اخبار > کمیته‌های راهبرد برتر ستادی و عملیاتی در سال 97 معرفی شدندکمیته‌های راهبرد برتر ستادی و عملیاتی در سال 97 معرفی شدند

کمیته‌های راهبرد برتر سال 97 در بخش‌های مختلف از جمله واحدهای ستادی و نواحی و دفاتر متعلق به اعضای کمیته راهبرد مرکزی، روسا و دبیران کمیته‌های راهبرد واحدهای صف و ستاد معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت، در جلسه تخصصی بررسی معرفی کمیته‌ها و دفاتر برتر که با حضور آقایان علیرضا عبادی‌پور معاون کل عملیات، داوود مهرزاده معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی، پیمان جام جمی مدیر حسابرسی داخلی، ابوالفضل چمنکار مدیر حوزه قائم مقام و کارشناسان مدیریت‌های حوزه قائم مقام و حسابرسی داخلی برگزار شد در بخش نواحی 1 تا 4، ناحیه یک با امتیاز 95 و هفتاد و پنج صدم رتبه اول، ناحیه سه با امتیاز 95 و سی و چهار صدم رتبه دوم، ناحیه چهار با امتیاز 95 و شانزده صدم رتبه سوم، ناحیه دو با امتیاز 93 و چهل و سه صدم و کمیته خاص با امتیاز 86 به ترتیب در رتبه‌های اول تا پنجم قرار گرفتند.

برپایه همین گزارش؛ همچنین در حوزه ستادی، معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی با امتیاز 98 و پنجاه صدم رتبه اول، مدیریت اجرا با امتیاز 92 و هفده صدم رتبه دوم، مدیریت حسابرسی داخلی با امتیاز 90 و یازده صدم رتبه سوم، مدیریت فناوری اطلاعات با امتیاز 78 و بیست‌وهشت صدم، مدیریت حقوقی با امتیاز 71 و پنجاه و دو صدم، مدیریت روابط عمومی با امتیاز 63 و نوزده صدم، معاونت مالی و اقتصادی با امتیاز 27  و بیست و دو صدم به ترتیب در رتبه‌های اول تا هفتم قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی، در بخش دفاتر متعلق به روسای کمیته‌های راهبرد بخش عملیات نیز ناحیه چهار با امتیاز 84، ناحیه سه با امتیاز 83، ناحیه یک با 82 امتیاز و ناحیه دو با امتیاز 70، به ترتیب به رتبه اول تا چهارم دست یافتند.        

بنابراین گزارش، در این بخش در حوزه ستادی نیز مدیریت اجرا با 89 امتیاز، مدیریت حقوقی با 82 امتیاز و مدیریت فناوری اطلاعات با امتیاز 70 به ترتیب اول تا سوم شدند.

گفتنی است؛ از مجموع امتیاز دفاتر اعضای کمیته راهبرد مرکزی شرکت نیز، معاون کل عملیات با امتیاز 99 رتبه اول، مدیر اجرا با امتیاز 92 رتبه دوم و مدیر ناحیه 4 با امتیاز 90 رتبه سوم را به‌دست آوردند.

تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨ زمان درج خبر:١٦:٢٣ شماره خبر:٢٤٢١ تعداد نمایش خبر:837

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: