اخبار > اعضای کمیته راهبرد با دانش روز در جلسات شرکت کنند/ سرعت در پیگیری مطالبات در اولویت باشدمدیرعامل شرکت:

اعضای کمیته راهبرد با دانش روز در جلسات شرکت کنند/ سرعت در پیگیری مطالبات در اولویت باشد

اعضای کمیته راهبرد با دانش روز در جلسات شرکت کنند/ سرعت در پیگیری مطالبات در اولویت باشد

محمدحسین سبزواری مدیر عامل جدید شرکت در اولین حضور خود در کمیته راهبرد مرکزی شرکت که مصادف با سومین جلسه این کمیته در سال 98 شد، ضمن قدردانی از تلاش‌های مهندس مدنی‌زاده مدیرعامل پیشین شرکت و کلیه همکاران به جهت کسب موفقیت‌های چشمگیر گذشته، گفت: اعضای کمیته راهبرد وظایف سنگینی برعهده دارند به این دلیل که مشورت و تبادل نظر بین اعضاء جهت هرچه بهتر شدن امور در اینگونه جلسات صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، سبزواری با تاکید برضرورت برگزاری جلسات کمیته راهبرد مرکزی  شرکت و واحدهای تابعه با نظم و انضباط و کیفیت مطلوب، گفت: کمیته راهبرد جلسه بسیار مهمی است چون تصمیمات مهم و اساسی در این جلسات گرفته می‌شود و می‌تواند سرنوشت شرکت و بانک را متحول کند.

*با دانش و اطلاعات روز در جلسات کمیته راهبرد شرکت کنید

سبزواری در ادامه افزود: از همکاران می‌خواهم که با دانش و اطلاعات روز در جلسات کمیته راهبرد شرکت‌ کنند و در ارائه راهکار و پیشنهادات جدید در راستای وظایف و مسئولیت‌هایی که بر عهده دارند مشارکت نمایند.

بنابراین گزارش؛ مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه خاطرنشان کرد: باید مدیران همکاران خود را به فکر کردن تشویق کنند و از آنها بخواهند ایده‌ و نظرات جدید که برای مجموعه مفید است ارائه دهند؛ زیرا از این طریق و در قالب خرد جمعی هم به مدیریت مجموعه کمک می‌کنند و هم تعلق سازمانی آنها افزایش می‌یابد.

سبزواری در ادامه افزود : شک ندارم به کمک همکاران می‌توانیم بهترین نتایج را بدست آوریم.

* «استمرار و پیگیری» را سرلوحه خود قرار دهید

رئیس کمیته راهبرد مرکزی شرکت با اشاره به اهمیت پیگیری مداوم برنامه‌ها و وظایف به عنوان یک اصل مسلم سازمانی، افزود: باید همواره کلمه «پیگیری» را در ذهن‌ خود تداعی و حلاجی کنیم تا ملکه ذهن‌مان شود؛ زیرا انجام امور بدون پیگیری مجدانه و مستمر، نتیجه‌بخش نخواهد بود.

وی گفت: پیگیری مستمر باید به‌صورت جدی در دستورکار ما قرار داشته باشد تا هر روز ، هر ماه و هر سال  بهتر از گذشته باشد.

مدیرعامل شرکت در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: باید تلاش کنیم شرایط محیطی مناسب و امنی را برای فعالیت همکاران فراهم کنیم چون جنس کار ما ردیف مشاغل سخت به شمار می‌آید.

* نحوه رفتار با مدیونین سنجیده و قاطعانه باشد

به گزارش روابط عمومی، سبزواری بااشاره به اهمیت نحوه رفتار با مدیونین، خاطرنشان کرد: کارشناسان وصول و سایر همکاران حوزه عملیات باید با مدیونین و بدهکاران بانکی رفتاری بسیار سنجیده و محترمانه و درعین حال قاطعانه و حرفه‌ای داشته باشند.

وی همچنین به ضرورت اولویت‌بندی استان‌ها براساس میزان مطالباتشان اشاره کرد و گفت: در این صورت می‌توانیم در قالب برنامه مدون و راهبردی پرونده‌های مطالباتی را رصد، پیگیری و به نتیجه برسانیم.

براساس این گزارش، مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه بااشاره به لزوم تعامل مستمر با مدیریت شعب استان و مناطق تهران، گفت: با تعامل مثبت  بهتر می‌توانیم کارها را مدیریت نماییم؛ بنابراین باید تعامل سازنده و مستمر با مدیران و مسئولان بانک ملت در سطوح مختلف در تهران و استان‌ها همواره در دستورکار باشد.

وی در ادامه سخنان خود کلیه همکاران را در فرایند انجام ماموریت‌های سازمانی خود به پرهیز از حاشیه در فضای امروز اقتصادی کشور توصیه کرد و گفت: همه وظیفه داریم با هوشمندی و نظارت مستمر هم از خود، هم از همکاران و هم از سازمان متبوع در این شرایط مراقبت کنیم تا از آسیب احتمالی به دور باشند.

به گزارش روابط عمومی؛ سبزواری با اشاره به وظیفه خطیر وصول مطالبات و ضرورت استفاده از نیروهای کارآمد و خبره در این عرصه، از مدیران عملیات نواحی خواست نیروهای با سابقه را شناسایی کنند تا از آنها  در استان‌هایی که مطالبات گسترده و درعین حال با کمبود نیروی متخصص مواجه هستند، استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت، سبزواری حرکت هوشمندانه و سریع هماهنگ با تحولات جهانی را لازمه موفقیت در هر عرصه‌ای دانست و با اشاره به اهمیت بروز بودن مدیران و کارشناسان در دانش وصول مطالبات برای ایفای نقش بهتر در مواجهه با مدیونین و پیگیری پرونده‌های مطالباتی، بر طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی متنوع تاکید کرد.

وی در بخش پایانی سخنان خود مجددا به همکاران توصیه کرد در ماموریت‌های خود اعم از حوزه وصول و امور ستادی پیگیری سریع و مستمر همراه با رعایت نظم و انضباط سازمانی را در دستور کار خود قرار دهند؛ زیرا زمان نقش مهمی در ماموریت‌های سازمانی شرکت طرح واندیشه دارد.

سبزواری در خاتمه با اشاره به طرح‌های جدیدی که در سازمان اجرا می‌شود، از جمله طرح «پویش سال جدید خدمت جدید»، گفت: طرح‌های جدید موجب می‌شود نگاه عمیق‌تری به مسائل پیرامونی داشته باشیم که نتیجه آن ثبت عملکرد بهتر از گذشته خواهد بود.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٥:٥٤ شماره خبر:٢٤٢٦ تعداد نمایش خبر:1349

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: