اداره کل حقوقی بانک ملت پرداخت و گفت: جزئیات این بخشنامه پیش از این از طریق شرکت به‌طور کامل  برای همکاران تبیین و اطلاع‌رسانی شده بود.

بر پایه همین گزارش؛ در ادامه جلسه چمنکار مدیر حوزه قائم مقام ابتدا درخصوص فرآیند بازرسی داخلی و تشکیل کارگروهی با حضور آقایان عبادی‌پور، کشاورز، جام جمی، چمنکار، کوه‌فر و خادم گزارش خود را ارائه داد و در بخش پایانی نیز به تشکیل جلسه دوم با موضوع  ورود شرکت به بازارهای مالی غیر از بانک ملت و ارائه گزارش آن به قائم مقام مدیرعامل اشاره کرد.

بنابر گزارش روابط عمومی؛ اقدامات انجام شده در ارتباط با تسهیلات رفاهی برای پرسنل مانند اخذ وام از بانک ملت، شناسایی پیمانکار واجد شرایط برای ناهار پرسنلی بعد از ماه مبارک رمضان، ارائه  خدمات درمانی به  همکاران از طریق حضور پزشک در شرکت، اقدامات دبیرخانه پویش «سال جدید-خدمت جدید»، سامانه اتوماسیون اداری و طراحی سایت جدید برای شرکت به منظور استفاده بخش آموزش از سوی مهرزاده معاون برنامه ریزی و منابع انسانی، گزارش سعید حاج محمدی مدیر برنامه‌ریزی در ارتباط با آماده‌سازی مجلد برنامه عملیاتی، آخرین اقدامات در ارتباط با برپاسازی سامانه استعلام، سامانه توقیف و ترخیص، توقف ثبت وصولی‌ها، تامین تجهیرات صوتی و تصویری برای سالن کنفرانس شماره 1و برآورد هزینه آماده‌سازی سالن کنفرانس ساختمان شماره 5 از سوی بردال مدیر فناوری اطلاعات  از جمله گزارشات ارائه شده از سوی مدیران در این بخش  بود.

گفتنی است؛ در پایان جلسه نیز کلیپ آموزشی با موضوع توصیه‌های مدیریتی که به همت مدیریت آموزش تهیه شده بود، پخش و مورد توجه اعضای کمیته قرار گرفت.
 

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٧ خرداد ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٠:٣٠ شماره خبر:٢٤٤٧ تعداد نمایش خبر:1002

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: