اخبار > «پویش سال جدید - خدمت جدید»، نظام پیشنهادات نیست  چاپ        ارسال به دوست

قائم مقام مدیرعامل:

«پویش سال جدید - خدمت جدید»، نظام پیشنهادات نیست

قائم مقام مدیرعامل در سومین جلسه کمیته راهبرد مرکزی در یک گفت‌وگوی اختصاصی با روابط عمومی شرکت با اشاره به اجرای طرح «پویش سال جدید - خدمت سال جدید»، بر ضرورت مشارکت کلیه مدیران و کارکنان صف و ستاد در این طرح تاکید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی؛ سعید عسگری در این گفتگو با تشریح دلایل اجرای طرح پویش خدمت جدید، گفت: در عرصه رقابت، توسعه و تنوع مداوم خدمات امری بدیهی و اجتناب‌ناپذیر است و از طرفی همه بنگاه‌ها اعم از اقتصادی، خدماتی و تولیدی برای بقاء ناچار به ارائه خدمت جدید به مشتری هستند تا از این طریق ضمن حفظ مشتریان خود، وفاداری آنان را نیز برای تداوم همکاری تقویت نمایند.
 
برپایه همین گزارش؛ قائم مقام مدیرعامل در ادامه این گفتگو با اشاره به اینکه طرح پویش «سال جدید-خدمت جدید» به هیچ عنوان نظام پیشنهادات نیست، گفت: متاسفانه، برخی همکاران به اشتباه تصور می‌کنند این پویش همان نظام پیشنهادات است در صورتی‌که اینگونه نیست زیرا در نظام پیشنهادات، کارکنان در ارائه طرح‌های پیشنهادی خود به سازمان متبوع مختار هستند اما در «پویش خدمت جدید»، همه مدیران واحدهای شرکت طرح واندیشه اعم از صف و ستاد موظف هستند با مشارکت همکاران خود، خدمات جدید حوزه تحت مدیریت خود را به صورت مکتوب به دبیرخانه پویش اعلام نمایند. 
 
وی افزود: از آنجاییکه استفاده از شیوه‌های سنتی در انجام ماموریت‌های سازمانی شرکت طرح واندیشه که وصول مطالبات است امری منسوخ و غیرکاربردی شده است؛ لذا استفاده از متدها، ابزارهای مدرن و کارآمد در این عرصه باید در اولویت امور معاونین، مدیران و رؤسا قرار گیرد که طرح «پویش خدمت جدید» به‌منظور دستیابی به همین هدف به اجرا درآمده است.
 
قائم مقام مدیرعامل تاکید کرد: این پویش صرفاً برای حوزه عملیات نیست بلکه همه معاونت‌ها و مدیریت‌ها در ستاد نیز باید برای حوزه خود خدمت جدید تعریف و ارائه نمایند.
 
سعید عسگری در پایان ضمن توصیه به مدیران صف و ستاد برای تشریح درست طرح «پویش خدمت جدید» برای همکاران خود، از آنان خواست نسبت به ارائه خدمت جدید حوزه خود به دبیرخانه آن تعجیل کنند.


١١:٠٧ - دوشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٢٤٢٤    /    تعداد نمایش : ٦٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: