اخبار > بازدید مدیر شعب استان خراسان جنوبی از دفتر نمایندگی شرکتبازدید مدیر شعب استان خراسان جنوبی از دفتر نمایندگی شرکت

بازدید مدیر شعب استان خراسان جنوبی از دفتر نمایندگی شرکت

احمد میر مدیر شعب استان خراسان جنوبی به همراه زرگری معاون مالی اداری، چهکندی مدیر حراست و آراسته رئیس اداره حقوقی این مدیریت، از دفتر نمایندگی شرکت در این استان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت، در این بازدید أسماء ظُهَر سرپرست دفتر نمایندگی شرکت ضمن خیر مقدم به مدیر شعب استان و همراهان وی، گزارشی از عملکرد این دفتر را در سال 97 و اجرای موفق طرح‌های عملیاتی ارائه کرد.
 

وی تعامل و همراهی کارشناسان وصول دفتر طرح واندیشه را با اداره حقوقی استان و رؤسای شعب بسیار نزدیک و مطلوب توصیف کرد  و آن را عامل اصلی و موثر در تحقق اهداف و عملکرد موفق دانست.
 

براساس این گزارش، در ادامه احمد میر مدیر شعب استان خراسان جنوبی با قدردانی از زحمات سرپرست  و کارشناسان دفتر نمایندگی طرح واندیشه، گفت: در سایه همدلی و هماهنگی در مذاکرات تیمی است که می‌توان به کاهش مطالبات دست یافت که خوشبختانه در این استان شاهد این تعامل هستیم.

بنابراین گزارش، همچنین زرگری معاون مالی اداری بانک ملت استان نیز با قدردانی از تلاش بی‌وقفه و مسئولانه سرپرست و کارشناسان دفتر نمایندگی طرح و اندیشه، رمز موفقیت را در وصول مطالبات پیگیری مستمر دانست و گفت: خوشبختانه کارشناسان دفتر طرح و اندیشه به درستی و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به هدف سازمانی خود که کاهش مطالبات استان است دست پیدا کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی، در پایان آراسته رئیس اداره حقوقی مدیر شعب استان نیز گفت: با پیگیری کارشناسان دفتر طرح واندیشه در ادارات ثبت، دادگاه و امور زمان بر حقوقی، توانستیم در سال گذشته با سرعت بخشیدن به اقدامات حقوقی، به نتایج قابل قبولی برسیم.

وی اظهار امیدواری کرد: با حضور مدیر شعب استان و در سایه برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با شرکت طرح واندیشه، شاهد کاهش بیشتر مطالبات در مقاطع پیش رو باشیم.

تاریخ درج خبر:سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٤:٤٤ شماره خبر:٢٤٤٤ تعداد نمایش خبر:878

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: