اخبار > برگزاری کمیته راهبرد دفتر کرمانشاه با حضور مسئول اعتباری شعبه عشایر و کارشناس حسابرسی داخلی شرکتبرگزاری کمیته راهبرد دفتر کرمانشاه با حضور مسئول اعتباری شعبه عشایر و کارشناس حسابرسی داخلی شرکت

برگزاری کمیته راهبرد دفتر کرمانشاه با حضور مسئول اعتباری شعبه عشایر و کارشناس حسابرسی داخلی شرکت

کمیته راهبرد دفتر نمایندگی استان کرمانشاه با حضور مسئول اعتبارات شعبه عشایر بانک ملت استان، اسمعیلی کارشناس حسابرسی داخلی شرکت و کارشناسان این دفتر  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در ابتدای جلسه صادقی رییس دفتر نمایندگی شرکت با تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضران در جلسه، گزارشی از عملکرد این دفتر را در سال 97 ارائه نمود.

صادقی همچنین با توجه به بررسی صورت گرفته در ارتباط با آمار کل مطالبات و زیر یک میلیارد ریال بانک ملت استان و از طرفی افزایش چشمگیر مطالبات سررسیدگذشته، به رایزنی‌های خود با معاونت اعتباری استان اشاره کرد و از روسای شعب خواست درخصوص ارجاع مطالبات سررسیدگذشته همکاری لازم را داشته باشند.

بنابراین گزارش؛ در ادامه نشست جوکار مسئول اعتبارات شعبه عشایر با تایید گزارش رئیس دفتر نمایندگی شرکت، به حجم مطالبات مشکوک‌الوصول و ذخیره بالای آن اشاره کرد و خواستار تسریع در پیگیری پرونده‌های مطالباتی با اولویت به مطالبات مشکوک‌الوصول شد.

وی همچنین با ابراز رضایت از عملکرد دفتر نمایندگی شرکت در استان کرمانشاه، خواستار اظهارنظر کارشناسان وصول در مسائل مربوطه شد.

رئیس اعتبارات شعبه عشایر بانک ملت استان کرمانشاه اقدام شرکت طرح واندیشه در تدوین و اجرای برنامه عملیاتی را تصمیمی بسیار کارشناسی دانست که می‌تواند  در تحقق اهداف  بانک نقش محوری داشته باشد. 

وی افزود: باید با تعامل و مشارکت جمعی تلاش شود تا برنامه عملیاتی طرح واندیشه با برنامه بانک همسو و کمترین تناقض را داشته باشد. 

جوکار انتظار بانک ملت را از شرکت طرح واندیشه بسیار بالا دانست که دلیل آن توانمندی مدیران و کارشناسان وصول است.

بر پایه همین گزارش؛ بررسی مطالبات شعبه عشایر با حضور جوکار مسئول اعتبارات این شعبه و اسمعیلی کارشناس حسابرسی داخلی شرکت  طرح واندیشه از  دیگر بخش‌های این نشست مشترک بود.

به گزارش روابط عمومی؛ اسمعیلی کارشناس حسابرسی داخلی شرکت نیز  ضمن ابراز خشنودی از حضور در جمع کارشناسان دفتر کرمانشاه، هدف از ماموریت خود را انجام بازرسی‌های ادواری از دفاتر نمایندگی اعلام کرد.

گفتنی است؛ در پایان جلسه نیز کارشناسان دفتر کرمانشاه به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مشترک فی‌مابین بانک و شرکت پرداختند که توسط صادقی و جوکار پاسخ داده شد.


تاریخ درج خبر:دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٨:٢١ شماره خبر:٢٤٤٠ تعداد نمایش خبر:692

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: