اخبار > برای ورود به بازارهای جدید وصول مطالبات آماده شویممدیرعامل شرکت در پنجمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی:

برای ورود به بازارهای جدید وصول مطالبات آماده شویم

برای ورود به بازارهای جدید وصول مطالبات آماده شویم

پنجمین جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت  در سال 98 عصر روز یکشنبه 22 اردیبهشت‌ماه به ریاست محمدحسین سبزواری مدیرعامل و رییس کمیته راهبرد مرکزی، سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل و نائب رییس این کمیته، معاونین و مدیران ستادی و عملیاتی عضو  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در ابتدا تکالیف جلسه قبل توسط چمنکار دبیر کمیته راهبرد مرکزی قرائت شد که  مدیران واحدهای صف و ستاد گزارش اقدامات انجام شده را ارائه دادند.

برپایه همین گزارش، اقدامات مدیریت حراست درخصوص اطلاع‌رسانی بین همکاران برای حفظ حرمت ماه مبارک رمضان، گزارش مهرزاده معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی در ارتباط با تسهیلات رفاهی برای پرسنل مانند اخذ وام از بانک ملت، شناسایی پیمانکار واجد شرایط برای ناهار پرسنلی بعد از ماه مبارک رمضان، خدمات درمانی برای همکاران از طریق حضور پزشک در شرکت، اقدامات دبیرخانه پویش «سال جدید-خدمت جدید»، راه‌اندازی نظام پیشنهادات و همچنین سامانه اتوماسیون اداری، گزارش سعید حاج محمدی مدیر برنامه‌ریزی در ارتباط با آماده‌سازی مجلد برنامه عملیاتی و فراخوان انجام شده  از همکاران به منظور انتخاب لوگو برای این برنامه، گزارش خادمی مدیر اجرا پیرامون جلسه مشترک با آقایان طاهروندی، بردال، کشاورز و نیاسری در زمینه پیش‌بینی مکانی جهت کنترل مراجعین به شرکت و آخرین اقدامات مدیریت  فناوری اطلاعات در ارتباط با برپاسازی سامانه استعلام، سامانه توقیف و ترخیص، توقف ثبت وصولی‌ها و تامین تجهیرات صوتی و تصویری برای سالن کنفرانس شماره 1 که توسط بردال ارائه شد از جمله گزارشات ارائه شده از سوی مدیران بود.

به گزارش روابط عمومی عسگری، قائم مقام مدیرعامل در ادامه با اشاره بر ضرورت مشارکت همه مدیران و کارکنان در پویش«سال جدید-خدمت جدید» و ابراز ناخرسندی از عدم استقبال مدیران دفاتر نمایندگی از این پویش، تاکید کرد: هیچ دفتر نمایندگی یا  اداره‌ای نمی‌تواند بگوید من راه‌حل جدیدی در این زمینه پیدا نکردم، زیرا این مساله به درآمد آنها برمی‌گردد.

وی افزود: از مدیران استانی می‌خواهیم پویش «سال جدید-خدمت جدید» را در دفاتر استانی مطرح و زمینه مشارکت همکاران خود را در این پویش فراهم کنند تا در زمان برگزاری مجمع عملکرد مناسبی در این خصوص داشته باشند.

* آزمون قرارداد لازم‌الاجرا بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی، سیده فاطمه روحانی سرپرست آموزش نیز گزارشی را درخصوص اقدامات انجام شده برای برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه برنامه عملیاتی از نیمه دوم خرداد ماه و  برگزاری موفق اردوی مطالعاتی قانون سفته در تهران و دفاتر استانی ارائه کرد.

سرپرست آموزش افزود: منابع و متون آموزشی قرارداد لازم‌الاجرا آماده و به زودی در اختیار روابط عمومی قرارمی‌گیرد تا پیامک‌های این آزمون نیز مانند قوانین قبلی برای همکاران ارسال شود.

وی گفت: آزمون قرارداد لازم‌الاجرا بعد از ماه رمضان برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش، در بخش پایانی گزارش اقدامات انجام شده توسط مدیران عضو کمیته  ابتدا علی خاکپور رئیس اداره تدارکات و املاک پیگیری‌های انجام شده در ارتباط با نصب سیستم خنک‌کننده در واحدهای روابط عمومی، برنامه‌ریزی، آموزش و حقوقی را ارائه کرد و در پایان نیز چمنکار مدیر حوزه قائم مقام نتایج کمیته‌های راهبرد هفته گذشته واحدهای عملیاتی که ناحیه 2 رتبه اول، ناحیه 4 رتبه دوم، و ناحیه 1 رتبه سوم را کسب کرده بودند قرائت کرد.

* برای ورود به بازارهای جدید باید زیرساخت‌ها و توانایی خود را بررسی کنیم

براساس این گزارش، محمدحسین سبزواری مدیرعامل شرکت در بخش پایانی جلسه کمیته راهبرد مرکزی شرکت طی سخنانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات اعضای کمیته و کلیه همکاران در ماه مبارک رمضان گفت: درخصوص وام ضروری برای کارکنان با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته امیدوارم به نتایج خوبی برسیم.

وی همچنین افزود: اقداماتی توسط معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی برای ورزش همکاران انجام شده است که پیش‌بینی می‌شود سالانه دو نوبت در ماه‌های خرداد و آذر از امکانات فراهم شده در قالب کارت ورزشی استفاده کنند.

سبزواری درخصوص پرداخت کارانه به همکاران نیز گفت: معتقدم باید کارانه به جای آخر ماه، اواسط هر ماه پرداخت شود تا بخشی از نیازهای مالی همکاران را پوشش دهد.

وی گفت: درخصوص ناهار پرسنلی نیز مشغول رایزنی هستیم تا بهترین شرایط را برای همکاران که به سلامتی آنها ارتباط مستقیم دارد فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت در بخش پایانی سخنان خود تاکید کرد: باید وارد بازارهایی غیر از بازار بانک ملت شویم.

سبزواری افزود: ما برای ورود به بازارهای جدید باید زیرساخت‌ها و توانایی خود را بررسی و همه جوانب را بسنجیم.

رئیس کمیته راهبرد مرکزی شرکت گفت: در این زمینه باید نیروی کارآزموده و صاحب تفکر خود را شناسایی کنیم تا بتوانیم شرکت طرح واندیشه و بانک ملت را سربلند کنیم. این کار باید حتما دقیق و حساب شده انجام شود زیرا اگر نتوانیم موفق شویم، اعتبار خود را از دست خواهیم داد.

مدیرعامل شرکت با اعلام اینکه برای یک بنگاه اقتصادی کسب درآمد و سود بسیار مهم است، گفت: با برنامه‌ریزی و بسیج امکانات بالقوه شرکت طرح واندیشه می‌توانیم وارد بازارهای جدید شویم.

سبزواری گفت: در قالب کمیته بازاریابی متشکل از معاونین و مدیران تمهیدات لازم را برای این مهم اتخاذ خواهیم کرد.

وی در پایان افزود: همه زوایای این اقدام را بررسی خواهیم کرد تا از ورود به این عرصه بهترین نتیجه را بگیریم.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٥:٣٧ شماره خبر:٢٤٣٥ تعداد نمایش خبر:1535

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: