اخبار > ضرورت تسلط تمامی پرسنل صف و ستاد به سامانه جمدر سومین جلسه ستاد اجرای برنامه عملیاتی تاکید شد:

ضرورت تسلط تمامی پرسنل صف و ستاد به سامانه جم

ضرورت تسلط تمامی پرسنل صف و ستاد به سامانه جم

سومین جلسه ستاد اجرای برنامه عملیاتی شرکت عصر سه شنبه 17 اردیبهشت‌‌ماه به ریاست سعید عسگری قائم مقام مدیرعامل و با حضور اعضای این ستاد در سالن کنفرانس ساختمان شماره 1 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، سعید عسگری رئیس ستاد اجرای برنامه عملیاتی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات همکاران، گفت: دبیر ستاد اجرای برنامه عملیاتی باید صورتجلسات را به دقت پیگیری و چگونگی اجرای آنها را اخذ و گزارش کند.

به گزارش روابط عمومی، در ادامه این جلسه تکالیف جلسه قبل توسط سعید حاج محمدی کارشناس مسئول ارشد این ستاد قرائت  شد و مدیران واحدهای صف و ستاد گزارش اقدامات انجام شده را ارائه دادند.

بر پایه همین گزارش؛ عبداله‌زاده مدیر روابط عمومی درخصوص تکلیف این مدیریت مبنی بر معرفی اعضای ستاد، تعاریف برنامه عملیاتی و فراخوان برای لوگوی برنامه عملیاتی گفت: درخصوص معرفی دبیرکل، دبیراجرایی و سایر اعضای اصلی ستاد اجرای برنامه عملیاتی و همچنین وظایف آنها از طریق سایت شرکت برای همکاران اطلاع‌رسانی شد؛ ضمن اینکه برای انتخاب لوگو نیز ازطریق فراخوان با درج اطلاعیه در سایت شرکت اقدامات لازم صورت و نتایج آن کتبا گزارش شد.

ابوالفضل چمنکار مدیر حوزه قائم مقام نیز درخصوص تخلیه اطلاعاتی همکاران توسط شرکت‌های رقیب و اقدامات صورت گرفته در این زمینه با مدیریت حراست گزارش خود را ارائه داد.

بنابراین گزارش، فاطمه روحانی سرپرست آموزش نیز پیرامون اقدامات انجام شده در زمینه آموزش برنامه عملیاتی برای رؤسا و کارشناسان مناطق به ویژه در استان‌ها توضیحاتی از جمله برنامه‌ریزی برای اجرای این دوره‌ها بعد از ماه مبارک رمضان برای دفاتر نمایندگی را ارائه کرد.

برپایه همین گزارش؛ سعید عسگری در ادامه جلسه با تأکید بر اجرای دوره‌های آموزشی برنامه عملیاتی برای کلیه کارکنان به ویژه  در استان‌ها، گفت:  در زمان برگزاری مجمع نواحی در مقاطع پیش رو، به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا برای همکاران استانی علاوه بر مجمع، بخش آموزش برنامه عملیاتی نیز طراحی و  اجرا گردد.

وی تاکید کرد: بعد از ماه مبارک رمضان برگزاری مجمع مناطق را برگزار خواهیم کرد.

قائم مقام شرکت به عبداله‌زاده مدیر روابط عمومی نیز ماموریت داد برای پیش‌بینی فضای آموزشی مناسب همزمان با  برگزاری مجمع مناطق، اقدامات لازم را انجام دهد.

بر پایه همین گزارش؛ در ادامه جلسه بردال مدیر فناوری اطلاعات اقدامات انجام شده در ارتباط با تهیه داشبورد برنامه عملیاتی و میزان پیشرفت آن را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ عسگری رئیس ستاد اجرای برنامه عملیاتی با اشاره به طراحی سیستمی که بتواند کارشناسان برتر و مدیریت‌های برتر را با تصویر آنها به نمایش گذارد، گفت: این سیستم به صورت ماهیانه باید از این قابلیت برخوردار باشد تا بتوانیم برترین‌ها را مشخص کنیم زیرا امور این‌چنینی از اجزای برنامه عملیاتی خواهد بود.

وی به مدیر فناوری اطلاعات ماموریت داد این مهم را در دستور کار جدی خود قرار دهد و گزارش آن را تا قبل از مجمع آینده ارائه دهد.

*آموزش سامانه جم برای همکاران در برنامه عملیاتی حرف اول را می‌زند

قائم مقام مدیرعامل در ادامه گفت: واحد آموزش باید در زمان برگزاری مجمع به آموزش سامانه جم توجه ویژه داشته باشد، زیرا بسیاری از همکاران در صف و ستاد با این سامانه آشنایی ندارند، لذا برای اینکه این امر محقق شود اطلاع‌رسانی لازم در این خصوص پیش از برگزاری مجمع صورت گیرد.

عسگری تاکید کرد: تمامی پرسنل صف و ستاد باید با سامانه جم آشنایی داشته باشند، زیرا این مساله از مواردی است که در برنامه عملیاتی حرف اول را می‌زند.

*طی هفته جاری کارگروه، دبیر و دستیاران برتر طرح عتیق 2 مشخص و معرفی می‌شوند

براساس این گزارش، در ادامه این نشست مقرر شد طی جلسه‌ای با حضور آقایان سعید عسگری، علیرضا عبادی‌پور و جام جمی کارگروه، دبیر و دستیاران برتر طرح عتیق 2 مشخص و معرفی شوند.

به گزارش روابط عمومی؛ پژمانفر مدیر منابع انسانی درخصوص دستورالعمل نحوه استفاده صحیح از مرخصی که در تکلیف جلسه گذشته ستاد اجرای برنامه عملیاتی مطرح شده بود، گفت: دستورالعمل مرخصی بازبینی و تغییرات لازم در این خصوص صورت گرفت.

*همکاران منضبط در ورود و خروج  تشویق می‌شوند

براساس این گزارش، سعید عسگری با پیشنهاد هاشم شمس سمیع رییس اداره عملیات منطقه 4 مرکز و عضو ستاد اجرای برنامه عملیاتی درخصوص اینکه همکارانی که قبل از ساعت 7:30 در محل کار حضور داشته باشند مورد تشویق قرار گیرند، موافقت کرد.

همچنین قائم مقام شرکت، گفت: از جلسه آینده ستاد اجرای برنامه عملیاتی، اعضای ستاد تحلیل‌های خود را در زمینه وظایف و عملکردشان مطرح و تشریح کنند.

وی تاکید کرد: دبیر ستاد برنامه عملیاتی موظف است یک الی دو روز قبل از برگزاری جلسه ستاد، درخصوص تحلیل مسائلی که برعهده‌ اعضای ستاد  قرار گرفته، اطلاع‌رسانی کند.

براساس این گزارش؛ در ادامه جلسه ستاد اجرای برنامه عملیاتی شرکت، لوگوهایی که طی فراخوان به روابط عمومی شرکت ارسال شده بود مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت طرح پیشنهادی ایمان محمدی به عنوان لوگوی منتخب برای برنامه عملیاتی، برگزیده شد.

گفتنی است، سه طرح دیگر نیز جهت قدردانی از مشارکت همکارانی که در این فراخوان شرکت کردند انتخاب و مقرر شد جوایزی به آنها اهدا شود.

تاریخ درج خبر:شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٨:٠٠ شماره خبر:٢٤٣٣ تعداد نمایش خبر:1082

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: