اخبار > موفقیت شعبه قبلی خود در کسب رتبه نخست کشوری را در وصول مطالبات مرهون زحمات طرح و اندیشه هستملطیفی رئیس شعبه پردیس شیراز:

موفقیت شعبه قبلی خود در کسب رتبه نخست کشوری را در وصول مطالبات مرهون زحمات طرح و اندیشه هستم

موفقیت شعبه قبلی خود در کسب رتبه نخست کشوری را در وصول مطالبات مرهون زحمات طرح و اندیشه هستم

لطیفی رئیس شعبه پردیس شیراز در نشست مشترک با سعید حاج محمدی مدیر برنامه ریزی شرکت ضمن ابراز رضایت از عملکرد طرح و اندیشه، موفقیت شعبه قبلی تحت مدیریت خود مبنی بر کسب رتبه نخست در کاهش مطالبات معوق در سطح کشور را حاصل زحمات کارشناسان وصول این شرکت دانست و از تلاش های شبانه روزی روستا کارشناس دفتر نمایندگی استان فارس در رسیدن به این جایگاه مهم تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی طرح و اندیشه، لطیفی در ادامه با اشاره به دشوار بودن حوزه وصول مطالبات معوق، عملکرد شرکت طرح واندیشه را در این زمینه بسیار خوب و اثربخش برشمرد و با افزایشی دانستن آمار مطالبات شعبه پردیس، از ارجاع تمامی پرونده های این شعبه به شرکت در همه سرفصل ها خبر داد.
وی با استقبال از اجرای طرح ویژه وصول مطالبات زیر یک میلیارد در شرکت، این اقدام را حرکتی همسو با اهداف بانک در مقطع شهریور ماه عنوان کرد و با اشاره به آمار بالای مطالبات زیر یک میلیارد مشکوک الوصول در شعبه پردیس ، خواستار در اولویت قرار دادن این مطالبات توسط نمایندگی طرح واندیشه شد.
لطیفی بدهکاران بانکی شعبه تحت مدیریت خود را از قشر شناخته شده و در ردیف افراد صاحب نام شهر شیراز معرفی کرد و نوع برخورد و مواجهه با این مدیونین را متفاوت دانست و افزود: برای وصول مطالبات اینگونه مشتریان پیگیری های تلفنی و سنتی جوابگو نخواهد بود و صرفا باید از راهکارهای ویژه و خاص استفاده کرد.
رئیس شعبه پردیس ضرورت اقدامات حقوقی در خصوص برخی پرونده های مطالباتی شعبه را خاطر نشان شد و اقدام شرکت جهت ورود به این حوزه در کنار تعامل با اداره حقوقی بانک را گامی مهم در تسریع روند به نتیجه رساندن پرونده های مطالباتی دانست.
وی با اشاره به تاثیر برخی اقدامات شرکت در ترغیب مدیونین جهت پرداخت بدهی خود، ارسال پیامک های مرتبط با مراحل اجرایی پرونده این بدهکاران را راهکار مناسبی جهت دستیابی به نتایج مورد انتظار عنوان کرد.
لطیفی در پایان ضمن تقدیر از زحمات شرکت و ابراز رضایت از سرعت عمل کارشناسان در پیگیری های مطالبات شعبه، رصد و کنترل آمار مطالبات و پیشگیری از ورود مجدد اقساط پرونده های تقسیطی به سرفصل مطالباتی را خواستار شد.تاریخ درج خبر:چهارشنبه ١٤ شهريور ١٣٩٧ زمان درج خبر:١٥:٠٧ شماره خبر:٢١١٦ تعداد نمایش خبر:1800

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: