اخبار > ششمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت برگزار شدششمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت برگزار شد

ششمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی  شرکت برگزار شد

عصر -یکشنبه 29 اردیبهشت‌ماه- ششمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت مطابق روال گذشته رأس ساعت مقرر به ریاست سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل در سالن کنفراس ساختمان شماره 5 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در این جلسه که اعضای آن غیر از آقایان عبادی‌پور معاون کل عملیات و آرش کشاورز دستیار این معاونت در تهران به جهت  شرکت در  نشست مشترک با معاون اعتباری مدیریت شعب منطقه 1 و همراهان وی که همزمان در سالن کنفرانس شماره 1 برگزار می‌شد حضور داشتند بعد از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید توسط سعید حاج محمدی، ابتدا سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل و رئیس جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه مبارک رمضان، پیشاپیش  فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) را نیز تبریک گفت و در ادامه چمنکار دبیر کمیته راهبرد تکالیف جلسه قبل را قرائت و مدیران عضو کمیته اقدامات  انجام شده را گزارش کردند.

بر پایه همین گزارش؛ اطلاعیه 2/10114 به تاریخ 98/2/23 با موضوع بخشودگی سود و وجه التزام تأخیر و تأدیه و بخشنامه شماره 1/1388 به تاریخ 98/2/25 مربوط به اخذ و نحوه تکمیل و واخواست سفته که به دلیل عدم حضور عبادی‌پور معاون کل عملیات در جلسه توسط چمنکار قرائت شد، گزارش جلسه برگزار شده صبح روز یکشنبه 29 اردیبهشت پیرامون بررسی کارشناسی چگونگی ورود موفق شرکت به بازارهای مالی غیر از بانک ملت با حضور آقایان عبادی‌پور، فرجی، کشاورز، نیاسری، بردال و چمنکار و همچنین اقدامات انجام شده در ارتباط با جلسه اختصاصی مدیران ستادی و عملیاتی با مدیرعامل شرکت توسط مدیر حوزه قائم مقام، ارسال اطلاعیه با موضوع لزوم هوشیاری در مواجهه با درخواست‌های غیرمتعارف توسط مدیریت حراست از طریق ایمیل برای همکاران، گزارش مهرزاده معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی در ارتباط با اخذ تسهیلات بانکی برای کارکنان، پویش خدمت جدید در سال جدید، ارائه خدمات درمانی به همکاران در ساختمان آزادی، راه‌اندازی اتوماسیون اداری برای استفاده در صدور حکم مأموریت‌های پرسنلی و همچنین اقداماتی که برای ناهار همکاران انجام گرفته است از جمله گزارشاتی بود که مدیران عضو کمیته ارائه کردند.

بنابر گزارش روابط عمومی؛ مهرزاده در ارتباط با پویش خدمت جدید در سال جدید، گفت: از واحدهای ستادی مجموعاً 68 پیشنهاد خدمت جدید ارائه شد که واحد پشتیبانی و مدیریت روابط عمومی بیشترین مشارکت را داشتند ضمن اینکه تعدادی از بخش‌های ستادی هنوز اقدامی در این ارتباط انجام ندادند.

وی در ادامه به ارائه گزارشی از میزان مشارکت واحدهای عملیاتی در این پویش پرداخت و گفت: از بخش‌های عملیاتی مستقر در تهران استقبال نسبتا مطلوبی صورت گرفته است اما از دفاتر نمایندگی آن‌گونه که انتظار می‌رفت استقبال انجام نشده است.

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی در عین حال یادآور شد: از بین دفاتر نمایندگی استانی، استان‌های یزد و خوزستان مشارکت بیشتری در مقایسه با دیگر دفاتر داشتند.

مهرزاده درخصوص راه‌اندازی اتوماسیون اداری برای احکام ماموریت‌های اداری کارکنان نیز با اعلام اینکه این اتوماسیون برای هدف مورد نظر آماده شده است، به ظرفیت و قابلیت سایت شرکت برای استفاده در این خصوص نیز اشاره کرد و گفت: مدیریت فناوری اطلاعات درحال رایزنی با مجری طراح سایت شرکت است تا از این قابلیت با هزینه‌ای بسیار معقول برای این منظور استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی؛ در ارتباط با پویش خدمت جدید در سال جدید به پیشنهاد قائم مقام مدیرعامل مقرر شد معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی طی اطلاعیه‌ای ضمن تاکید بر الزام همه بخش‌های ستادی و عملیاتی به شرکت در این پویش، مهلت نهایی مشارکت در طرح را نیز اعلام نماید.

برپایه همین گزارش؛ در بخش مربوط به ورود شرکت به بازارهای مالی غیر از بانک ملت، برخی از اعضای کمیته از جمله آقایان مهرزاده، نیاسری، فرجی، جام جمی، یکه دهقان و بردال به ارائه نقطه نظرات خود مبنی بر ضرورت بررسی کارشناسی همه بسترهای مدیریتی، فنی، اجرایی و عملیاتی برای تضمین موفقیت و اعتلای بیش از پیش جایگاه طرح واندیشه پرداختند.

به گزارش روابط عمومی؛ سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل و نائب رئیس کمیته راهبرد مرکزی نیز طی سخنانی با تایید نظرات ارائه شده از سوی اعضای کمیته، به ضعف‌های موجود در بخش‌های مختلف ستادی و عملیاتی شرکت اشاره کرد و گفت: برای ورود به بازارهای مورد نظر باید تمهیدات لازم برای تامین  زیرساخت‌های مورد نیاز از جمله در بخش مدیریت فناوری اطلاعات، مالی، حقوقی، نیروی انسانی مورد نیاز در بخش وصول مطالبات و سایر بخش‌ها اندیشیده شود تا حضور موفق در این عرصه حاصل گردد.

وی با اشاره به تجربه گذشته شرکت طرح و اندیشه در حوزه پروژه‌ها، بر استفاده از همه ظرفیت‌های مدیریتی و کارشناسی برای بررسی همه‌جانبه در این خصوص تأکید کرد.

سعید عسگری در پایان با اشاره به برند و جایگاه موفق طرح واندیشه که با تلاش شبانه‌روزی مدیران و کارکنان طی سه سال اخیر بدست آمده است بر برنامه‌ریزی در قالب خرد جمعی در جهت ورود موفق به بازارهای مالی مورد نظر تاکید نمود.


 

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٨:٤٣ شماره خبر:٢٤٤١ تعداد نمایش خبر:914

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: