اخبار > جایگاه روابط عمومی خاص و ویژه‌ استمدیرعامل شرکت:

جایگاه روابط عمومی خاص و ویژه‌ است

جایگاه روابط عمومی خاص و ویژه‌ است

محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در دیدار با مدیر و کارشناسان روابط عمومی شرکت، ضمن تبریک این مناسبت به آنان و اشاره به جایگاه خاص و ویژه روابط عمومی، از تلاش همکاران خود در این مدیریت قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، سبزواری در این نشست صمیمی که عصر امروز برگزار شد با اعلام اینکه علاقه زیادی به مطالعه روزنامه، خبرنگاری و رصد مداوم سایت‌های خبری دارد، گفت: برای روابط عمومی و اثربخشی آن در شرکت جایگاه ویژه‌ای قائل هستم.

وی افزود: برای ورود به بازارهای جدید روابط عمومی می‌تواند خدمات ارزنده‌ و شایسته‌ای را در این زمینه ارائه دهد.

براساس این گزارش، مدیرعامل شرکت یکی از عرصه‌های ضروری برای بازاریابی را حضور در نمایشگاه‌های تخصصی دانست که باید توسط روابط عمومی برنامه‌ریزی و مدیریت شود تا توانمندی‌ها و قابلیت‌های شرکت به درستی به مخاطبان معرفی گردد.

محمد حسین سبزواری در عین حال تاکید کرد: روابط عمومی نیز باید با ارائه طرح‌ها و ایده‌های نو به جایگاه خود در مجموعه‌ ارتقا بخشد.

بنابراین گزارش، عبداله‌زاده مدیر روابط عمومی شرکت نیز در این دیدار با قدردانی از توجه ویژه مدیرعامل شرکت به فعالیت‌های روابط عمومی، آمادگی این مدیریت را برای انجام ماموریت‌های سازمانی با کیفیت مورد انتظار مدیریت شرکت اعلام کرد.

گفتنی است؛ مدیرعامل شرکت در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از خدمات مدیر و کارشناسان روابط عمومی تقدیر کرد.
 

تاریخ درج خبر:يکشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٨:١٤ شماره خبر:٢٤٣٩ تعداد نمایش خبر:851

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: