اخبار > هم‌اندیشی با معاون اعتباری شعبه سپهبد قرنی برای توسعه همکاری در سال 98هم‌اندیشی با معاون اعتباری شعبه سپهبد قرنی برای توسعه همکاری در سال 98

هم‌اندیشی با معاون اعتباری شعبه سپهبد قرنی برای توسعه همکاری در سال 98

چهارمین جلسه کمیته راهبرد منطقه 4 ممتاز با حضور قدیری معاون اعتباری شعبه سپهبد قرنی بانک ملت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، در این جلسه ابتدا نحوه اجرایی شدن برنامه عملیاتی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در ادامه نیز قدیری معاون اعتباری شعبه سپهبد قرنی دو اطلاعیه بانک ملت به  شماره‌های 2/10090 و 2/10092 را برای کارشناسان منطقه 4 ممتاز تشریح کرد.

بنابراین گزارش، بخش بعدی جلسه به ارائه گزارش خانم فریدون‌فر کارشناس کمیته خاص درخصوص پرونده‌های ارجاعی شعبه سپهبد قرنی به این کمیته اختصاص داشت که آخرین اقدامات صورت گرفته از سوی کارشناسان مربوطه تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، در ادامه نیز معاون اعتباری شعبه سپهبدقرنی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط شرکت طرح و اندیشه، گفت: در تعیین تکلیف مطالبات زیر یک میلیارد و پرونده‌های کلان در سال گذشته، شعبه سپهبد قرنی به لطف همکاری با طرح و اندیشه آمار مطلوبی را ارائه کرده است.

وی همچنین خواستار افزایش تعامل و همکاری بیشتر در سال جاری شد.

گفتنی است؛ مقرر شد با توجه به اینکه حجم قابل توجهی از پرونده‌های شعبه در سرفصل مشکوک الوصول بالای ده سال است در جهت تسریع در امر پیگیری حقوقی این پرونده‌ها، شعبه سپهبد قرنی در اسرع وقت نامه اعطای نمایندگی پیگیری اقدامات حقوقی را به نام کارشناس شعبه صادر نماید.

 

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٠:٣٠ شماره خبر:٢٤٢٧ تعداد نمایش خبر:1132

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: