اخبار > شعار دفتر البرز این است "هرچه اراده کنیم محقق خواهد شد"محمد کوه فر رئیس دفتر نمایندگی استان البرز:

شعار دفتر البرز این است "هرچه اراده کنیم محقق خواهد شد"

به دنبال گزارش های ارائه شده از عملکرد مؤفق و رو به رشد دفتر نمایندگی استان البرز و همچنین درخشش این دفتر در اجرای طرح عتیق به دلیل مدیریت متفاوت، سه شنبه 29 آبانماه نمایندگان حوزه اطلاع رسانی روابط عمومی با حضور در نمایندگی البرز ، گفتگویی را با محمد کوه فر رئیس این دفتر انجام دادند که اهم آن را در ادامه می خوانید:
کوه فر در این گفتگو با اشاره به فضای صمیمانه و منسجم دفتر نمایندگی استان البرز، روابط حاکم در این مجموعه را بر پایه محبت و دوستی دانست و تصریح کرد: از ابتدای دوران مدیریتی خود علیرغم وجود برخی مخالفت ها ، همواره سعی کردم رویه مدیریتی خود را بر پایه رفاقت با پرسنل قرار دهم و با حذف هرگونه فاصله بین خود و همکاران، مشکلات آنان را گوش کنم حتی در برخی موارد سعی کردم خطاهای کارشناسان را پوشش دهم تا با همین روش آرامش لازم را جهت فعالیت پرسنل ایجاد نمایم.
کوه فر با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی و تاثیر آن در پیشبرد اهداف یک مجموعه، پایه و اساس مدیریت خود را مشورت با همکاران عنوان کرد و افزود: تصمیم گیری در موارد مختلف همیشه با مشورت با پرسنل و دریافت نظرات و پیشنهادات آن ها بوده است و همواره با اعتماد به توانایی همکاران، در تصمیم گیری نهایی از نظرات آن ها نیز استفاده نموده ام .
وی شناخت توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه پرسنل و ایجاد بستر لازم برای بالفعل کردن این ظرفیت ها را از وظایف یک مدیر دانست و با ابراز خرسندی از اجرا شدن این شاخص مهم در دفتر نمایندگی البرز، وظایف محول شده به همکاران خود را متناسب با توانایی های آنان دانست و افزود: یک مدیر موفق باید قبل از آن که کاری را به مجموعه تحت مدیریت خود بسپارد توانایی آن کار را در خود داشته باشد و در روند انجام کار نیز نیروهای مجموعه را تحت فشار و استرس قرار ندهد و به آنان آزادی عمل دهد.
رئیس دفتر نمایندگی استان البرز اراده قوی و صرف فعل خواستن را از جمله عوامل اصلی موفقیت این دفتر دانست و افزود: من و تمام کارشناسان این دفتر به این باور رسیده ایم که هر آنچه اراده کنیم محقق خواهد شد لذا با تمام قدرت و ظرفیت و با اعتماد به توانایی های خود درجهت تحقق اهداف مد نظر تلاش می کنیم و در نهایت نتایج مطلوب و مورد انتظار مدیران ارشد را به دست می آوریم.
وی با اشاره به سخنان قائم مقام مدیر عامل در خصوص مدیریت و نظارت درست در اجرای طرح ها به ویژه طرح عتیق، نظارت بر عملکرد پرسنل را با توجه به حضور مستمر خود در شعب و مدیریت شعب و اشراف بر نحوه عملکرد همکاران ، نظارتی دقیق دانست.
کوه فر در بخش دیگری از این گفتگو با اشاره به آغاز اقدامات حقوقی در خصوص پرونده های مطالباتی در این دفتر از سال 94، روند اعتماد سازی فی مابین دفتر البرز با مدیریت شعب استان را خاطر نشان شد و تلاش و پیگیری های این مجموعه در حصول نتایج مورد انتظار شعب را در اثبات توانایی های دفتر و اعتماد متقابل آنان به شرکت موثر خواند.
وی استعداد و ظرفیت مناسب نیروی انسانی و ایجاد بستر های برون سازمانی جهت تحقق اهداف را از جمله عوامل تاثیرگذار در پیشرفت این دفتر و پاسخ به اعتماد مدیریت شعب دانست.
رئیس دفتر نمایندگی استان البرز با اشاره به ارتباط مستقیم این دفتر با وکلای اداره حقوقی بانک، پیگیری اخذ احکام جلب، توقیف اموال و خودرو و سایر اقدامات حقوقی پرونده های مطالباتی را در دستور کار این دفتر عنوان کرد.
وی با تاکید بر این نکته که تعامل این دفتر با مدیریت شعب و شعبه های استان در سطح بسیار خوبی قرار دارد؛ برگزاری نشست های متعدد با مدیر شعب، معاون اعتباری، رئیس اداره حقوقی و رؤسای شعب و ارائه گزارش عملکرد به صورت مستمر به آنان را در ایجاد این تعامل و حمایت بسیار خوب بانک از اقدامات شرکت موثر دانست .
کوه فر در پایان این گفتگو با تاکید بر اهمیت تعهد سازمانی در موفقیت یک مجموعه، پرسنل این دفتر را افرادی متعهد و پر تلاش معرفی کرد و تمام موفقیت های بدست آمده را حاصل پیگیری و اهتمام آنها دانست .
وی بر همین اساس ابراز امیدواری کرد: با هدف گذاری های این دفتر برای پرسنل در طرح عتیق و اراده و همت کارشناسان، شاهد کارنامه درخشان دفتر نمایندگی استان البرز در مقطع آذر ماه 97 باشیم.

تاریخ درج خبر:شنبه ٣ آذر ١٣٩٧ زمان درج خبر:١٠:٥٦ شماره خبر:٢٢٤١ تعداد نمایش خبر:1887

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: