اخبار > هم‌اندیشی مدیران منطقه 4 بانک ملت با شرکت برای بررسی مطالبات برگزار شدهم‌اندیشی مدیران منطقه 4 بانک ملت با شرکت برای بررسی مطالبات برگزار شد

هم‌اندیشی مدیران منطقه 4 بانک ملت با شرکت برای بررسی مطالبات برگزار شد

اولین جلسه هم‌اندیشی معاونت اعتباری مدیریت شعب منطقه 4 با کارشناسان ادارات عملیات کمیته خاص، مرکز و ممتاز این منطقه در سال 98 به ریاست سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل در سالن کنفرانس ساختمان شماره 1 شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت؛ در این جلسه که رئیس اداره حقوقی و روسای حوزه‌های مدیریت شعب منطقه 4 نیز حضور داشتند خامنه معاون اعتباری این منطقه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضران در جلسه، گفت: مدیریت شعب منطقه 4 و همه ارکان این مدیریت خواستار تعامل همه‌جانبه با شرکت طرح و اندیشه بالاخص با مدیران و کارشناسان وصول منطقه می‌باشد.

وی در ادامه افزود: باید با کمک یکدیگر و بصورت جمعی در راستای کاهش وصول مطالبات منطقه 4 قدم برداریم تا ضمن اثربخشی در انجام ماموریت‌هایی که بر عهده ما گذاشته شده است در تحقق اهداف بانک مثمرثمر باشیم.

براساس این گزارش، حسین‌زاده رییس حوزه 1 این منطقه نیز در ادامه گفت: مجموعا 11 شعبه ممتاز در حوزه 1 منطقه 4 وجود دارد و از کارشناسان وصول شرکت طرح و اندیشه انتظار داریم این شعب را به خوبی تقسیم و مطالبات آن را رصد نمایند زیرا زمینه برای کار و فعالیت در آنها بسیار زیاد است.

وی با اشاره به میزان کل مطالبات حوزه 1 منطقه 4، گفت: امیدواریم با کمک کارشناسان خبره و پرتلاش شرکت طرح واندیشه گام‌های موثری برای وصول آنها برداریم.

به گزارش روابط عمومی، در ادامه زاغری رییس حوزه 2 این منطقه نیز گفت: میزان مطالبات مشکوک‌الوصول در حوزه 2 قابل توجه است و رشدی معادل 16.5 درصد را نشان می‌دهد.

وی همچنین رشد مطالبات زیر یک میلیارد ریال این حوزه را از ابتدای سال جاری 13 درصد اعلام کرد.

زاغری تاکید کرد: بخش عمده مطالبات حوزه 2 در شعبه مهستان تجمیع شده است.

رئیس حوزه 2 منطقه چهار ضمن قدردانی از کارشناسان شرکت طرح و اندیشه، خاطرنشان کرد: از مدیران شرکت طرح و اندیشه انتظار داریم چنانچه قصد تغییر هرکدام از کارشناسان را دارند حتی‌الامکان هماهنگی لازم با منطقه نیز صورت گیرد تا در جریان جزئیات امور قرار گیریم.

وی افزود: با کارشناسان شرکت طرح واندیشه در منطقه 5 بصورت روزانه و هفتگی ارتباط مستمر و مداوم داشتیم و امیدوارم این ارتباطات در منطقه 4 نیز بیش از پیش افزایش یابد.

زاغری همچنین از زحمات میلاد محمدی مدیر اداره عملیات منطقه 5 تقدیر کرد.

بنابراین گزارش، در ادامه نشست هم‌اندیشی احمدی رییس حوزه 3 منطقه 4 نیز با اشاره به میزان مطالبات این حوزه، گفت: همه تلاش ما این است تا در قالب همکاری و تعامل با دوستان طرح و اندیشه نتیجه خوبی در کاهش وصول مطالبات منطقه بدست آید.

به گزارش روابط عمومی، فرزانه رییس اداره حقوقی منطقه 4 نیز در ادامه این جلسه ضمن قدردانی از تیم عملیاتی منطقه 4 شرکت به ویژه کارشناسان کمیته خاص، گفت: پیگیری‌های کارشناسان وصول و عملکرد مثبت‌شان در منطقه 4 بسیار محسوس است.

وی افزود: در این منطقه از همکاری با کارشناسان کمیته خاص که در حوزه اجرایی نیز فعالیت می‌کنند، بسیار استقبال می‌کنیم.

رییس اداره حقوقی منطقه 4 در ادامه گفت: تاکنون غالب مجموعه کارشناسان وصول و کمیته خاص شرکت طرح و اندیشه کسانی بوده‌اند که حضورشان در اداره حقوقی به عنوان نیروی ارزشی بسیار مثمرثمر  می‌باشد.

وی تاکید کرد: انتظار دارم در سال جاری نیز با تلاش جمعی در کاهش مطالبات شعب قدم برداریم.

فرزانه در پایان تأکید کرد: معتقدم که کار تیمی هدفمند، قوی و بدون حاشیه قطعا عملکرد درخشانی را در منطقه و برای بانک ملت به ارمغان خواهد آورد.

به گزارش روابط عمومی، عسگری قائم مقام مدیرعامل در ادامه این نشست گفت: برنامه مدون شرکت برای سال جدید در منطقه 4 این است که حداقل 15 درصد از مطالبات زیر یک میلیارد ریال منطقه منفی باشد و مطالبات کل منطقه 4 نیز 5 درصد منفی شود.

وی افزود: شرکت طرح واندیشه در گذشته مسیر موفقی را طی نکرده بود و دقیقاً به همین علت با تشخیص مدیران ارشد بانک، مدیرانی از بدنه این بانک برای شرکت طرح و اندیشه انتخاب شدند که خوشبختانه نتایج مثبت این اقدام صحیح مدیریتی را همه شاهد هستیم.

عسگری در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: برنامه‌ها و اقدامات آموزشی شرکت طی حدود سه سال اخیر باعث تغییر نگاه همکاران در اخلاق، گفتار و کردارشان شده که در چارچوب برنامه عملیاتی انجام می‌شود.

وی تاکید کرد: اساسا نظر بانک کاهش مطالبات از سرفصل مشکوک‌الوصول است که 90 درصد مطالبات بانک ملت در این سرفصل قرار دارد.

عسگری در ادامه گفت: هیچ کارشناسی حق ندارد بدنبال سرفصل زنده یا سررسید گذشته برود.

براساس این گزارش، در ادامه این نشست، اکبرزاده رییس جدید اداره عملیات منطقه 4 مرکز و رضا قورچیان به عنوان سرپرست جدید اداره عملیات منطقه 4 ممتاز برنامه‌های خود را برای معاون اعتباری مدیریت شعب منطقه 4 و همراهان وی تشریح کردند.

به گزارش روابط عمومی؛ قائم مقام مدیرعامل در ادامه نیز با اشاره نقش تعامل نزدیک و سازنده در پیشبرد بهتر اهداف، به روسای جدید ادارات عملیات مرکز و ممتاز منطقه 4 ماموریت داد به صورت روزانه با آقایان خامنه معاون اعتباری و فرزانه رییس اداره حقوقی مدیریت شعب منطقه 4 ارتباط داشته باشند تا در سایه این تعاملات، مسیر تحقق اهداف فراهم گردد.

وی همچنین به آنان تاکید کرد: ضمن معرفی کارشناسان وصول حوزه‌‌های 2،1و 3 به مدیران منطقه 4، برگزاری هرگونه جلسه‌ای را نیز به رییس اداره حقوقی منطقه اطلاع دهند.

به گزارش روابط عمومی، کشاور دستیار معاون کل عملیات در تهران در ادامه این نشست هم‌اندیشی گفت: ما نمی‌توانیم روی پرونده‌ای کارکنیم مگر اینکه تاییدیه داشته باشیم و واحد فناوری اطلاعات شرکت بدون اخذ تاییدیه، اجازه ثبت پرونده در سیستم را ندارد، بنابراین هر پرونده‌ای که در سامانه جم شرکت ثبت شده باشد صرفا قابل پیگیری است.

وی تاکید کرد: از آنجاییکه تعامل و کار تیمی در اولویت کار ما قرار دارد از مدیران منطقه 4 انتظار می‌رود مشکلات احتمالی را منعکس کنند تا سریعتر رسیدگی کنیم.

به گزارش روابط عمومی، مرتضی عسگری رییس کمیته خاص نیز در ادامه این جلسه، گفت: با توجه به فلسفه وجودی تشکیل کمیته خاص، یقین داریم با مدیریت قائم مقام مدیرعامل شرکت و راه‌حل‌های ایشان در پرونده‌ها و همچنین نقش موثر رییس اداره حقوقی منطقه 4، این کمیته بیش از پیش مثمرثمر خواهد بود و در آینده سهم بیشتری را در کاهش وصول مطالبات بانک ملت ایفا خواهد کرد.

وی افزود: اکثر همکاران ما در کمیته خاص دارای مدرک کارشناسی و کارشناس ارشد رشته حقوق هستند و با یک دهه سابقه در وصول و همچنین آموزش مستمر و مداوم، موفق شدند عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذارند.

براساس این گزارش، در ادامه این جلسه، عبادی‌پور معاون کل عملیات نیز گفت: انتظار ما این است مدیران منطقه 4 بانک ملت در صورت عدم رضایت از عملکرد کارشناس وصول، مراتب را منعکس کنند تا نقاط ضعف شناسایی و اقدامات لازم برای سرعت بخشیدن به فرایند عملیات وصول مطالبات انجام گیرد.

به گزارش روابط عمومی، در پایان این نشست مشترک خامنه معاون اعتباری منطقه 4 از آقایان اکبرزاده و قورچیان دعوت کرد در اولین فرصت ممکن به همراه کارشناسان مربوطه جهت تدوین اهداف و تکالیف و همچنین تعامل عملی با رؤسای حوزه‌ها و اداره حقوقی در دفتر معاونت اعتباری منطقه حضور بهم‌رسانند.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٨:٣٥ شماره خبر:٢٤٣٨ تعداد نمایش خبر:829

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: