اخبار > با تغییرات جدید در ادارات عملیات استانها، منتظر بازخوردهای مثبت هستیمقائم مقام مدیرعامل:

با تغییرات جدید در ادارات عملیات استانها، منتظر بازخوردهای مثبت هستیم

با تغییرات جدید در ادارات عملیات استانها، منتظر بازخوردهای مثبت هستیم

پیرو انتصابات اخیر درچند بخش از نواحی عملیات 3،2،1 و4 ، ظهر دیروز یکشنبه 29 اردیبهشت‌ماه - جلسه‌ای با هدف هماهنگی حوزه‌های ماموریتی در عملیات استانها به ریاست سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل در سالن کنفرانس شماره 1 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، قائم مقام مدیرعامل در ابتدای این جلسه ضمن آروزی موفقیت برای همکاران در مسئولیت‌های جدید، گفت: نگاه و نظر شرکت به نواحی 3،2 و 4 مشخص است و تغییر و تحولات صورت گرفته در سطح مدیران نواحی مذکور نیز نشان‌دهنده سطح انتظارات شرکت از این نواحی است .

وی افزود: بدون شک مدیران گذشته نیز در استان‌ها زحمات بسیاری کشیدند که قابل تقدیر است، اما با توجه به مشکلاتی که در مسیر وصول مطالبات استان‌ها وجود دارد تصمیم گرفتیم تغییراتی در سطح مدیران ایجاد کنیم تا با انرژی جدید شاهد تحولات مثبت در این عرصه باشیم.

بنابراین گزارش، قائم مقام مدیرعامل ادامه داد: برای شرکت طرح واندیشه دفاتر نمایندگی استان‌ها و عملکردشان در وصول مطالبات بسیار حائز اهمیت است، بنابراین منتظر بازخوردهای به مراتب مثبت‌تر در مقایسه با گذشته  از سوی آنها هستیم.

عسگری تأکید کرد: ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بالفعل منابع انسانی ما در دفاتر استانی بسیار بالاست و به همین خاطر عملکرد بهتری از این دفاتر انتظار می‌رود.

وی افزود: باید برای استفاده بهینه از ظرفیت‌های کارشناسی که در استانها وجود دارد برنامه‌ریزی درستی انجام شود، ضمن اینکه معتقدیم نیروی انسانی بی‌انگیزه، بی‌تخصص و بدون تعهد سازمانی در شرکت طرح واندیشه هیچ جایگاهی ندارد.

نظارت مستمر و تسلط بر کلیه امور دفاتر استان‌ها، برگزاری کیفی جلسات کمیته راهبرد طبق چارچوب‌های ابلاغی، پاسخگویی و پیگیری سریع به موارد ارجاع شده از سوی ستاد، ارائه آمار دقیق و به روز، دستیابی به اهداف تعیین شده، توجه ویژه به مقررات تردد، کنترل مرخصی‌ها علی‌الخصوص در مقاطع، ارتباط نزدیک رؤسای دفاتر نمایندگی و کارشناسان وصول با مدیران شعب، توجه ویژه به اجرای برنامه عملیاتی، نوآوری و پویایی همکاران، سبقت اطلاعاتی از روسای شعب و ادارات حقوقی، توجه ویژه به فعال‌سازی کمیته خاص و کنترل هزینه‌ها از جمله مواردی بود که قائم مقام مدیرعامل با توجه تغییرات جدید در نواحی 3،2 و 4 به نیاسری دستیار معاون کل عملیات در امور استانها یادآورد شد تا در دستور کار جدی وی قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی، قائم مقام مدیرعامل در ادامه گفت: رعایت نظم و انضباط در دفاتر استانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

عسگری افزود: هر چند استفاده از مرخصی حق هرکارمندی است اما باید در چارچوب مقررات استفاده شود و این موضوع مهمی است که مدیران نواحی باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

عسگری در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت پاسخگویی مداوم رؤسای دفاتر استانی اشاره کرد و گفت: درصورت عدم حضور روسای دفاتر در محل کار به هر دلیلی، باید فرد دیگری پاسخگوی تمامی مسائل دفتر  باشد. اینکه تمامی امور متکی به رییس دفتر و حضور وی باشد قطعا مأموریت‌های سازمانی به کندی انجام خواهد شد.

براساس این گزارش، قائم مقام مدیر عامل همچنین تأکید کرد: دفاتر استانی باید به‌طور کامل در جریان اجرای برنامه عملیاتی قرار گیرند و بدانند که شرکت  در سال 98 مجدانه و مصرانه درحال اجرا و پیگیری این برنامه است.

*پتانسیل بسیاری در نواحی نهفته است

به گزارش روابط عمومی، در ادامه این نشست نیاسری دستیار معاون کل عملیات در استان‌ها نیز طی سخنانی ضمن تقدیر از توجه ویژه عسگری قائم مقام شرکت به دفاتر استانی، گفت: قطعا نیازمند ارشادات و توجه مستمر و ویژه شما هستیم. پتانسیل بسیاری در نواحی نهفته است که حمایت همه‌جانبه شما می‌تواند این پتانسیل‌ها را بارور کند.

وی اظهار امیدواری کرد: با تغییرات مدیریتی جدید نواقص موجود برطرف و حرکت در جهت پیشرفت و تعالی بهتر برای تحقق اهداف تعیین شده سرعت گیرد.

به گزارش روابط عمومی، یکه دهقان مدیر عملیات ناحیه 4 نیز در ادامه این نشست، گفت: تغییر تزریق خون جدید در مجموعه است، بنابراین با تغییرات صورت گرفته تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا کاستی‌ها را جبران و به سمت تعالی سازمانی حرکت کنیم.

همچنین خادم مدیر عملیات ناحیه 2 نیز افزود: تغییر و تحول قطعا منشا خیر و سعادت خواهد بود. ما تلاش خواهیم کرد در استان‌ها اهداف را بهتر از قبل دنبال کرده تا به نتیجه مطلوب برسیم.

براساس این گزارش، عسگری در ادامه با اشاره به جابه‌جایی پرسنل از استان‌ها به تهران گفت: انتقال نیرو از استان به تهران تحت هر شرایطی ممنوع است و مدیران به هیچ‌ عنوان به این مساله نپردازند.

به گزارش روابط عمومی، میلاد محمدی مدیر جدید ناحیه 3 نیز ضمن تقدیر و تشکر از اعتمادی که به وی در مسئولیت جدید شده است، گفت: امیدوارم با همکاران خوبی که در استان‌ها داریم، بتوانیم در ماموریت‌های محوله موفق و به ارتقای جایگاه شرکت کمک کنیم.

بنابراین گزارش، عسگری قائم مقام مدیرعامل نیز در پایان تاکید کرد: ما باید به مسائل و مشکلات نگاهی عمیق و موشکافانه داشته باشیم زیرا در غیر اینصورت اتفاق مثبتی نخواهد افتاد.

وی در پایان از اینکه به دلیل مشغله زیاد امکان حضور در دفاتر استانی و دیدار با همکاران برای ایشان فراهم نمی‌شود عذرخواهی کرد و برای مدیران جدید آرزوی موفقیت نمود.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٠:٥٦ شماره خبر:٢٤٤٢ تعداد نمایش خبر:1121

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: