اخبار > برگزاری دوره آموزشی آداب معاشرت، اصول و فنون مذاکره در دفتر نمایندگی گیلانبرگزاری دوره آموزشی آداب معاشرت، اصول و فنون مذاکره در دفتر نمایندگی گیلان

برگزاری دوره آموزشی آداب معاشرت، اصول و فنون مذاکره در دفتر نمایندگی گیلان

با توجه به برنامه سال 98 شرکت در حوزه آموزش ضمن خدمت مبنی بر تمرکز بیشتر برگزاری این دوره‌ها برای همکاران دفاتر نمایندگی استانی، چهارشنبه چهارم اردیبهشت جلسه آموزشی آداب معاشرت، اصول و فنون مذاکره و زبان بدن برای کارشناسان دفتر نمایندگی استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، در این دوره آموزشی که رئیس و کلیه کارشناسان دفتر گیلان در آن حضور داشتند علیرضا عبادی‌پور معاون کل عملیات به عنوان مدرس دوره به تشریح تئوری و عملی مبانی و اصول حرفه‌ای آداب معاشرت، انواع مذاکره، تیپ‌های شخصیتی مخاطبان و همچنین تکنیک‌های زبان بدن و ضرورت استفاده از آنها در مذاکرات برای فرگیران پرداخت.

براساس این گزارش، این دوره نیز مانند دوره آموزشی دفتر خراسان رضوی در 4 بخش اجرا شد که بخش اول و دوم به اصول حرفه‌ای آداب معاشرت، فنون مذاکره و تیپ‌های شخصیتی و بخش سوم و چهارم به مباحث تخصصی زبان بدن اختصاص داشت.

بر پایه همین گزارش، عبادی‌پور معاون کل عملیات  در پایان این دوره طی سخنانی در جمع شرکت‌کنندگان به نقش مؤثر استفاده از تکنیک‌های فنی و تخصصی اصول مذاکره و زبان بدن توسط کارشناسان وصول در مواجهه با مدیونین و سایر مخاطبان اشاره کرد و به همکاران دفتر نمایندگی گیلان توصیه کرد از آموخته‌های خود در این دوره آموزشی برای افزایش کارآمدی در ماموریت‌های سازمانی به درستی استفاده کنند.

وی همچنین علاقه‌مندی و مشارکت همکاران دفتر گیلان در دوره را بسیار مطلوب توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی، ابراهیم همتی رئیس دفتر نمایندگی استان گیلان نیز ضمن قدردانی از حضور عبادی‌پور معاون کل عملیات در این دفتر، موفقیت‌های شرکت طرح واندیشه را نتیجه افزایش دانش تخصصی کارشناسان وصول دانست که در  سایه برگزاری آموزش‌های ضمن خدمت محقق شده است.

همتی همچنین این دوره‌ها را بهترین روش و راهکار برای تحقق اهداف دفاتر نمایندگی ارزیابی کرد.

رئیس دفتر گیلان و کارشناسان این دفتر در پایان با ابراز رضایت نسبت به برگزاری دوره‌ آموزشی مورد اشاره ، از دست‌اندرکاران اجرای این دوره قدردانی کردند.

تاریخ درج خبر:يکشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٦:٥٣ شماره خبر:٢٤٢٢ تعداد نمایش خبر:846

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: