تهران: 01:43:55 ب.ظ
پنجشنبه 9 بهمن 1393

صفحه نخست شرح خبر

تصوير خبر
    

 افتتاح دفتر مرکزی جدید شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت  
 

 

  به گزارش روابط عمومی طرح و اندیشه ؛ دفتر مرکزی جدید شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت با حضور معاونین و مدیران ارشد بانک ملت و هیئت مدیره  شرکت  در روز سه شنبه مورخ 91/12/15 افتتاح شد.

      ساختمان جدید(دفتر مرکزی) شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت به مساحت 1600 مترمربع واقع در خیابان میرعماد با حضور قوامی­ فر معاون اجرایی ، اسکندری معاون اعتباری ، بهاری مدیر امور حقوقی بانک ملت،دکتر پورزرندی مدیرعامل هلدینگ گروه مالی ملت ،خوشبین رئیس هیئت مدیره ،نجف نایب رئیس هیئت مدیره ، اخلاقی نورمحمد حسینی و خدابنده­ لو اعضای  هیئت مدیره شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت افتتاح گردید.

  مراسم با ایراد سخنان ناصر تاهباز مدیرعامل شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت آغاز شد.

مدیر عامل ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در مراسم، تامین و افتتاح دفتر مذکور، همچنین کلیه پیشرفت­ های شرکت در سال 1391 را مدیون و محصول کاری هوشمندانه و تیمی در شرکت، بانک و علی­  الخصوص حمایت مستقیم مدیرعامل بانک ملت آقای دکتر دیواندری و سایر مدیران ارشد بانک دانست.

در مراسم مذکور قوامی­ فر معاون اجرایی بانک به نمایندگی از طرف مدیرعامل بانک ملت اظهار داشت شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت در حال حاضر توانمندترین و بزرگ­ترین شرکت وصول مطالبات کشور است و این شرکت یار و یاور خوبی برای بانک ملت است و بانک سرافرازانه می­تواند به وجود این شرکت افتخار نموده و وصول معوقات خود را به نحو محسوسی کاهش دهد.

در ادامه نجف معاون اجرایی بانک و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت طی سخنانی اعلام نمود، الگوی ما الگوی شرکت­های با ساختار و عملکردی آرمانی است. وی از حاضران در مراسم برای حرکت در این مسیر و همچنین از مدیرعامل شرکت و همکارانی که درآماده سازی ساختمان سهیم بوده­ اند، بابت زحمات شبانه ­روزی و خالصانه در به ثمر رساندن و افتتاح این ساختمان تشکر نمود.

 وی افزود:  پیرو خرید ساختمان در سال گذشته و با توجه به مصوبۀ هیئت مدیره و کارشناسی انجام شده در ابتدا تصمیم به بازسازی محدود گرفته شد ولی وضعیت ملک و نظر مهندسین مشاور مبنی برلزوم تقویت اساسی سازه­ها، منجر به اتخاذ تصمیم برای انجام تعمیرات اساسی و بازسازی بنیادی ملک گردید.

مهندس جعفر زارع­ پور، ناظر اجرایی پروژه در خصوص اجرای طرح مذکور توضیحاتی را ارائه نمود.

وی اظهار داشت پروژه مذکور در کمترین زمان ممکن و طی 130 روز و با بهره برداری از ده هزار نفر روز متخصص و کارکنان فنی و کارگران به اجرا در آمده و حاصل آن تامین حدود 1600 مترمربع فضای اداری در 8 واحد مستقل و 400 مترمربع پارکینگ با نصب تجهیزاتی با آخرین فناوری روز جهت دفتر مرکزی شرکت بوده است.

 در پایان مراسم مدعوین حاضر از بانک ملت در معیت مدیران شرکت طرح و اندیشه از بخش­ های مختلف ساختمان بازدید نمودند.