اخبار > مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت روز کارگر را به همکاران تبریک گفتندمدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت روز کارگر را به همکاران تبریک گفتند

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت روز کارگر را به همکاران تبریک گفتند

درآستانه یازدهم اردیبهشت – روز جهانی کار و کارگر- مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت در پیامی مشترک با تبریک این مناسبت به همکاران، از خدمات و تلاش‌های متعهدانه آنها در شرکت طرح واندیشه بهساز ملت که اقدامی جهادگونه در عرصه اقتصادی است، قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی، متن کامل پیام تبریک آقایان محمدحسین سبزواری مدیرعامل، داود نادرزاده رئیس، رضا بدرطالعی نائب رئیس و یاسین گلپور و حسین سراقی عضو هیات مدیره شرکت بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند آن کارگری را دوست دارد که چون کاری به وی محول شود آن را نیکو انجام دهد. رسول اکرم (ص)

نظام هستی و خلقت انسان بر مبنای کار و کوشش استوار بوده است و آنچه جهان بشری را با توفیقات بی‌وقفه در مدار حرکت قرار داده ، شان و جایگاه «کار» است.

بدون شک دستیابی به موفقيت‌ها و تداوم آنها و کسب سودآوری، وابسته به دستانی است که متعهدانه و دلاورانه کار می‌کنند. همان دستانی که با الهام از سیره پیامبر خوبی‌ها، بوسه بر آنها کمترین نشانه قدردانی است.
همکاران گرامی

اینک در آستانه یازدهم اردیبهشت‌ماه - روز جهانی کار و کارگر- ضمن تبریک این مناسبت خجسته و ارزشمند، فرصت را مغتنم شمرده از تلاش‌ها و خدمات متعهدانه و صادقانه شما در راستای تحقق اهداف سازمانی شرکت طرح واندیشه بهساز ملت قدردانی نموده و از خداوند متعال برایتان در همه عرصه‌های زندگی از جمله در استمرار ایفای موفق مسئولیت خطیر وصول مطالبات که اقدامی است جهادگونه در عرصه اقتصادی، توفیقات روز افزون مسئلت می‌نماییم.

               مدیرعامل و هیات مدیره شرکت طرح واندیشه بهساز ملت
محمد حسین سبزواری   داود نادرزاده   رضا بدرطالعی   یاسین گلپور   حسین سراقی


 

تاریخ درج خبر:دوشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:٠٨:٢٥ شماره خبر:٢٤٢٣ تعداد نمایش خبر:749

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: