اخبار > شرکت طرح و اندیشه در مدیریت شعب استان جایگاهی ویژه دارداحمدی مدیر شعب بانک ملت استان کرمان:

شرکت طرح و اندیشه در مدیریت شعب استان جایگاهی ویژه دارد

شرکت طرح و اندیشه در مدیریت شعب استان جایگاهی ویژه دارد

مراسم تکریم و معارفه رئیس دفتر نمایندگی شرکت در استان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، در این مراسم که با حضور آقایان احمدی مدیریت شعب استان کرمان، علیرضا نیاسری دستیار معاون کل عملیات در امور استانها، روح‌الله یکه دهقان مدیر عملیات ناحیه چهار، مرتضی عسکری رئیس اداره عملیات کمیته خاص و تمامی پرسنل دفتر نمایندگی کرمان برگزار شد، محمدرضا بکرانی به عنوان رئیس جدید دفتر نمایندگی استان کرمان معرفی و از زحمات محمد اسماعیلی‌زاده سرپرست سابق این دفتر قدردانی شد.

براساس این گزارش، احمدی مدیریت شعب استان کرمان در این جلسه با تاکید بر جایگاه ویژه شرکت طرح و اندیشه گفت: در این استان حجم عظیمی از منابع بانک ملت بلوکه شده است که امیدواریم با این جابه‌جایی مدیریتی بتوانیم این منابع را آزاد و گام موثری در جهت تحقق اهداف عالیه بانک بزرگ ملت برداریم. 

به گزارش روابط عمومی، در ادامه مراسم علیرضا نیاسری دستیار معاون کل عملیات در امور استانها نیز طی سخنانی با قدردانی از خدمات محمد اسماعیلی‌زاده و پرسنل دفتر نمایندگی کرمان، به اهمیت وصول مطالبات در این مقطع از سال اشاره کرد و خواستار تلاش مضاعف کارشناسان دفتر کرمان و تعامل بیش از پیش آنها با رئیس جدید این دفتر شد.

وی از بکرانی رئیس جدید دفتر نمایندگی کرمان نیز خواست با توجه به میزان مطالبات استان و انتظارات مدیران ارشد شرکت و بانک ملت، با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری در راستای تحقق اهداف شرکت اقدامات مؤثر را انجام دهد.

بنابراین گزارش، روح‌الله یکه‌دهقان مدیر عملیات ناحیه چهار نیز در ادامه این جلسه به ارائه گزارشی از عملکرد بکرانی رئیس جدید دفتر کرمان در مسئولیت قبلی پرداخت و وی را فردی لایق و موفق در انجام مأموریت‌های سازمانی دانست.

وی همچنین انتظارات خود را از همکاران دفتر کرمان و رئیس جدید این دفتر بیان کرد.

براساس این گزارش، در این مراسم محمدرضا بکرانی نیز با ابراز خرسندی از حضور در دفتر نمایندگی کرمان، پتانسیل استان را بسیار بالا برشمرد و اظهار داشت: با تلاش، همت و همدلی می‌توان اهداف عالیه بانک ملت و شرکت طرح واندیشه را محقق کرد.

گفتنی است؛ احمدی مدیر شعب بانک ملت استان کرمان در نشست جداگانه با آقایان نیاسری، دهقان و بکرانی که دادگرپور معاون اعتباری وی نیز حضور داشت ضمن ابزار خرسندی از حضور بکرانی در دفتر نمایندگی شرکت، اهداف و انتظارات خود را ابلاغ و خواستار برگزاری جلسات مشترک به‌طور مستمر و اثربخش شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در پایان این جلسه نیاسری گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های آتی شرکت را تشریح کرد.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٧:٠٧ شماره خبر:٢٤٣٦ تعداد نمایش خبر:1397

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: